Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg velem van a gond? fórum

Tényleg velem van a gond? (beszélgetős fórum)


21. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 18:20
Ha így viselkedsz és mèg az is gond ha a lánya fontosabb mint te akkor el is fogod veszíteni….. és jogos lesz ha ott hagy.
2022. ápr. 1. 17:28
Igen.
2022. ápr. 1. 17:27
Kérdezz
18. Scherlock (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 16:36
Ehhez semmi közöd.
2022. ápr. 1. 15:38
Van egy kérdésem
16. Cicamica3 (válaszként erre: 14. - Birebora)
2022. ápr. 1. 15:34
Bizony.
15. Cicamica3 (válaszként erre: 13. - Secret8)
2022. ápr. 1. 15:33
Egyetértek.
14. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 15:16
Ha az ex az anya akivel közös a gyerek miért ne beszélhetne? Ha normálisan váltak el akkor ez az optimális. Lesz még a lányuknak esküvő, jó esetben unokák, keresztelők, ballagás, családi rendezvények ahol bizony közösen együtt lesz a család. Erre készülj fel. Ha komolyan gondolja és veled tervez akkor még te is részt vehetsz ezeken a családi összejöveteleken. És hidd el, ez igy helyes.
13. secret8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:40
Akkor pláne jogos, hogy nem akarja egyedül hagyni. El kell fogadnod, hogy a párod pedig törődik a lányával. Te nem ezt tennéd a helyében? Neked is vannak gyerekeid, gondolom, te sem hagyád őket egyedül.
12. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:34

Csodálkozol, hogy apuka félti a 17 éves lányát, és nem szeretné, hogy idő előtt nagypapát csináljon belőle akárki, miközben ő teveled hancúrozik????

Ha ezt nem tudod megérteni, elfogadni, bizony-bizony nagy gondok vannak nálad!!!

11. cc7a88f96d (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:31
17évesen jogában áll eldönteni,hogy hol is szeretne lenne.Az pedig,hogy anyukával milyen a kapcsolata nem a te dolgod!Az,hogy a lánya útban van számodra,az nyilvànvaló...
10. Léna123 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:14
Akkor miért csodálkozol, hogy apuka nem akarja a 17 éves gyereket több napra magára hagyni? Nekem már az is fura, hogy 17 évesen, rendszeresen (még ha egy egy nap kihagyással is) tölti egyedül az éjszakákat.
2022. ápr. 1. 13:58
Az anyuka nem törődik a lányával.Kéthetente 1 órát max 2 őt van ott a lány.....
8. Scherlock (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 13:25

Azt nem tartom normálisnak, ha az exével beszélget.

Ha az ex a gyerek(ek) anyja, akkor más tészta.


Ködösen fogalmazol.


Ha azt érzed, hülyének nézd, tedd lapátra.


Mit veszítesz?

7. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 13:23
Miért marad a 17 éves egyedül? Olyankor hol van az anyja?
6. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 13:21
Veled van a gond, igen. Miért nem vagy tekintettel a lányára? Igazi pióca típus lehetsz, az ilyenektől menekülni szoktak a férfiak. Neked nincs életed, hogy állandóan rajta akarsz lógni?
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 13:21

Szöszkét folytatva: ráadásul a 17 éves lányt zsinórban egyedül hagyni a lakásban, pontosan abban a korban van: már ő is menne a maga útján még akkor is, ha a szülők otthon odafigyelnek rá, hova, merre, kikkel járkál, miket csinál...

Nagyon meglehet, hogy a volt feleségével éppen arról beszélnek, hogyan lehetne megoldani a lány felügyeletét, és hogy olyankor aludna az anyjánál...

4. cc7a88f96d (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 13:13

Mivel a gyereke anyja,így ha tetszik ha nem mindigis közük lesz egymàshoz.

Az meg,hogy nem szívesen hagyja a lányát egyedül otthon,mert ő épp kiverné a répát valamerre,nagyon helyes!Mitől 17éves attól még jó példát kell làtnia,nem pedig azt hogy apuka kimarad,mert elmegy kufircolni.

Ha nem pàszol,hogy mindigis második leszel,akkor lépj tovább..

2022. ápr. 1. 13:00
Lehet kicsit megfolytod, azért szeretne kicsit nagyobb szabadságot?
2022. ápr. 1. 12:23
Azt hozzá kell tennem hogy féltékeny is vagyok!Lebukott már hogy az exével beszélget.Szeretem a párom és félek hogy elveszítem.
2022. ápr. 1. 12:17
Kedves mindenki!Sokszor már azt hiszem önző vagyok és én akarok sokat.Tehát 1,5 éve vagyok együtt a párommal.Nekem is neki is vannak gyerekeink.Eleiben minden másnap nálam aludt utánna ritkult a dolog mondván a kislánya(17éves) egyedül marad olyankor éjszakára.Történt ez ezen a héten is.Vasárnap nálam aludt és legközelebb tegnap este Szerdán azt mondta azért nem alszik nálam mert majd csütörtök,péntek szombat együtt alszunk.Erre ma mondja hogy hát ma este otthon alszik mert így látja helyesnek.De nyugodjak meg holnap és Vasárnap egész nap együtt leszünk!Nagyon szomorú vagyok azt érzem hülyének néz,nem érzi hogy ezzel engem megbánt.Ha szóvá teszem össze veszés lesz belőle.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook