Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg én teszem tönkre a házasságát? fórum

Tényleg én teszem tönkre a házasságát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. szept. 10. 09:32
Kedves fórum indító. A másik fél érdeklődése elmúlik majd. Ez egészen biztos. Tapasztalatból tudom, hogy ha nem foglalkoztok tovább ezzel, kerülitek egymást, szépen letisztul ez is annyira hogy ne kínozza őt, majd elcsitul. Az ilyen nagyon gyakran megeseik és a felek általában bele is mennek, nem ilyen okosak mint te. Büszke lehetsz magadra. Komolyan. :) A baráti társaságodat azért ne hagyd. Ne te veszíts ezzel, hiszen szükséged van rájuk.
10. a03dd05915 (válaszként erre: 7. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 09:31

"Nem rázom le magamról a felelősséget, mert vonzódunk egymáshoz, viszont nem vagyok a saját magam ellensége sem."


Ezzel már el is mondtál mindent.


Be fogsz lépni harmadikként. Ha vannak is problémák a férfi házasságában, ezzel megnehezíted azt, hogy feldolgozza a feleségével.

9. a03dd05915 (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2017. szept. 10. 09:29

Azért tudja mindenki, hogy kivel oszthatja meg az érzelmi életét, a kapcsolati problémáit, nem?

Pl. nem fogom elmesélni, megbeszélni a szomszédasszonyommal, akivel néhány szót váltottunk eddig a köszönésen kívül.

De nem fogom megbeszélni és belemerülni elemezgetésekbe egy nős férfival sem, ha egyébként nem akarok tőle semmit.

Véleményem szerint benne már volt egy olyan érzés, gondolat, szimpátia, ami arra késztette, hogy épp ennek a férfinak tárja fel az érzelmi problémáit. Ezzel magához is kötötte, mert a pasi felelősséget kezdett érezni, gyámolítani, védeni kezdi. Így igen, ő maga idézte elő a helyzetet.

8. gribedli*** (válaszként erre: 7. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 09:29

Szerintem már most olyan a hozzáállásod, hogy csak felmentést akarsz.


Teljesen mindegy, hogy mi mit mondunk itt, hogy helyes vagy sem,amit csinálsz, te már eldöntötted, hogy a pasi kell. Aláhúzod, hogy vonzódtok meg kémia, ebben benne is van a lényeg: csak taktikázásból fújtál visszavonulót de csendben vàrod, hogy otthon borít-e.


Egyébként egy házasság, ahonnan kifelé kukucskál valaki, az már félig meddig tönkrement, de te azzal, hogy nem vagy rá tekintettel, lehet, hogy a rosszabbik végét fogod. Majd kiderül.


18 éves házasság, vagyis gondolom, van gyerekük is.

7. 5e54df5e1d (válaszként erre: 5. - A03dd05915)
2017. szept. 10. 09:16
Köszi a véleményed, igazad van abban, hogy én hoztam létre. De mint írtam a kezdő hozzászólásban, nem figyeltem oda eléggé, és egyébként is sokmindenről beszélgettünk, eddig nyilván felszinesebb dolgokról. Nem rázom le magamról a felelősséget, mert vonzódunk egymáshoz, viszont nem vagyok a saját magam ellensége sem.
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - A03dd05915)
2017. szept. 10. 09:14
Nehogy már hibás legyen a fórumindító azért, mert valakinek elmondta a bánatát. Ezért még nem kellett volna, hogy a másik fél beleszeressen!
2017. szept. 10. 09:08

Ami nekem furcsa, hogy miért egy házas emberrel osztod meg olyan mélyen a problémáidat, amivel közel is kerülhettek egymáshoz?

Tovább mentél ebben, mint ildomos volt.


Véleményem az, hogy nem szabad senkivel olyan mélyen megosztani magát az embernek, hogy az később visszaélhessen azzal. Senkivel!


Te magad hoztad létre ezt a szituációt. (gondolom, nem egyszer beszélgettetek) Meg kellett volna állni az első olyan beszélgetés során azon a szinten, ami egy érdeklődő ismerősre tartozik.


Hogy ebből, hogy tudsz kimászni?

Miután közölted vele, hogy nem akarod őt, mint kapcsolat viselkedj is úgy.

Jó dolog, hogy egy időre kerülöd a közös társaságot. Kerüld vele a találkozást, a telefonokat, mindent. Ha valóban nem akarod, akkor nem kell belemenni.

2017. szept. 10. 08:57
Nyugodt a lelkiismereted az a lényeg. A 2. hozzászólóval egyetértek. Az igazit megtalálod.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 08:57
Szerintem is tartsd a távolságot, lassan majd elmúlik talán a túloldalon a fellángolás. Ha nem lát téged, akkor biztos, hogy könnyebb a dolga. A közös társaságban hivatkozhatsz arra, hogy az előző kapcsolatod miatt még nincs rendben a lelked.
2017. szept. 10. 08:50

Szerintem jol tetted hogy megmondtad neki hogy három lepes távolság. Neha azert az összejövetelekre elmehetsz de ha lehet csak semleges témákat valassz illetve ne maradj vele kettesben soha.


Nem tudom mit gondol a masik.de valszeg egy kis pezsgesre vagyik.semmi többre.főleg ha allitolag rendben a kapcsolatuk. 40 ev korul a pasik kicsit bekattannak.szoval ignorald!!


Ne te legyél az aki tönkretesz egy barátságot, hazassagot es aki emiatt akár elveszti a baráti társaságot. Nyilvan két ember kell hozzá de keressen mast ehhez.mert teged abszolut rossz/kellemetlen helyzetbe hozna ez az egesz.

2017. szept. 10. 08:40

Sziasztok, mostanában sokat gondolkodom ezen, és bárki véleményét és tanácsát szivesen fogadom.

Szóval volt egy kapcsolatom, amit nagyon nehezen tudtam lezárni. Zaklatás, fenyegetés stb.

29 éves vagyok, saját baráti körrel, ahol vegyesen van család és egyedülálló ember. Mivel látták, hogy milyen helyzetbe kerültem, mindenki így-úgy segíteni próbált. Az egyik ilyen családos barátommal nagyon közel kerültünk egymáshoz. Nagyon sokat beszélgettünk, kíváncsi volt, meghallgatott, de semmi gyanús nem volt, már sok éve ismerem. Tudom, azt mondják, egy nő mindig észreveszi a jeleket, de én épp az exem körüli dolgokkal voltam elfoglalva.

A szakításom óta picit több, mint 2 hónap telt el, lassan letisztulnak a dolgok. Viszont ez a barátom őszintén elmondta, hogy nagyon sokat jelentek neki, mert felfigyelt rám, mint nőre stb. Én elmondtam, hogy nem szeretnék tőle semmit, mert nekem ők a mintapár, és különben 10év van köztünk, de tudom, hogy működik a kémia rendesen. Azt mondja anúgy, hogy otthon minden oké, tök jól mennek a dolgok, nyáron ünnepelték a 18. Házassági évfordulót. Most próbálok távolságot tartani, megígértem neki, hogy nem mondom el senkinek azt a beszélgetést, csak tartsuk meg a 3 lépést. De így meg a társaság többi tagja furcsállja a viselkedésem, hogy minden programból kihúzok.

Nem történt köztünk semmi, még egy csók sem, mégis bűntudatom van amiatt, amit nem is tettem meg.

Soha nem voltam még ilyen helyzetben, nem voltam szeretője senkinek, nem is szeretnék.

Igazából nem is tudom mit várok, de jöhet tanács, tapasztalat bármi.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook