Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg én teszem tönkre a házasságát? fórum

Tényleg én teszem tönkre a házasságát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. szept. 15. 21:56
Na volt már ungibungi?
100. michelle.r (válaszként erre: 99. - Féknyom)
2017. szept. 12. 10:38
Az semmi. A vaj milyen drága lesz hamarosan ;) Mai hírekben hallottam, kifogyóban van az alapanyag :D
2017. szept. 11. 23:00
Drága kenyér...
98. f.frezia (válaszként erre: 95. - Jessica32)
2017. szept. 11. 18:34

Ha-ha, így én is jártam. De mikor a barátnőim felhozzák nevetve a srácot, én szoktam mondani: á, az meg se történt.. 🤣🤣

Mondjuk soha nem tudnám elképzelni h.nős pasival kezdjek..

97. gribedli*** (válaszként erre: 95. - Jessica32)
2017. szept. 11. 17:51
:D
96. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 94. - Jessica32)
2017. szept. 11. 17:36

Nem mindig a no a hibas; csak Neha...

egy ferfi is nagyon tudja adni magat, es mire kiderul a turpissag, mar bele is zugott.

Itt a "ferj" beprobalkozott, hatha meg igy is kaphato lenne a "no".

2017. szept. 11. 17:33
Rossz kapcsolat és szakítás után én is tettem már olyat, amit a barátaim úgy emlegetnek, hogy "az nem történt meg." :) De soha, és soha nem volt sem felesége, sem barátnője a pasiknak.
94. Jessica32 (válaszként erre: 83. - F.frezia)
2017. szept. 11. 17:31

Engem sosem érdekelt, hogy egy nős pasi minek nézne. Ne nézzen se nőnek, se semminek, egyszerűen ne tekintsen rám sehogy. Ha meg tekintget, ahhoz nem kell drága esküvő meg a holtomiglan duma és a nagyeskü. A kislány ego-ja meg ne másnak a férjéből táplálkozzon már.

Én mindig nőnek érzem magam, akkor is, ha éppen núők között vagyok sokat és senki nem érezteti velem, hogy nő vagyok. Attól az vagyok.

Hát ha valaki az én férjemtől lenne jobban, és rájönnék, utána nagyon -nagyon rosszul lenne a kis hölgy az biztos :)

93. Jessica32 (válaszként erre: 79. - Bözsi néni)
2017. szept. 11. 17:27
Ez jó ötlet :) sőt, nagyon jó!
92. ina87
2017. szept. 11. 15:16
inkább a hapsi ordibál h ég a ház lehet h próbálkozik,mint h azt mentené amit kellene neki a házasságát nem pedig tálcán kínálni magát...
91. f.frezia (válaszként erre: 88. - Gribedli***)
2017. szept. 11. 14:24

Szerintem mindenki járt már úgy, hogy szakítás után belezuhant az első arra járóba.. 😁 na nem nős pasiba, csak olyanba, aki épp jókor volt jó helyen, aki egyébként kiegyensúlyozott lelkiállapotban meg se ütötte volna a mércét.

Vagy csak én vagyok ilyen felszínes..?

90. f.frezia (válaszként erre: 87. - Michelle.r)
2017. szept. 11. 14:19

Ez is így van :)

Egy nő akkor is nő, ha egyedül van, pasi se kell hozzá.

2017. szept. 11. 14:15

Amúgy ez a topik szinte hajszálra ugyanaz a sztori csak a pasi életkora más:


[link]


30 éves nő, szakítás után van,kiönti szívét a kollégának, beszélnek, beszélnek, kolléga otthon feleség-gyerek, mintapár, vonzódás, kémia, fórumindító mikor ráébred, hogy összemelegedtek, hirtelen távolságtartást kér.

88. gribedli*** (válaszként erre: 86. - F.frezia)
2017. szept. 11. 14:11

Ez igaz. Mondjuk attól még,hogy nincs vele éreztetve, azért egy nő nyugodtan érezze csak nőnek magát, mert a nőisége veleszületett és nem attól függ, hogy Pistike felfigyel rá mint nő vagy sem. Ettől függetlenül a bókok szerintem is járnak minden nőnek, mindig.


A fórumindító pedig egy agresszív, zaklatò kapcsolat után van, ahol gondolom, megtépázták rendesen az önérzetét. Automatikus, hogy egy kicsi kis normális kedvesség, normál odafigyelés a szemében mindjárt nagyobbnak hat, mert rosszabbhoz van szokva, és mindjárt beleéli magát. Ezért is írtam, hogy kilépve egy kapcsiból jobb szünetet tartani, elrendezni magában, hogy mi is történt, nem egyből beleélnie magát egy másikba (ami a gyakorlatban még nem történt meg, de ő vacillál). Most még egy másik szemüvegen keresztül ítéli meg a világot.


Persze, ezt ő is biztos tudja csak mondani és csinálni 2 különböző dolog, nehéz ilyenkor racionálisan gondolkodni, ha nemrég lépett ki a másikból.

87. michelle.r (válaszként erre: 86. - F.frezia)
2017. szept. 11. 13:56
Régen rossz, ha egy nő attól érzi magát nőnek, hogy a pasik éreztetik vele ;)
86. f.frezia (válaszként erre: 84. - 124637ff9b)
2017. szept. 11. 10:10

Mennyire így van! :)


Mondjuk milyen gáz, h.a mai világban nincs a nőkkel éreztetve, hogy nők. A mindennapokban!Ennek alapnak kellene lennie.

85. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 11. 10:08
Jobban jarsz, ha egy jo negyvenes - tobbgyermekes - asszonybaratnod lesz. Az nem fog kivanatos nokent nezni rad.
84. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 11. 06:24

"... Mert felfigyelt rám, mint nőre.. "


Elképesztő, hányan bolondulnak meg ennyike dologtól, kezdik el halmozni a hülyeségeket, és eszükbe sem jut, hány millió nő van még rajtuk kivül, akikre fel lehet figyelni 😶 mint nőre 😶

83. f.frezia (válaszként erre: 52. - Jessica32)
2017. szept. 11. 06:19

Szerintem nem baj,hogy nős pasival lelkizett. Az sem, hogy van vmi kémia. Az sem, hogy végre nőnek nézték. Szerintem az akkori lelkivilágának pont ez kellett, ettől lett jobban.

A baj ott kezdődik, ha valamelyik fél ezt nem tudja jól kezelni, esetleg többet lát bele mint ami vagy többet remél.

Nekem a pasi kicsit furcsa. Mert ő már lépéseket is tett afelé, hogy ez ne csak egy kellemesen bizsergető kémia legyen a fantáziavilágában, hanem valós szex. Mert ha a fórumindító máshogy reagál, már az ágyban kötöttek volna ki.

82. f.frezia (válaszként erre: 18. - Jessica32)
2017. szept. 11. 06:06

Szerintem nem az a gáz,h.a házas pasinak eszébe jutott, h.más is lehet köztük..

Az a gáz, h.el is mondta. Ezzel tett is érte..

81. Bözsi néni (válaszként erre: 80. - Massalhangzo)
2017. szept. 10. 19:58
Lájk:-)
80. massalhangzo (válaszként erre: 65. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 19:56

szamomra az a furcsa, hogy ha nekem egy regi jo haverom par hetes lelkizes, beszelgetes utan eloadna, hogy a hazassaga okes, es most unnepeltek x. evfordulot, de milyen fontos vagyok neki es blabla, nem azt gondolnam, milyen felkavaro ez mindkettonknek, hanem azt, hogy na basszus, ez is egy felredugos csoka, es nem kell sok neki


ha egy kicsit belepistultal, es nyilvan igen, mert kulonben nem lenne kerdes semmi, akkor persze hogy elkezded tulbonyolitani. akkor vedd ugy, hogy nem jarnal jol vele, es nem is fair, amit veled csinal

79. Bözsi néni (válaszként erre: 74. - Jessica32)
2017. szept. 10. 19:50

Ha rád hajtott egy 18 évvel idősebb vén kujon, attól még nem kell bő cuccokban meg hosszú ujjú holmikban járnod. Égjen az ő képe, ne te legyél kénytelen kényelmetlenkedni.


Nem tudsz úgy válaszolni benti email-jére, hogy "mindenkinek" cégen belül és előzményekkel? Utána küldesz egy másikat, hogy bocs, ez véletlen volt? :-)


Akkor égne, mint a Reichstag, mert látszana, hogy mit írkál neked és vége is lenne, mint a botnak :-)))

Mondjuk az utolsó munkanapodon tennéd ezt meg? ):

78. massalhangzo (válaszként erre: 77. - Jessica32)
2017. szept. 10. 19:45

szerintem ha egy ilyen csokanak azt mondod, bocsi, de en nem ugy erzek es nem akarnek semmit, nem lesz olyan sok kettesben leves


csak ha egy pasi erzi, hogy esetleg ha jobban nyomul, akkor megiscsak, akkor megteszi

2017. szept. 10. 19:43
A közösségben távolságtartónak lenni, az tényleg nagyon rossz döntés volt, mert ez aztán pletykára ad alapot elég rendesen. Inkább a négyszemközti helyzetet kell kerülni, nem kell kettesben lenni a csávóval.
76. massalhangzo (válaszként erre: 73. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 19:41

nem a kor szamit feltetlen. lehet valakinek nagyon keves kapcsolata, vagy keves tapasztalata a ferfiak viselkedeset illetoen


de szamomra ez a forum inkabb arrol szol, hogy a no azt akarja hinni mindenkeppen, hogy milyen kulonleges kapcsolat alakult, es nagy lemondas volt reszerol, reszukrol a folytatas


azert en kivancsi lennek, ha azt felelte volna a pasinak, te is fontos vagy nekem, de en nem akarom tonkretenni a hazassagodat, nem kezdek nos ferfival, ha elvalsz, akkor kozelebb kerulhetunk, mi lett volna a ferfi reakcioja. ennyi az egesz kabe

75. Jessica32 (válaszként erre: 73. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 19:38
Ok, akkor nem az. 29 évesen tényleg nem lehet tapasztalatlan.
74. Jessica32 (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2017. szept. 10. 19:36

A tartós párkapcsolathoz is IQ és érzelmi IQ is kell. Mindkét fél esetében, ha csak az egyiknek vannak meg ezek a ritkaságok, az semmire sem elég. És ennek nagyon híján vannak az emberek. Megszerezni a legkönnyebb valakit, de aztán évekig a "társa" lenni, az nem annyira, azért tenni kell.

Itt az esetemben az egyik pasi notóriusan csalja a feleségét, nálunk két nőről tudok, akik azért jutottak álláshoz, mert összejöttek vele egy, vagy több légyottra. Állítólag egyszer házassággal hitegetett egy nőt, azután mást vett feleségül, a nő meg öngyilkos lett.

Már nincs egyébként hatalma a csávónak, vezető beosztásból lefokozták.

Megmutatom a leveleit, mert ez munkahelyi zaklatás keményen. És egy másik kolleganőt szintén zaklat, ugyanúgy ahogy engem. Velünk szemben is tiszteletlen, én is így érzem. És még nem is öltözködünk kihívóan, sőt, én pont az ilyenek miatt állandóan hosszú felsőkben járok, meg bő cuccokban.


Ezzel az öreg fickóval kapcsolatban remélem, nem hinné el senki, hogy én hajtottam rá :) a levelekből látszik, hogy én hárítok és az meg nyomulna.

73. Bözsi néni (válaszként erre: 72. - Massalhangzo)
2017. szept. 10. 19:34

Most komolyan, hogy lehet egy 29 éves felnőtt nőről - akinek nem az első kapcsolatáról van szó -

olyasmit gondolni vagy mondani, hogy tapasztalatlan?

72. massalhangzo (válaszként erre: 62. - Jessica32)
2017. szept. 10. 19:28

ebben nincs igazad szerintem, es azt is leirtad sajat peldadon, hogy miert nem. ha nekem nem tetszik ferfikent egy nos pasi, nem vonzodom hozza, akkor nem kezdek el vele baratkozgatni es razuditani a lelki eletemet. es egy ferfi sem all le egy novel hosszabb tavon lelkizni es baratkozgatni (ami nem baratsag), ha nem nyitott masra, egyszeruen mert nem erdekli a dolog


tul van bonyolitva ez az egesz. nyilvan ennek a pasinak voltak, vannak es lesznek a hazassaga mellett kalandjai, kapcsolatai. ha egy pasi nem felrekavaros, egy nonek se fogja mondani, hogy otthon egyebkent minden okes, de te fontos vagy nekem. ez egesz egyszeruen azt jelenti, hogy nyitott vagyok barmire, mert erzem, hogy tetszem neked, de tudd, mire szamits. es ilyet olyan nonek mondanak, akirol erzik vagy azt hiszik, hogy nyitott lenne


ha nem lenne nyitott a csajszi, akkor eleve nem is lett volna ilyen szitu, mert nem egy nos kollegaval vagy haverral jar ossze lelkizni. mert akarmilyen tapasztalatlan valaki, pontosan tudja, erzi, hogy miben hol a hatar ferfi-no kozott


vicces egyebkent az a momentum, ahogy irja, mar masok is eszreveszik a tavolsagtartast. most komolyan, szerintetek akad egy ember is, aki azt gondolja kettejukrol, hogy jaj, milyen jo baratok voltak, most mi tortenhetett, es nem azt, hogy na, ezek mar nem kefelgetnek? mert nyilvan senki nem hiszi egy nos pasirol es egy fuggetlen norol, hogy baratkoznak. es ugye nem is a sztori szerint

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook