Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség vagy mégsem? fórum

Terhesség vagy mégsem? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 6. 14:40
Sziasztok. párommal 2 hónapja voltam együtt ,rendesen megjött a havim .viszont 1,5 hete mult el pontosan és most megjött a mai napon megint. nem vagyok felfázva, nem tudom mitől lehet ez.Köszi. Szandra
2013. szept. 6. 13:47

Minden terhességem alatt volt vérzésem még legalább 2-3 hónapig,általában mire kiderült a baba jelenléte már 10-12 hetes terhes voltam. De amint kiderült,onnantól kezdve szinte minden terhességemmel a végéig beteg voltam. Most pedig kimaradt a vérzésem,és egyből jelentkezett a rosszullét. Ezért értetlenkedem.

Már megnyugodtam,inkább azon idegeskedem hogy a legkisebb fiam születése után mindent eladtam :-)

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Mamacika)
2013. szept. 1. 11:02

Semmi kétség, terhes vagy. Gratulálok!

De ne stresszelj, mert még baj lehet.

2013. szept. 1. 09:18

Mi a kérdés?Nem jött meg, a teszt pozitív. Ennél terhesebb egy kérdező sem volt az itteni regisztrációm óta.

Sok boldogságot!

4. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Petra025)
2013. szept. 1. 08:29
Miért kell megnyugodni a rosszulléttől? Én egész végig nem voltam rosszul a terhességem alatt!
3. Petra025 (válaszként erre: 1. - Mamacika)
2013. szept. 1. 06:41
Szerintem is minden terhesség más, szóval ne aggódj. Egyébként meg tök természetes, hogy a 7 héten már rosszul vagy. Nekem inkább a 10-12 hét tűnik későinek, mert általában akkor szokott megszűnni a rosszullét, mivel a placenta akkor kezdi el átvenni odabent az irányítást. Attól, hogy rosszul vagy inkább meg kell hogy nyugodj, mert az csak jót jelenthet:-)) ha hirtelen eltűnne a rosszullét az a gond inkább, mert az egy nagyfokú hormoncsökkenést jelentene...
2013. szept. 1. 00:15

Ha terhes vagy,se izgúlj! Minden terhesség más,még akkor is tapasztalhatsz újat,ha már 4szer átmentél ezen! Szerintem nyugodj meg,az idegeskedés csak árthat a pocaklakódnak!

És gratula!!!

2013. szept. 1. 00:00

Sziasztok!

Teljesen tanácstalan vagyok,hátha valaki tud valami okosat mondani.

Az utolsó mensim 2013.július 14-én volt,rendszeres,28 naponta.A férjemmel 2013.aug.5-én voltunk együtt. A naptármódszer alapján nem lehetséges,hogy terhes lennék,de ebben a hónapban nem jött meg,és a teszt is pozitív lett. Mivel már van 4 gyerekem,pontosan tudom mit kell éreznem. Most is érzem,de mindent "korábban" érzek mint a korábbi terhességeimnél. Reggeli hányinger,szédülés,undor. De a gyerekeimnél ezek mindig a 10-12 hét környékén jelenkeztek,és elvileg most csak kb.7 hetes terhes lehetek.

A dokim szept.9-től rendel,addig is tiszta ideg vagyok. Nem a baba miatt,ha jönni akar jöjjön,rendezett a családi hátterünk,egyszerűen valami nem stimmel úgy érzem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook