Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan, akinek nem vették ki a petevezetékét méhen kívüli terhesség miatt és újra próbálkozik? fórum

Van olyan, akinek nem vették ki a petevezetékét méhen kívüli terhesség miatt és újra próbálkozik? (beszélgetős fórum)


2017. dec. 6. 08:45
Azon az oldalon ahol a méhen kívüli terhességed volt, még egyszer nem valószínű, hogy terhes leszel a hegesedés miatt. Javaslom fújasd át a másik oldalon a petevezetékedet. Én a másik oldalon is méhen kívüli terhes lettem. Azt mondták ha át lett volna fújva, az átjárhatóság miatt nem jártam volna így másodszor is. Szerencse van egy gyerekem. Még a két méhen kívüli terhesség előtt született.
7. 2104cc91e8 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2017. nov. 20. 11:00
Csak a kérdést tette fel, a válaszokra már nem kíváncsi.
6. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Tamara21)
2017. nov. 20. 08:33

Általában ki szokták venni, nem tudom neked miért nem vették ki, de biztos meg volt az oka.

viszont mivel megpiszkálták, eléggé sanszos, hogy ott hegesedés, és összenövés is kialakulhat (ezért szokták kivenni).

Helyedben pár hónap múlva elmennék egy átjárhatóságira, vagy egy laparra, hogy kiderüljön, tényleg nyitott maradt-e.

5. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - Lapbarna)
2017. nov. 18. 16:43

Ezek szerint így van, szerencsére!

(nekem 1970-ben volt)

4. lapbarna (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2017. nov. 18. 16:19
Szerencsére nem minden esetben megy szét.
3. lapbarna (válaszként erre: 1. - Tamara21)
2017. nov. 18. 16:18

Szia!

Nekem 2003-ban volt méhen kívüli terhességem. A jobb petevezetőmbe ágyazódott be szegénykém.

Magától felszívódott, nem volt szükség műtétre. Naponta uh volt, 2 naponta hcg-t néztek.

Azóta van 3 egészséges fiam.

Sok sikert!

2. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Tamara21)
2017. nov. 18. 16:17

Nem értem, hogy melyik oldali petevezetékre gondolsz, amelyiket nem vették ki?!


Az a vezeték amelyikben úgymond "bennakadt" a terhesség általában szétrobban és onnan történik

a nagy belső vérzés, azt már semmiképp nem tudják bent hagyni.


(nekem így mondta az orvosom)

Tehát reménykedni csak a másik oldalban lehet!


Sok szerencsét kívánok neked!

2017. nov. 18. 14:33

Olyan hozzászólásokat várok, akiknek méhen kívüli terhesség után nem vették ki a petevezetékét és próbálkozik a teherbeeséssel.


Mennyi az esély egy újabb méhen kívülire? Mármint ugyanazon az oldalon. Sajnos, nekem úgy tűnik, hogy a jó petefészkem belustult, mert nem hajlandó tüszőt érlelni és félek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook