Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi rosszullét hiánya fórum

Terhességi rosszullét hiánya (beszélgetős fórum)


9. Carissza (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 18. 00:35
Szia jelenleg a 36. Hétben vagyok és egészen a múlt hétig semmi bajom nem volt se rosszullét se fárdékonyság se hányás semmi csak a menstruáció maradt el (nah meg rugások is éreztem a 20. Hét környékén) de enyi most már fáj a derekam és vannak jósló fájásaim is teljesen normális egyébként miért nem kérdezted a dokid
8. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 17. 21:30

Én a 11-12. héttől hánytam, 2-3 hétig, addig semmi rosszullétem nem.volt.

Szóval még nálad is megtörténhet. :)

Ha az orvos azt mondta, hogy minden rendben, akkor ne félj!

2019. dec. 17. 21:21
Egyetlen ok miatt adhat okot aggodalomra, már az elejétől képes leszel rendesen hízni.
2019. dec. 17. 13:38

Ne aggodj emiatt. Nem mindenkinek van terhessegi rosszullete. Van akinek semmi, van aki meg egesz vegig kuzd.

Nekem ikreim vannak. Egyaltalan nem volt hanyingerem, meg ugy semmi bajom. Egyetlen dolog volt, ami fura volt, hogy a kavera ra sem tudtam nezni, pedig szeretem es mindig kaveztam, de a terhesseg alatt nem.

Minden rendben van, hidd el.

5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 17. 13:17

Ne félj, nincs mitől.

A két lányommal semmi rosszullétem nem volt, a fiammal az első trimeszter reggeleit a klotyó közelében töltöttem. Ennek nincs jelentősége.

4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 17. 13:16

Én az első terhességemnél egyszer se hánytam, egyszer se voltam rosszul, és nem volt semmi baj.


A mostani baba még a pocakban, de eddig (28 hét) nem hánytam.


A terhességek ilyenek, mindenkinél más, és sajnos ott is lehet baj, ahol vannak tünetek, ahogyan a tünetmentesség sem jelent feltétlenül rosszat.

2019. dec. 17. 13:12
Az egyes terhességem elejét végig hánytam, az ikres alatt kutyabajom nem volt. Semmit nem jelent, hogy hánysz vagy nem hánysz. Örülj neki
2. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 17. 13:09

Ne agyalj 🙂

Két terhesség alatt egyszer sem hánytam, nem jelent semmi bajt.

2019. dec. 17. 13:08

Sziasztok, jelenleg a 9.hétben vagyok és mondhatni jól vagyok. Abszolút nem hányok. Szagokra mondjuk elég érzékeny vagyok,hànyingerem is van,de tipikus terhességi tünetem nincs. Szerintetek ez baj?:(

Utoljára december 9-én voltam nőgyógyásznál,akkor minden rendben volt a picivel,volt szivhangja is.

Annyira félek :/ Van/volt valaki hasonló cipőben,mint én?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook