Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tesco házhoz szállítás tapasztalatok fórum

Tesco házhoz szállítás tapasztalatok (beszélgetős fórum)

1 2 3
10. Guruljka (válaszként erre: 7. - Forrest2010)
2017. okt. 1. 08:19

Még a 3-assal kezdődő irányítószámokba még ők sem...


Semmilyen más hálózatot nem találtam még, ahol "bevásárolni" lehetne, csak egy kisebbet, amely tartós élelmiszereket házhoz hoz.

9. forrest2010 (válaszként erre: 4. - 4331bba7c7)
2017. okt. 1. 08:19
bizony nagyon klassz dolgok ezek ! egyiknek munkát ad :) a másiknak + könnyebbséget így 60 felett :)
8. forrest2010 (válaszként erre: 5. - 124637ff9b)
2017. okt. 1. 08:17
készpénzzel ? is lehet fizetni ? %-ot tesznek rá a kiszállított cuccra ?
7. forrest2010 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2017. okt. 1. 08:15
nemrég a facebookon jelent meg , h ide a falunkba is szállít már az aucha. lehet ? h a nagy tesó figyel ?! és látja azt is ? h honnan ? és mit írogatunk ?! a fene a zsírját !!!!
2017. szept. 30. 22:46

Én ezt látom, valahányszor csak nézem:


"Sajnáljuk, de az Ön lakcímére jelenleg még nem szállítunk, azonban célunk, hogy a jövőben az ország minél nagyobb területén elérhető legyen a Tesco Online Bevásárlás."

2017. szept. 30. 16:25

Másfél éve így vásárolok és nagyon elégedett vagyok.

(Élelmiszer, tisztítószerek, papíráruk, kozmetikumok, minden.. Rendeltem már ágyneműt és balkonládát is onnan)

Kiválasztom, nem állok sorba, nem cipekedek.

Mindig mindenből a legjobb minőséget hozzák, mert ami nem tetszik, azt nem vagy köteles átvenni.

Ritkán van, hogy nem tudják tartani az idősávot, olyankor a következő szállítás ingyenes. És rengeteget lehet spórolni is azzal, ha fölösleges dolgokat nem pakol a kosarába az ember a sorok között bolyongva.

4. 4331bba7c7 (válaszként erre: 1. - 403c839538)
2017. szept. 30. 16:19

Mi házban lakunk, az ajtóig szoktam kérni,de be is hozná a taligás pali.

Volt már, h közeli lejáratú húst hoztak, de arra felhívták a figyelmem. Hoztak már zöld banánt is. Ami nem tetszik, nem kell átvenned. Csak akkor fújhatod a banánt :D

Gyakran fordul elő, h a rendelt cucc nincs, és helyettesítő terméket kínálnak...

Késni is szoktak, olyankor a következő szállítás ingyenes.

Alapvetően jó dolognak tartom, kis hiba meg nem hiba

2017. szept. 30. 16:15

Én a nehéz dolgokat rendeltem tőlük (ásványvíz, mosószer és társai). 4. emeleten laktunk, nem volt lift, az ajtóig hozta. Sose volt probléma, mindig azt kaptam amit kértem és olyan minőségben.


Vannak idősávok, amikor olcsóbb...

2. forrest2010 (válaszként erre: 1. - 403c839538)
2017. szept. 30. 12:34
én ugyan még nem rendeltem ilyesmit , de már nézegettem a neten ennek lehetőségét / mert valószínű h eljön az az idő is , h nem fogunk odajutni ....ha..../ nemrég olvastam 1 cikket a neten , h melyik üzletnél milyen a kiszállítás minősége és nem utolsósorban az ára :) annyira emlékszem belőle , h a C.A a legdrágább !!!! írd be a keresőbe a házhoz szállítást :) szerintem találsz ott is hozzászólásokat :) tanácsokat :)
2017. szept. 30. 12:20

Ha szoktal hazhoz rendelni a Tesco-tol, mik a tapasztalataid?

Felviszik a csomagokat a lakasba?

Milyen az aru, amit kihoznak? Friss, nem kozeli lejaratos?

Mikor legolcsobb a szallitas?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook