Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tényleg van már olyan hajfesték ami befogja a sötétebb hajat is szőkítés nélkül? fórum

Tényleg van már olyan hajfesték ami befogja a sötétebb hajat is szőkítés nélkül? (tudásbázis kérdés)


8. Anda39 (válaszként erre: 7. - Hellcat)
2012. szept. 9. 20:21
Próbáld meg színleszedővel, ezzel kapsz egy vil. vöröses eredményt. Ezután lehet festeni.
2012. szept. 9. 18:23
Festett hajra gondoltam,azt tudom,hogy az eredetit világosabbra is lehet festeni szőkítés nélkül.Sajnos így hogy nekem festve van meg kell várnom,hogy lenőjjön ami eléggé sok időp és nem túl szép:S
2012. szept. 8. 17:43

Kedves Kérdező! Először azt kell tisztázni, hogy festett hajra gondolsz-e vagy natúrra, mert nagyon nem mindegy.

Ha natúr a haj, akkor természetesen lehet világosabbra festeni.

Ha festett, akkor nem. Bár vannak olyan festékek, amik egy lépésben világosítanak (mintha kiszőkítenénk a hajat) és festenek is, de azért ezek sosem adnak olyan intenzív eredményt, mint ahogy ígérik...

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Hellcat)
2012. szept. 8. 17:18

Félre érted, amit írtam! Nem a leszívatás a szívatás csak, hanem ha veszel egy szőke festéket, akkor az is szívni fog, mint a szőkítő por vagy krém, csak csekélyebb mértékben.

Bármivel világosítasz, a világosítással a pigmenteket szívatod.

2012. szept. 8. 17:16
tudom,hogy a szőke festék szív...de hallottam valami olyat amihez nem kell szőkíteni (szívni).
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Hellcat)
2012. szept. 8. 17:14
A szőke festék nem fog, hanem szív, ezért nincs olyan festék, ami egy lépésben, előszőkítés nélkül sötétből szép szőkét csinál.
2012. szept. 8. 17:12
Pl. a nagyon sötét barna hajat befogja vörösre leszívatás nélkül.Úgy hallottam nagyon új termék.Valaki hallott már róla?
2012. szept. 8. 17:11
Tényleg van már olyan hajfesték ami befogja a sötétebb hajat is szőkítés nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook