Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata a Na-yo hajfestékkel kapcsolatban, ami tényleg PPD és ammóniamentes? fórum

Van valakinek tapasztalata a Na-yo hajfestékkel kapcsolatban, ami tényleg PPD és ammóniamentes? (beszélgetős fórum)


11. nysc
2014. jan. 14. 14:01
A kemon yocoloringjaban van ppd, viszont nem irja az osszetevokben. A doboz masik oldalan irja, mint allergizalo. Ja, es masik , hogy ki van irva ra szovegesen, nem roviditve. Hiaba nincs mellette hora Para-, attol fuggetlenul tartalmazza es ugyan ugy allergizal. :(
2013. jan. 24. 19:54
SZiasztok.Én is alergiás vagyok és szeretném megérdeklődni hol lehet ilyen Na-yo hajfestéket venni?
2012. aug. 12. 21:38
Nekem a kozmetikusom használta ezt. Ő is a terhesség miatt használta, mióta a gyerek megszületett is maradt ennél, neki nem hullik. Közbe kipróbálta a hennásat is, de azzal nem volt megelégedve.
2012. aug. 12. 21:27
Szia! Nem rég kezdtem el használni, mert kisbabát várok és ezt ajánlották a fodrászkellékesnél. Nekem szőkítve van a hajam, szép, természetes színe van, 10-es szőkét használtam már 2x, 9-es hidrogénnel és szépen leszívta. Nem büdös, nem csípi a fejbőrömet sem. Amikor terhes lettem és először mentem festetni, a régi hajfestékemhez kevert 12-es hidrogént is a fodrász. Azt hittem, leég a fejbőröm, annyira fájt, pedig korábban nem volt ilyen problémám. Utána áttértem erre, mert nem akartam még egy ilyen borzalmas élményt. Kopás átlagos. Nekem is nagyon töredezett a hajam, mondjuk nekem nagyon speckó, mert göndör is és ha ki van egyenesítve tök egészségesnek néz ki, de ha nem akkor borzalom. Vettem most egyenesítő sprayt, 2 fajta olajat, pakolást és ezt a hajfestéket és szerintem sokkal jobb a helyzet, mint volt. De ha megszületik a baba, állítólag hullani fog nagyon, nem tudom, hogy akkor számítani fog-e, hogy mit használok, majd meglátjuk. Minden esetre nem tervezem, hogy visszatérek a régi festékhez, hiába kerül ez duplájába a réginek.
7. pirosbegre (válaszként erre: 6. - Lili85)
2012. aug. 12. 21:20

Nem sorolja fel az összetevők között.

38 vagyok és vannak már ősz hajszálaim, így a fixálót ahhoz mérten adja a fodrászkellékes. Mindenkitől megkérdezi h. van-e, és olyat ad hozzá.

Magamnak festem, vállig érő. Hátul így festem: kezemre teszem és beledörzsölöm, 1 órát van rajta. Nem foltos és kb. 6-8 hetente festem. De én feketére festem, mivel gyárilag is nagyon sötétbarna. Ha nem lenne ősz hajszálam, nem is festeném.

2012. aug. 12. 21:14
és mennyire tartós? illetve ha kopik, akkor nem kell tartani attól,hogy foltosan kopik?
2012. aug. 12. 21:14
Igen, allergizáló: Para-Phenylenediamine
4. pirosbegre (válaszként erre: 3. - Lili85)
2012. aug. 12. 21:13
HA kiírod mi az a PPD akkor meg tudom nézni a dobozán, mivel nem rövidítések vannak rajta, hanem teljes nevek. Valami allergizáló cucc az a PPD, mert DPD-ről már hallottam.
3. Lili85 (válaszként erre: 2. - Pirosbegre)
2012. aug. 12. 20:58

Szia!


Az rendben, hogy ammóniamentes, de PPD mentes is?

2012. aug. 12. 20:55
Nekem nem ezzel, hanem a BES-el van jó tapasztalatom ami szintén ammóniamentes. Töredezettség miatt mondta a fodrász h. ammóniamenteset használjak. Magamnak festem.
2012. aug. 12. 20:50

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Na-yo hajfestékkel kapcsolatban, ami tényleg PPD és ammóniamentes?

Ha esetleg valaki allergiás a hajfestékre az is használhatja?

A válaszokat előre is köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook