Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek jó minőségű hajfestéket, ami sötétebb barnából, világos barnát csinál? fórum

Ismertek jó minőségű hajfestéket, ami sötétebb barnából, világos barnát csinál? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 15. 21:03
Egy evőkanál ascorbinsavat összekeversz egy kis samponnal vagy hajbalzsammal, pici vizet teszel hozzá, ezt a hajadra kened, ráhúzol egy nejlonzacskót, jól bebugyolálod, a nyakadba teszel egy rossz pólót, hogyha a lé kifolyna arra menjen. Kb. fél óra múlva leöblíted. Ez hennás szinezésre nem alkalmazható.
2015. ápr. 10. 15:44

Colour B4 esetleg?

és utána vmi sötét szőkével fesd be, az talán világos barna lesz.

7. 8122eadc5b (válaszként erre: 1. - 4a3a8fb696)
2015. ápr. 10. 14:48

Nem.

Színleszedő vagy szőkítőpor kell hozzá.

6. mkjudit (válaszként erre: 1. - 4a3a8fb696)
2015. ápr. 10. 14:47
ha a sötétbarna az festett szín, azt csak színleszedővel tudod világosítani, utána rákened a világosabbat.
5. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2015. ápr. 10. 14:47
ha újra rátenném a szőkét, biztosan világosbarna lennék, ha nem szőkébe hajló
2015. ápr. 10. 14:46

Én azt a pumpás schwarzkopfot vettem, szőkét és attól világos(abb)barna lettem és tovább hagytam rajta.

nagyon sötétbarna a hajam

3. Mikormi84 (válaszként erre: 1. - 4a3a8fb696)
2015. ápr. 10. 14:42

Az attól függ...

- mennyire sötét és mennyire szeretnél világosat

-természetes vagy már festett a hajad

-milyen a hajad szerkezete (erős,közepes,vékonyszálú)

-bolti hajfesték vagy professzionális(amivel a fodrászok dolgoznak)

szinte minden profeszionális hajfesték jó minőségü!( wella,londa,loreal,schwarzkopf...)

bolti: lehet szerencséd és sikerül,de ajánlani bármit lehetne.

Általában a bolti festék csalóka, és nem azt a színt adja vissza ami a képen van

2015. ápr. 10. 14:40

Nekem csinált a fodrász egyszer hasonlót, de ő nem drogériás festékkel dolgozott és a végeredmény sem tetszett, mert foltos lett így a blansot nem úsztam meg. De van ilyen elviekben, azonban nem garancia hogy neked jó lesz főleg nem otthoni körülmények közt.

Ha mindenképp ragaszkodsz ez utóbbihoz akkor én a helyedben bemennék egy fodrász kellékeshez és kérnék tanácsot ez ügyben. Ott általában szakemberek vannak akik a hajadra ránézve egyből meg tudják mondani a lehető legjobb megoldást.

2015. ápr. 10. 14:27
Sziasztok! Tudtok nekem ajánlani olyan jó minőségű hajfestéket ami Sötétebb barnából világos barnát csinál? Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook