Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség tünetek nélkül fórum

Terhesség tünetek nélkül (beszélgetős fórum)


2012. okt. 25. 09:13
Köszönöm hogy elolvashattam:)Teljesen megnyugodtam,és mire a végére értem fülig ért a szám :)Lehet én is belefogok majd egybe a hétvégén :)
2012. okt. 25. 09:01
oké :D
2012. okt. 25. 09:00
kértem is :)
2012. okt. 25. 08:59
Én ötször szültem- sose volt semmiféle kellemetlen tünetem, se hányás, se rosszullétek semmi. Lazán telt a 9 hónap. Vizesedni se vizesedtem, nem híztam sose sokat. Szóval szuperül éreztem magam. Őrülj, hogy te is ebbe a kategóriába tartozol.
2012. okt. 25. 08:55
Természetesen ha kérsz olvasási jogot már adom is
2012. okt. 25. 08:51
szívesen elolvasom,ha megosztod velem,mert látom hogy titkos :)
2012. okt. 25. 08:48
Én is tele vagyok egyébként aggódással mert Nekünk nehezen jött össze a baba. Ha kíváncsi vagy a történetünkre akkor gyere és olvasd el a naplómba.
2012. okt. 25. 08:42

Mindenképpen megírom.Nekem is elhalt tavaly,olyan rossz volt nem hallhattam a szívhangját. :(

Pont uyanakkor estem teherbe idén mint tavaly (2 hét csúszással :) )

2012. okt. 25. 08:40
Köszönöm Adri.Csak a tavalyi vetélés után én már a legrosszabra is fel vagyok készülve.Nem merek boldog lenni,és átadni magamat a babvárásnak,mert mi van ha megint megismétlődik.De nem még egyszer nem lehet.
2012. okt. 25. 08:39

Szia tavaly született a fiam nála annyi tünetem volt hogy fájt a cicim,és nagyon ritkán volt minimális hányingerem.

Most várjuk a Kistesót és egyáltalán nem volt tünetem,így nem is hittem hogy sikerült...főleg hogy ő most elsőre:-D

De terhes vagyok és már Uh-n is voltam 5.-én meg már a 12hetes Uh-ra megyünk.Nagyon várom már izgulok is de érzem hogy minden rendben odabent.Néha van kisebb hányingerem de amúgy más semmi.


Attól hogy nincs tünet nem azt jelenti hogy valami baj van.


Az első terhességem(kisfiam előtt) sajnos nem végződött jól elhalt a baba.Pedig ő vele rosszul voltam hánytam volt hogy a főutcán jött rám:-(


Szóval ne izgulj ezért!És várom a fejleményeket az orvostól.

2012. okt. 25. 08:38
Hát remélem hogy minden rendben lesz holnap. :)
2012. okt. 25. 08:37

Szerintem sem kell megrémülni Tőle. Én most vagyok 17 hetes és szerencsére semmi tünetem nincs. Annyi, hogy néha érzékenyebb a mellem és feszül a pocim. :D

Boldog tünetmentes babavárást kívánok.

8. ccf0283561 (válaszként erre: 6. - 14d5e9b9a1)
2012. okt. 25. 08:36
Köszönöm.Igyekszek nem stresszelni,de nagyon nehezen megy.azért örülök hogy nem kell vesződnöm a reggeli rosszul léttel,és társaival.Ha nem teszteltem volna pozit észre se venném hogy nem vagyok egyedül.
2012. okt. 25. 08:35

Nekem is csak mellfeszülés volt... azt vártam mikor fog már megjönni? De nem jött... aztán csináltam tesztet, két csík, doki, 6. hétben voltam, úgy, hogy igazából fogalmam nem volt róla... :))

Most 9,5 éves a fiam :) Semmi panaszom nem volt egész terhesség alatt!

Ez nem jelenti feltétlenül azt, h baj lenne!! :)

6. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 3. - Ccf0283561)
2012. okt. 25. 08:34
Nagyon sajnálom! De nem biztos, hogy amiatt végződött rosszul! Nekem két terhességem volt, az elsővel semmi bajom nem volt, másodjára ikreim lettek Velük volt egy pár hétig enyhe hányinger érzet, és minden rendben volt! Ne aggódj, persze könnyű ezt mondani, inkább akkor azt mondom, csak pozitívan! Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2012. okt. 25. 08:32
Köszönöm.Holnap megyek vissza az orvoshoz uh-ra mert a múlt héten még nem látott semmit,de egymerő ideg vagyok :(
4. kiscicalany (válaszként erre: 1. - Ccf0283561)
2012. okt. 25. 08:31

Szia!


Nekem sem volt semmi tünetem,sosem volt hányinger, sem hányás, sem kívánósság, sem sűrű vizelési inger. Talán annyi, hogy 1-2-szer ilyen "mindjárt megjön" érzés volt, de hamar elmúlt.

Ne izgulj, bízz benne, hogy minden rendben lesz:)

2012. okt. 25. 08:28
Mert félek hogy az nem jó ha nincs.Az előző terhességemnél csak cicifájás volt,se hányás,semmi,rosszul is végződött.:(
2012. okt. 25. 08:26
Miért rémiszt meg? Örülj neki!
2012. okt. 25. 08:21
Azokat a kismamákat várom ide akiknek a terhessége tünetmentes volt.Engem kicsit megrémiszt a dolog.Várom a tapasztalatokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook