Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség vagy ciszta? fórum

Terhesség vagy ciszta? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. mgagi
2010. márc. 13. 19:44
Amikor menzesz görccsel mentem október végén dokihoz akkor csak mosolygott azon, hogy azt mondtam szeptemberben találtak 1 25mm-es cisztát. Ó az semmi. Mondta a doki. Nem kell vele foglalkozni.
10. mgagi
2010. márc. 13. 19:41
Szeptemberben nekem is volt egy 25mm-es cisztám, de nem foglalkoztak vele. Aztán decemberben terhes lettem. Januárban epegörccsel bekerültem a sürgősségire és amikor meg uh-oztak utána mondta a doki hogy a bal petfészkemben egy 8cm-es ciszta van, de a babával minden rendben.
9. mgagi (válaszként erre: 7. - Dadianya)
2010. márc. 13. 19:39
Ha a doki adott rá gyógyszert hogy felszívódjon akkor lehet a cisztától is alvadt véred.
8. k.tünde78 (válaszként erre: 7. - Dadianya)
2010. márc. 13. 19:38

Ha baba lett volna ,akkor nagyon erős gőrcsid is lennének,és akár hasmenés hányás stb......

Az esetedben most normális,hogy több a vérzés és alvadékos.

2010. márc. 13. 19:26

Velem az a helyzet,hogy sokáig-14 napig-hol véreztem hol nem,elmentem egy dokihoz magánrendelésre,megnézett ultrahanggal,akkor is pont véreztem,azt mondta van egy 26,9 mm-es cisztám.Kaptam rá Norculutot,azt mondta 3 nap mulva el kell,hogy muljon a vérzés,4-5 nap mulva meg kell jönnie a rendes menstruácionak.Ez eddig igy is történt,csak az a probléma,hogy nemtudo,ez normális dolog e,hogy elég erös a vérzés és sok az alvadt vér ami távozik.Azt mondta 10 napig szedjem a gyogyszert,és ha megyek vissza hozzá,ami a 11-15.nap között lesz,akkor ujra megnéz ultrahanggal,hogy eltunt e a ciszta vagy nem.

A legfontosabb kérdésem az lenne,hogy miért van,normális dolog e a sok alvadt vér?

Mert már azt is mondták,hogy lehet,hogy nem is ciszta volt,hanem baba.

6. mgagi (válaszként erre: 1. - Dadianya)
2010. márc. 13. 18:37
Attól függ mekkora az a ciszta.
2010. márc. 13. 18:03
igen volt ilyen ismerősöm, kapta a cisztára a gyógyszert hogy felszívódjon majd visszament a hölgy hogy még mindig nincs menstruációja, akkor a kedves dokika bejelentette, hogy jah mégsem ciszta hanem baba de el kell vetetni mert ez olyan gyógyszer volt amit szedett hogy tuti beteg lesz tőle. csaj sírva hazament hozzáteszem már van egy beteges kicslányuk . majd a párjával visszamentek hogy akkor fizesse a doki az abortuszt, mert hát az ő hibája. széttárt karokkal a doki válasza: meg is lehet tartani ha akarják. nem fizette ki persze, közölték vele hogy köcszi már van egy beteg gyerek a családban. szóval nagyon vigyázzatok. jah elmondom neves orvos volt ez annak idején de már kiöregedett miskolci, én is voltam nála, kérdeztem van e cisztám, mondta nincs elmentem másik dokihoz- mindkát petefészkem el van cisztásodva 17 cisztát találtak kicsiket. gonolom nem két hét alatt került oda míg dokit váltottam. és ez mind magán rendelésen amikor súlyos pénzt kér el. szóval oda kell figyelni nekem most is 3 orvosom van párhuzamosan. inkább mint valami gáz legyen....
2010. márc. 13. 17:37

szia, nekem elnézte, terhességet nem talált, de a hcg nőtt a véremben... meg is műtöttek...


mi a gond???

3. eperlevél (válaszként erre: 2. - Babszibobó)
2010. márc. 13. 17:37
:D
2010. márc. 13. 17:36
sógornőmnek cisztát mondtak, júniusban meg is fog születni!
2010. márc. 13. 17:35
Volt már valakinek,akinek "elnézte"az orvos a babát cisztának?Segitsetek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook