Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesgondozás és szülés árak Tatabányán fórum

Terhesgondozás és szülés árak Tatabányán (beszélgetős fórum)


1 2
3. msue
2012. júl. 2. 17:27

szia

Én a Molnárt ajánlom mivel főorvos és ezért neki nem igazán dirigálhat senki. Ő mentette meg az életemet és a gyerekét is :) Most kb 8000 egy alkalom nála. amikor én voltam 4 éve akkor 6000 volt és 60 ezer a szülés de kivételesen bántak velem és ez a nem mindegy. sajnos ilyen világot élünk. hiába fogadsz bárkit akkor is mindig a főorvos áldása kell rá hogy mit csinálhat. nekem azt mondta most császár és pont. senki nem kérdőjelezte meg őt. Szóval csak őt mondom pont ezekért. Régimodi doki kicsit de nem kell a vicceit komolyan venni, mert a munkáját érti. Békésből jött és az ottani stilust hozta magával.

2012. júl. 2. 16:46

Sziasztok,


Aki tud segíteni abban, hogy Tatabányán mennyiért csinálnak magánrendeléseken terhesgondozást, illetve mennyit kérnek a szülésért, az kérem írjon. Friss adatokra lenne szükségem, mert 2013 januárjára várom a babám. Elsősorban Molnár, Pődör, Varjú doktor árai érdekelnének.. Köszönöm!

2012. júl. 2. 16:44
Terhesgondozás és szülés árak Tatabányán
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook