Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Testápoló a terhesség idejére fórum

Testápoló a terhesség idejére (beszélgetős fórum)


2011. dec. 4. 20:11

Kókuszolajat használtam; eléggé hajlamos vagyok a striára, már tinikoromban lett a combomon a növekedéstől.

A hasamon végül nem lett csík; inkább oldalt, derékon. Ott ugye annyira nem is kentem.

De nem állítom, hogy a hasamon a kence miatt nem lett csík, mert nagy pocakom sem volt

2011. dec. 4. 20:02
Ez genetika,ha van rá hajlamod repedni fog a bőröd,persze azért nem árt kenni,mert nem mindegy,mennyire repedsz.Nekem is lett 5-6 pici csíkom,már észrevehetetlen,de ismerek olyat akinek 5 éves a gyereke már,és tiszta fehér csíkos a hasa :( amúgy sima babaolaj,más nem kell,de mindenképpen olaj legyen,és ne krém.Drágát sem érdemes venni,egyik sem jobb,hiába ígérik.
2011. dec. 4. 15:07

Ha hajlamos vagy rá akkor szinte mindegy

természetesen szerintem mindenképp kenegesd a bőröd mert azért hátha segít

de sajna Én akár hogy is kenegettem Nekem a hasimon csúnyán összeszakadozott a bőröm

babaolaj, oliva olaj....rengeteg lehetőség van

2011. dec. 4. 13:32

Szia!

Én babaolajjal kentem a pocit,semmi mással.Nincs egy repedés sem a hasamon.Szerintem az segített és nem genetikáról van szó,mert a cicim viszont megszakadt,azt nem kentem.

2011. dec. 4. 13:31
Én körömvirág krémet használok. De bármilyen zsíros krém jó elvileg. Mellesleg, ha hajlamos vagy rá akkor szinte mindegy. Nekem is olyan a hasam, de nem tudok mit tenni :S
2011. dec. 4. 13:31
Olivaolajjal kenegesd. Bár nekem nem hajlamos striára a bőröm, a barátnőim leginkább ezt használták. Sok sikert! (bár sajnos hiába kened óránként, valamennyire biztosan striás leszel, ha hajlamos vagy rá :( )
2011. dec. 4. 13:28

Milyen testápolót használtok/használtatok a terhesség ideje alatt, hogy ne szakadjon meg a bőrötök? Nekem sajnos szakadásra hajlamos bőröm van és nagyon tartok tőle, hogy csúnya lesz a hasam.

Előre is köszönöm a válaszokat!(:

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook