Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathely - terhesgondozás - szülészorvos... fórum

Szombathely - terhesgondozás - szülészorvos... (beszélgetős fórum)


8. senyekegy (válaszként erre: 7. - Drazsegur)
2012. szept. 13. 16:27
Köszönöm a segítséget!
2012. szept. 13. 12:53
Német Levente páratlan hét csütörtökönként van az sztk-ban, de van magánrendelése is. Telefonszám: 70/4514-758 Koppány magánrendelése meg átköltözött a Palaceba. A dokik közül nekem emberileg, szakmailag Barabás és Varga Kornél volt a toppon.
2012. szept. 13. 11:08

Sziasztok!


Németh Levente engem is érdekelne. Van magánrendelése, vagy csak SZTK-ban rendel? Mikor, hol találom meg?


Köszi.

2012. ápr. 26. 20:31
Megtudnátok mondani,hogy német levente mikor rendel az sztkba?
2012. ápr. 17. 11:30

Varga Kornél

Németlevente

Barabás József

Ők hárman nagyon jók

3. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Kiskoz)
2011. okt. 7. 10:20

Szia!


Igen, még mindig az SZTK-ban van a terhesgondozás.

Szerintem nagyon rendes még a Doma Géza, a Varga Kornél is.

Gratulálok és jó babavárást kívánok!:)

2011. okt. 7. 10:18

Szia!

Én még tavaly az SZTK-ba jártam terhesgondozásra.

Nekem személy szerint a Varga Kornél jött be mint doki.

A Leventéről is sok jót hallottam.

Varga doktor péntekenként szokott ott lenni,de a nőgyógyászati részlegen.

2011. okt. 7. 10:14

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Szombathelyen még az SZTK-ba kell járni terhesgondozásra, ill. nőgyógyászati szakrendelésre, vagy már átkerültek a kórházba? (Anno 4 éve még az SZTK-ba jártam). És tudtok javasolni megbízható, normális szülész-nőgyógyászt terhesgondozásra? Beleolvasva korábbi fórumokba, legtöbben a Németh Leventét dícsértétek (őt nem ismerem). Én az első babánál a Koppány Csabához jártam, igazából ő nekem olyan semleges volt. /Aztán végül költözés miatt az utolsó 2 hónapban kellett váltanom és Celldömölkön szültem/. Most újabb költözés után ismét Szhelyen lakunk, és ha tudtok ajánlani tényleg rendes dokit, akkor írjátok meg légyszi a nevét, hol-mikor rendel (magánrendelés sajna nem jöhet szóba)... Köszi!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook