Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Természetes szülés kontra császár fórum

Természetes szülés kontra császár (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Természetes szülés kontra császár

1 2 3 4
2009. márc. 5. 11:32

Két ikres ismerősöm is van.Az egyiknél simán született mindkét baba, időre, és majdnem mind a kettő elérte a 3 kg.

A másiknál viszont az volt amit a cikkben is írtál, hogy a B baba miatt kellett a császár.Az A baba meglet volna simán is, de a B vel bajok voltak így császár lett.

2009. márc. 5. 11:14
"És mindezt azért írtam le, mert nemrég szülőszoba látogatáson voltunk a férjemmel, ahol várnunk kellett, míg bemehettünk."-Tanulság? Elég a látogatásból ez az egy is.:)) Még jó, hogy nem a szülő dönti el a születés kimenetelét. Lenne is mindenféle ötlet......:))
2009. márc. 5. 11:13

Szerintem bízzátok a természetre. Ha császározni kell, mert úgy adódik (komplikáció, orvos is úgy látja...stb), akkor császár. De ki tudja? Lehet h végül természetes úton megszületnek :)

Sok boldogságot majd a kicsikhez!

2009. márc. 5. 11:09
ÖÖÖÖ... az említett kispapát én felnégyeltem volna... Csak Magatokra és az orvosotokra hallgassatok, Ő tudja, mi a legjobb nektek. Tényleg annyi komplikáció lehet két vagy több babucseknél, kezdve attól, hogy be sem fordulnak talán. Na nem ragozom tovább, sok boldogságot kívánok Nektek!!!
2009. márc. 5. 11:03
Különböző emberek, különböző vélemények. És ez így van jól.
Mégis meglepődtem, hogy mennyire szélsőségesen gondolkodnak az emberek erről a témáról.
Ez a cikk az én véleményemről, érzéseimről szól.
Nincs igazi célja, hisz tapasztaltam, vannak emberek, akik meggyőzhetetlenek. És tulajdonképpen nem is ez a fontos.
Csak leírtam, mert így érzek, mert jól esett leírni.

Ugrás a teljes írásra: Természetes szülés kontra császár
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook