Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesgondozás és szülés árak Tatabányán fórum

Terhesgondozás és szülés árak Tatabányán (beszélgetős fórum)


1 2
33. 6b006fc769 (válaszként erre: 29. - Kszk)
2012. júl. 3. 21:22
75.000 -et mondott? na ezzel simán bűncselekményt követett el....csuknám be azonnal....
32. Nirvi (válaszként erre: 30. - Nirvi)
2012. júl. 3. 13:46

Dr. Kosztin Árpád


Ő Komáromban rendel.

31. Golyóka (válaszként erre: 30. - Nirvi)
2012. júl. 3. 12:48
Ki az orvosod?
30. Nirvi
2012. júl. 3. 11:49

Azért elég durva árak vannak...


Szerencsére nekem olyan dokim van, akinek nincs tarifája. Ő nem kér pénzt a szülésért. Persze elfogadja...nem arról van szó. De nem mondja azt, hogy x ezer forint...

Ennek ellenére nagyon jó fej, kedves, figyelmes és nem utolsó sorban szerintem jó orvos is!

29. kszk
2012. júl. 3. 11:41

Sziasztok! Én a F. Z. árait tudom, rendelésein 6000, szülésre 75000-et mondott. Hát nem is fogadtam meg...

Egyébként utólag már a rendeléseket is feleslegesnek tartom, mert úgyis mindent a kórházban csináltatott.Jártam úgy, hogy az utolsó hetekben a terhesgondozóban le kellett volna venniük a hüvelykenetet, szóltam is érte de a kedves doktornő azt válaszolta, hogy a "különleges kéréseimmel" forduljak a kezelő orvosomhoz...Na itt a hátrány, ha van orvosod de az éppen nincs ott.

Másodjára már nem mennék senkihez. A sorsom úgy hozta, hogy 10 napot ráhúzott a Bébim, ezt az időt bent töltöttem a kórházban. Láttam olyan "fogadott orvost", aki kint a nővérpultban internetezett, amíg a "jópénzért szülő nő" bent kínlódott a szülőszobán, csak akkor ment be mikor szóltak neki, hogy mindjárt meglesz a baba.

Velünk befektetett kismamákkal csak annyit foglalkoztak amennyit a vizsgálatok megköveteltek, ha volt fogadott orvos , ha nem.

A főorvos tényleg rendes volt, 3X vizsgált míg bent voltam, végül a PP volt ügyeletben a szülésemkor és nagyon rendes volt pedig sürgösségi császár lett a vége. Szülés után is minden nap 1-2 alkalommal megnézett viziten kívül is, babáról is érdeklődött.

(míg a nővéreket a második nap után nem is láttuk egész nap, hacsak nem injekciózni jöttek. De lehet hogy csak mert a legutolsó szobában voltunk??:D)

28. msue (válaszként erre: 25. - Pocak25)
2012. júl. 2. 22:36
igy van látod szerencséd volt, nekem nem :(
27. msue
2012. júl. 2. 22:35
igen komáromba is van jo csak oda nem igazán tudtam eljárni. nekem alig volt pénzem mégis a molnárt fogadtam. két gyerekemet rendesen szültem a ferenczinél. annyi volt a különleges bánásmod hogy mindig megnézhettem a kicsit amikor csak akartam. ingyen csinált annak idején 4d-s uh-t. :) viszont a harmadik gyerekkel voltam terhes és valami gond volt. a ferenczihez jártam. véreztem és 3 hétre bementem a korházba , senki nem csinált semmit csak hogy feküdjek. kiengedtek és egy hétre rá elöntött a vér. innen pestre vittek rohammentővel. már tudták nagy a baj. ott szo szerint fektettek egy hétig de ugy ám hogy ágytál meg minden. de a 25-ik hétre sürgösségi császárt kellett elvégezni mert folyt a viz. 820g-os volt a kislányom. ott voltak ennél kisebbek is akik tulélték. 3 napot élt. majdnem ott maradtam :( én is éppen hogy nem véreztem el. leszakadt a placentábol egy darab és az vérzett annyira már. a kislány is agyvérzést kapott :( na most meg lehetett volna menteni ha itt rendesebb dokim van és komolyan veszi hogy egy kismama vérzik és a bukon belül egy szimonart szalag is van. bánom már hogy nem mentem a főorvoshoz akkor rögtön. utána még egyszer terhes lehettem. ott is voltak gondok mert a méhszájon volt a placenta és ráadásul kettő volt belőle. no nem a gyerekből. igy ugy döntöttem a főnökhöz megyek. szerencsémre. amugy is hozzá mentem volna. amugy ultrahangra nem kellett a korházba menni mert a rendelőjébe van. kényelmes volt igy nagyon. kivételesenek éreztem magam amire szükségem is volt a félelmem miatt. az jött be velem uh-ra aki akart. nem mérte az időt meddig nézzük. néha furcsa ember de rendes. aztán nagyon fájt a hasam. elég korán. ha nem akarta hogy annyiszor fizessek akkor a korházba hivott uh-ra és ott nem kért pénzt. nem kell mutatnod hogy tehetős vagy. akkor nem száll el. szomoru de igy van. lehet hogy velem azért bánt igy mert sajnált. nem tudom. 37-ik héten felhivtam hogy nagyon fáj a hasam. azt mondta menjek be. rámnézett és tudta hogy műtét. másnap reggel ki is vette. ezzel az sos-el megmentette az életem mert szétrepedt volna a méhem az előző miatt. sterilizált is ingyen mivel nem tudnék több gyereket kihordani. igy megsporolt nekem egy pár ft-ot. szoval Molnár :D Akinek meg nem volt semmi örüljön neki. Jah még valami a másodiknál a hasznom a fogadott dokinál az volt hogy tudta mikor van ügyeletbe éjjel és addigra fektetett be. este 10-kor a kezével szépen leválasztotta a burkot finoman kicsit, éjfélkor beindult a szülés bár nem tul nagy fájásokkal és 4-re már tul voltam rajta. szoval sok fájdalomtol is megkimélhet egy fogadott orvos. nekem megérte. :)
26. dmj. (válaszként erre: 2. - Golyóka)
2012. júl. 2. 22:27

Szia!

Van egy új doki is T.bányán.

Lelkiismeretes, nem pénzéhes.

25. pocak25 (válaszként erre: 22. - 0a84e34983)
2012. júl. 2. 22:20
Akkor te biztos nagyon rendes nővéreket kaptál, mert nekem az a tapasztalatom hogy pénz beszél. Csak egy példa. 12 hetes terhes voltam amikor éjjel kórházba kerültem erős vérzéssel. Amíg nem fogadtam orvost,a kutya nem nézett rám,egy uh nem csináltak,csak egy dolgot mondtak feküdni.amint lett orvosom,kaptam gyógyszert a vérzésre,és minden nap megnéztek. És a végén is a Molnár utalt kórházba óvatosságból és igaza lett. Ha nincs orvosom lehet meg sem születik a fiam. És szerintem fontos az ember milyen körülmények között tölti azt a pár napot ,még ha a baba a legfontossabb.
24. Nirvi (válaszként erre: 6. - Msue)
2012. júl. 2. 22:09

Én is köszönhetek neki egy vetélést...


Nekem valahogy egyik doki sem jött be Tbányán, így hát Komáromban kötöttem ki és megtaláltam a számomra legtökéletesebb orvost :):)

2012. júl. 2. 22:01
Nekem az volt a lényeg,hogy ott volt mellettem a kisbabám,semmi szükségem nem volt arra,hogy a nővérke mosolyogjon rám.
22. 0a84e34983 (válaszként erre: 20. - 6b006fc769)
2012. júl. 2. 22:00
Nem tudom,én nem fizettem senkinek és tőlem is megkérdezték hogy vagyok,van e szükségem valamire...Az a baj,hogy az emberekbe be van rögzülve,hogy minden csak pénzért van....
21. pocak25 (válaszként erre: 20. - 6b006fc769)
2012. júl. 2. 21:47
Így van. Erre gondoltam én is.
20. 6b006fc769 (válaszként erre: 19. - 0a84e34983)
2012. júl. 2. 21:22
naponta a viziten kívül udvariasan kétszer megkérdi, hogy minden rendben van-e és a nővěr is mosolyogva mér vérnyomást...
19. 0a84e34983 (válaszként erre: 18. - Pocak25)
2012. júl. 2. 20:38
De mégis mi az a különleges bánásmód?Én ezt nem értem...milyen extra bánásmód kell szülés után?
2012. júl. 2. 20:25
Én a Molnárnál szültem, életem legszebb élménye lett a 3. szülésem. Az első kettőnél Pödör volt az orvosom. 2010-ben 8000 volt a magánrendelése, a szülésre azt mondta annyi amennyit gondolunk! A tízszeresét szokták adni. Nagyon rendes volt, és tényleg az ö szava az a döntő mindenben. Mindig mindenki azt csinálja amit mond. A betegeinek különleges bánásmód jár. Én őt ajánlom.
17. 0a84e34983 (válaszként erre: 16. - 6b006fc769)
2012. júl. 2. 20:14
Igaz,igaz...
16. 6b006fc769 (válaszként erre: 14. - Golyóka)
2012. júl. 2. 20:13
nekem nem volt. nem szartak le. mindenkit ellátnak. egyébként akkor szarnak le igazán, ha van fogadott doki, csak nincs ott.
15. 0a84e34983 (válaszként erre: 14. - Golyóka)
2012. júl. 2. 20:11
Nem értek ezzel egyet.Mire gondolsz?Hogy szülés közben szarják le az embert,vagy mikor?Nekem mikor volt orvosom kétszer 5 percet töltött velem szülés alatt,meg a kitolási szakaszban esett oda.Ezért kár fizetni...
2012. júl. 2. 20:07
Azt hallottam, ha nincs fogadott orvos, akkor szinte leszarják az embert.... nem akarom kitenni ennek sem magam sem a babám...
2012. júl. 2. 19:52
Egyébként szerintem teljesen felesleges orvost fogadni.Az első gyerkőcömnél nekem is volt,de hogy minek...?A második gyerkőcnél is megtehettük volna,de nekem eszem ágában sem volt,és minden rendben ment akkor is a szülésnél.
12. 0a84e34983 (válaszként erre: 3. - Msue)
2012. júl. 2. 19:13
Molnár doki Orosházáról?Mert ha az,akkor ő eléggé érdekes egy figura...Én hozzá nem mennék tuti...
11. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Magicmag25)
2012. júl. 2. 19:11
egyrészt nem kellene fizetni, másrészt meg aki pénzt kér érte állami kórházban az bűncselekményt követ el.
2012. júl. 2. 18:37
Köszönöm, ha megírnád a magánrendelése címét illetve elérhetőségét, azt szívesen fogadnám. Amúgy hány hetesen érdemes elkezdeni a magán úton történő gondozást? Én 16-n megyek a terhesgondozóba ultrahangra. (12 hetes). Úgy tudom, hogy az ultrahangot amúgy is a korházban csinálják, vagy tévedek?
9. msue
2012. júl. 2. 18:27
elmondom hogy a molnárnál van drágább és nem is főorvos. ő egy közép árkategoriás. ha nem tudod hol rendelj szolj.
2012. júl. 2. 18:23
Köszönöm a válaszokat! Nekem is a Molnárt javasolták, csak úgy hallottam, hogy drága...Tudom a baba egészsége mindennél többetér... A gond az, hogy tényleg nem ismerem az itteni orvosokat... Az meg sztem gáz, hogy felhívogatom őket és telefonon érdeklődök az árak után....Meg gondolom a szülésre mindenkinek egyéni összeget mondanak, majd megbeszéljük címszó alatt....
2012. júl. 2. 18:18

Ijeszto,hogy meg azert is fizetni kell a mai vilagban,hogy gyereket szulhessunk...


Milyen vilag ez mar?????

6. msue
2012. júl. 2. 18:07
Hát a Varjú pont most szurt el egy ismerősömet meg régen többet is. Félrenéz mindent. Neked szerencséd volt ennyi. De a főorvos őt is lehurrogja hidd el.
2012. júl. 2. 17:45
Szia!Én a Varjú doktorhoz jártam,terhesgondozás 5000,a szülés 50ezer volt.Én szeretem,máshoz nem mennék!
2012. júl. 2. 17:43
No igen, a főorvos betegével mindenki jól bánik, mert félti az állását, az tuti
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook