Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » TOP SHOP ha bemegyek az egyik üzletükbe, ott személyesen is tudok vásárolni, vagy csak rendelni lehet és házhoz szállítás van? fórum

TOP SHOP ha bemegyek az egyik üzletükbe, ott személyesen is tudok vásárolni, vagy csak rendelni lehet és házhoz szállítás van? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 12. 17:34
Ismeri valaki a Bullet Pedipro készüléket?
20. Binky (válaszként erre: 18. - Ariadna)
2010. júl. 14. 20:08

Igen, bár elég unalmas. Ez persze nem az ő, hanem az én hibám:))

De jól megdolgoztat, a belső combra különösen jó.

2010. júl. 14. 19:54
Én a DRY COOKER-t imádom :))
18. ariadna (válaszként erre: 17. - Binky)
2010. júl. 14. 19:49

Az olyan comb - és fenék izmosító? Tényleg formásít?

Amúgy szerintem is lehetnek kivételek.

A Relax and tone szerintem azért lehet jó, mert az tuti, hogy azáltal, hogy masszíroz élénkíti a vérkeringést és csakúgy mint egy mélyre hatoló masszázs enyhít a narancsbőrön. Meg biztos jó érzés is!

17. Binky
2010. júl. 14. 19:40

Szerintem nem kell minden topshopos terméket leírni...csak utána kell nézni, tapasztalatokat cserélni és kikérdezni másokat. Akkor se bizos, hogy működni fog az egyiknek, ami a másiknak igen.


Mondom, nálam a leg magic pl. jó vétel volt.

16. nedi (válaszként erre: 15. - Ariadna)
2010. júl. 14. 19:38
Na igen erre már én is rájöttem,csak sajna pár ezer ft-om bánta.Az a szörnyű,hogy sztem az ilyen ismert embereknek meg kéne gondolniuk mit csinálnak,mert az ember óhatatlanul is bízik valamennyire bennük.Bár lehet,hogy csak én vok ilyen naív:(
15. ariadna (válaszként erre: 13. - Nedi)
2010. júl. 14. 19:32
Hát ez nem túl biztató! Bíztam Ica mamában, de valahol legbelül gondoltam, hogy lefizették, mint a te rádiós műsorvezetődet! :(
2010. júl. 14. 19:29

Ja most jutott eszembe! Egyszer még a 90-es évekbe anyuék rendeltek egy mágikus henger nevezetű valamit, ami leszedi a szöszöket a ruháról. Egy idő után annyi hajszál szösz, meg mindenféle gusztustalanság volt rajta, hogy már használhatatlan lett és nem is lehetett megtisztítani! :):):)


Azt mondjuk nem hiszem el, hogy a Relax and tone karcsúsít, de a narancsbőr ellen szerintem jó lehet, meg mások is ezt írták, nem is kevesen! De most már teljesen elment tőle a kedvem! Megspóroltatok nekem 16 ezer ft-ot! Köszi! :)

13. nedi
2010. júl. 14. 19:29

még valami eszembe jutott Bíró Icával kapcsiban.Nem tudom,de talán más is emlékszik,hogy pár éve volt egyik kész átverés showban,hogy megviccelték.A lényeg az volt,hogy vmi fogyasztó port kellett reklámoznia.Valami előadást tartott(pontosan nem emlékszem a részletekre)és az ott jelenlévőkkel kellett megitatni és rávenni őket a megvételre.A lényeg az volt,hogy akik megitták sorra estek össze,erre ő(ami azért szimpi volt benne)gyorsan felkapott egy poharat és megitta,hogy megtudja mi van benne.

Na de ,ha meggondolod,hogy ez nem vicc lett volna ő előtte való este hallott a fogyi porról,mégis úgy reklámozta,mintha csini alakjának köze lenne a szer fogyasztásához:S

2010. júl. 14. 19:24

Ez a TOP SHOP egy szemétség!

A mamám vett egyszer Robo chef-et, azt mondjuk nagyon szeretjük!

11. nedi
2010. júl. 14. 19:21
Ja és azóta elkapcsolom a tv-t,ha megy a sz.r dumás reklámjuk,mert még most is felrobbanok,ha belegondolok,hogy mennyire hülyének néztek.
10. nedi
2010. júl. 14. 19:19

A szauna övet én is úgy vettem meg,hogy az egyik reggeli rádió műsorban próbálta ki a műsorvezető és azt mondta hogy ilyen meg olyan szuper.Elhittem,megvettem.Semmi.Langyosra melegedet csak fel izzadság nuku,pedig lenne minek leizzadni,na gondoltam bennem van a hiba,ezért minden családtagomra ráraktam.Férjemre is pedig neki aztán tényleg nincs súly problémája,sőt 70 éves anyukámra is,gondolhatod:)Senkinél nem működött,visszavittem.Nagy könyörgések árán kb. egy hét múlva kicserélték,hogy bizti rossz,na az sem működött,kértem vissza a pénzem,na ennek már nem örültek annyira és közölték max. levásárolhatom.Kínomba rendeltem ezt a robotgépet.Na mit is mondjak finoman róla....

baromi hangos és negyedét sem lehet vele elvégezni mint,amit reklámoztak vele.Ennyi pénzért jobb márkában többet kaptam volna.Felhívtam a fogyasztásvédelmet közölték,hogy csak tartós fogyasztási cikk esetében kérhetem vissza a pénzemet és ez nem az a kategória.Írtam még egy levelet neten a top-osoknak csak annyi volt a válasz,hogy a közölt telefonszámon felveszik velem a kapcsit,na azóta is hívnak és ennek jó pár hónapja:(Úgyhogy sztem csak óvatosan velük.

2010. júl. 14. 19:19
Nekem a leg magic és a ped egg nagyon bevált,a gőzös tisztító jó,de nem mindenre amit reklámoztak vele.
2010. júl. 14. 19:16
Top shopba mi kicsi varrógépet vettük meg ezelőtt néhány éve,6000ft-ért.Ha tudom milyen car,nem hozom el,csak vékony anyagot visz,nem tudom a reklámban hogy cseréltek vele cipzárt,vagy varrtak fel vele gombot,de kész katasztrófa.Én nem veszek onnan semmit azóta,.Ez volt az első és utolsó vásárlásom ebben az üzletben.
7. nedi (válaszként erre: 1. - Ariadna)
2010. júl. 14. 19:08
Én sem a masszírozós szauna övet,sem a turbi-s robotgépet nem ajánlom.
6. ariadna (válaszként erre: 4. - Nedi)
2010. júl. 14. 19:06

Ágnes és Nedi! Hogy értitek, hogy vigyázni kell velük? Titeket átvertek valamivel? Én sem nagyon bízok bennük, de nagyon szemezek ezzal a Rlax and tone maszírózóval. Bíró Ica reklámozza és más fórumokon olvastam, hogy jó, de még nagyon gondolkodom!

Köszi a válaszokat mindenkinek!

2010. júl. 14. 19:01
megóndólandó, vásárólni, útánna,kel nézni.1219.
4. nedi
2010. júl. 14. 19:00
Mindenesetre jól gondold meg,nehogy megjárd velük.Mindent megígérnek,ha nem megfelelő vagy nem jó,aztán meg semmi.Engem jól átvertek pár hónapja:(
2010. júl. 14. 18:59
ott is megveheted
2010. júl. 14. 18:59
Elvileg lehet ott vásárolni, max. ha hiánycikk az adott áru, megrendelik neked, de akkor is bemehetsz érte személyesen, ha megérkezett.
2010. júl. 14. 18:57
TOP SHOP ha bemegyek az egyik üzletükbe, ott személyesen is tudok vásárolni, vagy csak rendelni lehet és házhoz szállítás van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook