Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tünetek nélküli terhesség fórum

Tünetek nélküli terhesség (beszélgetős fórum)


1 2
46. Edina91 (válaszként erre: 45. - Tundike24)
2012. jún. 24. 12:25
nah és mi lett a teszteddel?
45. tundike24 (válaszként erre: 44. - Edina91)
2012. jún. 13. 12:48
ha péntekig semmi akkor újra tesztelek!
44. Edina91 (válaszként erre: 42. - Tundike24)
2012. jún. 12. 13:10
szia szerintem várj egy pár napot és tesztelj ujra de ne ugyanolyan tesztet használj mint az előző volt!üdv.:12 hetes kismama
2012. jún. 12. 12:01

Szia.Nekem is volt tavaly is,és most a lejjebbi hozzászólásomban is olvashatod,de semmi nem történt.Nem vagyok terhes.

De ha neked van kábel tévéd,és abban van a TLC(TRAVEL LIVING)csatornád abban általában hétköznap későn este szokott lenni olyan műsor,hogy:-Nem tudom,hogy terhes vagyok.Abban olyan eseteket dolgoznak fel,hogy nem tudják,hogy terhesek,mert nincs semmi előjele,semmi tünet.

2012. jún. 12. 11:29
Sziasztok! Szeretném a véleményeteket kikérni! A következővel kapcsolatban Párommal babát tervezünk és gondom a következő! május 5.-én volt az utolsó mensim. júni 4.-én kellett volna megjönni. általában 30 napos pontos ciklusaim vannak. de semmi terhességi tünetem nincs. menszesz előtt általában bedurran a cicim, de még jele sincs annak, hogy meg akarna jönni. teszt ngativ.
2012. jan. 2. 07:48
Ja és úgy 5 napja fáradságérzésem van még +ban
2012. jan. 2. 07:40

Sziasztok.

Lehet már érezni 2,5 hetes terhességet,azaz a beágyzódást?

Mert nekem hányingerem van jó pár napja,tegnap ki is hánytam az ebédet.Meg nagyon szurkál,feszül,és kemény a hasam.Van egy másfél éves fiam,és nála is így kezdődött.

Muszály a mellnek feszülni?

39. DorkaMoncsi (válaszként erre: 38. - DorkaMoncsi)
2011. dec. 27. 17:07
* vagy valami mással
38. DorkaMoncsi (válaszként erre: 36. - Szuszuek)
2011. dec. 27. 17:06
És amikor nem jött meg, akkor nem mentetek dokihoz? :) Nekem is éveken keresztül nem jött meg, ill. hol megjött, hol nem (amikor igen, akkor is gyógyszer segítségével), mégis minden kimaradásnál mentem a dokihoz...pláne h ha 60 napig nincs vérzés, akkor muszáj meghozni Norcoluttal, mert ha nincs tisztulás, akkor az igen károssá fajulhat (ezt több nődoki, és még belgyógyász is mondta)...
37. ftmpg (válaszként erre: 35. - Szuszuek)
2011. dec. 27. 10:22
Egyre bizakodóbb vagyok.Ha belegondolok, a mell feszülés fennállása gyakorlatilag mégiscsak tünet.Mondjuk nekem mensi előtt is mindig fájt egy jó hétig, ezért nem olyan "különleges jel".4-én megyek az orvoshoz újra megnézni a pincurkámat, addigra már egy nap híján 11 hetes leszek.Majdcsak eltelik még az az egy a 12 hetes vizsgálatig.
36. szuszuek (válaszként erre: 34. - DorkaMoncsi)
2011. dec. 27. 09:40
nekem előtte nem volt rendszeres,lehet neki sem
35. szuszuek (válaszként erre: 1. - Ftmpg)
2011. dec. 27. 09:39

nemhogy a terhesség elején,de egyik szakaszban sem volt semmi tünetem,csak a 16.-héttől rugdosodt,és még a 30.hétben sem mondták mg,hogy terhes vagyok!utolsó 3 hét volt mikor nőtt a hasam!


soha hányinger...cukor rendben volt,és a vérnyomás is!

semmi szédelgés!

örülj neki,ha téged is elkerül!

34. DorkaMoncsi (válaszként erre: 33. - Miramira77)
2011. dec. 26. 15:38
Hogyhogy? Nem tűnt fel, hogy nem jött meg a mensid? Vagy első hónap(ok)ban volt még? Ha más nem, ebből észrevehetted volna :o
2011. dec. 26. 09:10

Ne aggódj, nem baj ez, inkább áldás!

Én a 14. hétig nem is tudtam a lányomról!

32. Nívea (válaszként erre: 30. - Zebra25)
2011. dec. 25. 22:31
Rendben! Köszi :)
2011. dec. 25. 22:29
Örülj neki! :) Én sem a kávéra, sem a krémes süteményekre és a fokhagymás sült húsra nem bírtam nézni! :))) De ez csak az első 3adban volt... :D
30. Zebra25 (válaszként erre: 27. - Nívea)
2011. dec. 25. 22:28

akkor már majdnem 3 hete megvolt a beágyazódás....várj még picit hátha a teszt csak nem mutatja ki.

Kívánom, hogy a következő teszted pozitív legyen.

2011. dec. 25. 22:25

Ennek örülni kell, majd a végén lesz elég gondod:) Aranyér, sok sav......ki kell használni ezt a csodás időszakot.

Ha a méhlepény a mellső falon tapad akkor még később fogod érezni a magzat mozgását.

A legjobb tanács amit ahatok hogy minden csodás percet ki kell élvezni ezekben a hetekben:))))))

További boldog babavárást kívánok Neked.

Egy 39 hetes kismami:)

28. marineva77 (válaszként erre: 1. - Ftmpg)
2011. dec. 25. 22:24
örülj neki! A terhesség nem betegség, nem feltétlen kell rosszul lenni tőle!
27. Nívea
2011. dec. 25. 22:21

Sziasztok! Mi is próbálkozunk a babával. A 33. ciklusnapon vagyok, még nem jött meg. De nincs is semmi előjele annak,hogy meg fog. Viszont a terhességre sem utal semmi, és a mai tesztem is negatív lett. Általában 30-34 nap között szokott megjönni.

Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok, de a teszt nem mutatja ki? 5-6-án lehetett a peteérésem, mert véreztem egy picit, akkor kellett fogannia, ha sikerült. A múlt héten és azelőtt görcsölt enyhén a hasam és szúr néha kicsit a bal oldalam. Nem tudom, hogy ezt bebeszélem-e magamnak vagy sem, de tény, hogy még nem jött meg.

2011. dec. 25. 22:06
Örülj neki, ne izgulj, minden rendben van. Én végigkínlódtam az első trimesztert, utólag visszaszámolva már a beágyazódástól, komolyan, mint aki félholt, úgy éreztem magam. Aluszékonyság, mellfeszülés, magas vérnyomás, hányinger, hányás, rossz közérzet, undor minden kajától, -3 kiló. Néha volt egy-egy jobb napom, akkor meg azon aggódtam, hogy most miért nem hányok, valami baj van? Szóval az sem megnyugtató, ha van tünet, de a mellfeszülés is tünet nálad is:)
2011. dec. 25. 21:52

Soha nem tudhatod mit hoz a holnap. :) Én a 9. hétben járok, eddig amolyan "light"-os tüneteim voltak, 4 napja meg reggeltől-estig hányingerem van. :)

Ahogy az előttem szólók mondják...élvezd ki, amíg jól vagy, lehet végig jól leszel, ami egyáltalán nem gond. :) (És lehet a 2. babádnál majd minden bajod lesz...egy nőnek sem ugyanolyan a két terhessége, ill. nem feltétlen olyan)

24. itioti
2011. dec. 25. 21:48

Csatalakozom az előttem szólókhoz!Nekem sem volt semmi tünetem az ég világon! Pont 1 évvel ezelőtt voltam a 15 hétben,most egy 5 hónapos kisfiú boldog anyukája vagyok!36 hétig dolgoztam,mentem volna tovább is de nem hagytak! :-))Állandóan pörögtem,és csak a pocakom nőtt! :-) Mindenkinek ilyen terhességet kívánok!

Nyugi minden rendben lesz!Majd a vége felé már érezni fogod a terhességet főleg ha lesz megint 50fok nyáron mint mikor én szültem!Ráadásul ráhúztam 11 napot!Na azt már tényleg éreztem!De imádtam terhesnek lenni főleg,hogy tényleg semmi bajom nem volt!Élvezd minden percét! :-)

23. 117b1693d0 (válaszként erre: 21. - Ftmpg)
2011. dec. 25. 21:20

Nekem totál semmi "tünetem" nem volt, még mellfeszülésem se.


Ezek szerint neked mégis van :DDD

22. 117b1693d0 (válaszként erre: 1. - Ftmpg)
2011. dec. 25. 21:17

Nekem ugyanilyen volt. Annyi különbséggel, hogy nem találtam ijesztőnek :))


Ne izgulj te sem, élvezd, hogy minden rendben van veletek!

21. ftmpg (válaszként erre: 19. - Timycat)
2011. dec. 25. 21:06
Nekem az enyhe mellfeszülésen kívül az egyetlen bemagyarázható jel, hogy folyamatosan száraz a szám széle, mint amikor valaki lázas.
20. ftmpg (válaszként erre: 17. - Timycat)
2011. dec. 25. 21:03
Én is vézna vagyok,165 cm,54 kiló, ráadásul pajzsmirigy gyógyszert szedek, az meg ad az anyagcserének.Az ünnepi evészet után is kb 1/2 kg jön rám,de az is két nap múlva eltűnik vissza az eredetire.
19. timycat (válaszként erre: 13. - Bc2009c2a4)
2011. dec. 25. 20:58
nálam a fáradékonyság és a mellnövekedés volt a két tuti jel; már a 2. héttől -gyakorlatilag még nem is tudtam a babáról- nem ment az edzés, mert azonnal kitikkadtam, nem ment a hasi légzés
18. ftmpg
2011. dec. 25. 20:58
Olyan jó ezt a sok jókedvű és biztató hozzászólást hallani.Máris felvillanyozódtam.Erről a héh kitapintásról még van tapasztalatotok? Kb hány hetesen lehet érezni?
17. timycat (válaszként erre: 12. - Ftmpg)
2011. dec. 25. 20:57
Úgy a 17. héten "mozdult" meg először, vagyis nem tudom mit csinált, de akkor éreztem először, hogy ott van, a hasam nőni csak ezután kezdett; noha vékony (girhes) testalkatú vagyok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook