Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg én teszem tönkre a házasságát? fórum

Tényleg én teszem tönkre a házasságát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. szept. 10. 15:50
Én most kiszedem a szemöldököm, rendbe teszem a pofim. Javaslom ezt a kedves fórumtársamnak is, hogy inkább tegyen valamit magáért, hátha jobb kedvre derül:)
40. Bözsi néni (válaszként erre: 39. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 15:49

Nem tudom, honnan vetted, hogy én mindenben otthon vagyok. Már megint csúsztatsz, mert nem minden témához szólok hozzá, pláne nem úgy, hogy nálam lenne a bölcsek köve.


Amihez hozzászólok, ott is csak úgy leírom a véleményem, mint bárki más, mint te is például.


Szóval akkor téged is szentté kéne avatni vagy csak velem kötözködsz?


Ha belém kötsz is, akkor is arról van szó, hogy próbálsz önigazolást keresni. Ezért is nyitottál fórumot.

39. 5e54df5e1d (válaszként erre: 37. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 15:45
Kérlek mondd el, ha te még nem voltál ilyen helyzetben, hogyan is adsz tanácsot? Mert te aztán tudod a tutit. Olvasva a hozzászólásaidat, te mindenben otthon vagy, csoda, hogy még nem avattak szentté. De alább feltettem egy kérdést, amit kikerültél. A te házasságod ki dúlta szét?
2017. szept. 10. 15:41
Mellesleg meg, az a fickó, aki erre ugrik (családosként), az meg menjen is a francba. Mert az nem társ, nem apa meg férj, hanem csak egy farok.
37. Bözsi néni (válaszként erre: 32. - Főnix01)
2017. szept. 10. 15:38

És ugye te is kizárólag olyan, nálad 10 évvel idősebb "fiú barátoddal" vitatod meg a lelki dolgaidat (férfiak utálnak lelkizni egyébként), aki már 18 éve házasságban él... és nem akarsz tőle semmit... aha...


Ha a fenti a szitu, akkor tudatos... úgyhogy nem kell a rizsa, a TI tudatosan hülyíti a fickót.. "működik a kémia"... aha... most kit néz hülyének a Ti?

36. Bözsi néni (válaszként erre: 35. - 5fd0bd70c7)
2017. szept. 10. 15:34
Amikor nincs ellenérv, akkor jön a semmit sem tartalmazó személyeskedés, ugyebár.
35. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 33. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 15:32
Az eddigi hsz-aid alapján azt gondoltam rólad, hogy birtokában vagy olyan mértékű intellektuális képességnek, hogy megérted a mondanivalómat. Tévedtem.
34. Bözsi néni (válaszként erre: 32. - Főnix01)
2017. szept. 10. 15:30

Hol is írtam, hogy a nőnek kuss legyen? Idéznéd??


Ha meg nem tudod idézni, akkor ne hazudj, légy szives.

33. Bözsi néni (válaszként erre: 31. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 15:28

Ráadásul a legjobban azzal árultad el magad, hogy eredetileg nem is neked írtam, hanem a fórumindítónak, de te találva érezted magad és rám támadtál:-)


Szép napot neked is! :-)

2017. szept. 10. 15:26

Kedves fórumindító!

Jól tetted, hogy megmondtad neki. Ha egy társaságban vagytok, próbálj meg közönyös lenni vele, majd lecsillapodik az ö oldaláról a fellángolás. Te se gondolj Rá, még dolgozd fel az elözö kapcsolatodat.

A többieknek, akik öt hibáztatják annyit mondanék, hogy nekem nincsen barátnöm, csak fiú haverjaim, a munkatársaim is fiúk és a legjobb barátom is hímnemü. Az, hogy van 1-2 tökkelütött, hogy félreértelmezi a normális kommunikációt, helyre kell tenni öket. De azért nem ördögtöl való akár magánéleti problémát megvitatni egyikükkel, mert megint csak egy más szemszögöt képviselnek.


Bözsi néni hozzászólása nekem a régi idöket juttatja az eszembe, amikor a nönek kuss a neve volt. No komment...

31. Bözsi néni (válaszként erre: 30. - 5fd0bd70c7)
2017. szept. 10. 15:24

Hiába próbálod rám kenni, se nem fröcsögtem, se indulatos nem voltam, se agresszív,szóval szép próbálkozás rám hárítani bármit is.


Te jöttél nekem a megerőszakolt nőkkel, de nem jött be, mert ilyesmiről szó sem volt.


Betaláltam, fájt neked, ennyi.

30. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 28. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 15:19
Köszönöm Bözsi néni a hozzám intézett szép szavaidat. Az agresszíven kommunikáló embereket kerülöm, így a továbbiakban nem fogok reagálni semilyen sértő, indulatos, fröcsögő hozzászólásodra. Szép, nyugodt napot kívánok neked!
29. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 15:14
Milyen játékot játszott el ő?
28. Bözsi néni (válaszként erre: 26. - 5fd0bd70c7)
2017. szept. 10. 15:11

Hol volt itt szó megerőszakolt nőkről? Ne próbálj terelni meg vádaskodni.


Az, hogy te is eljátszottad a magad kis játékát, egy dolog, de legalább vállald fel, ne terelj, és ne engem vádolj a te bűnödért.

2017. szept. 10. 15:09

Mi van csajok, többeknek betaláltam? Fáj a nyíltan kimondott igazság, ezért inkább támadtok?


Lehet belémkötni meg belémmarni, de látszik, hogy azért teszitek, mert én nyíltan kimondtam azt, ami van.


Bosszantó, ha valaki átlát a szitán, igaz? :D

26. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 24. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 14:58
Látom Bözsi néni, te is azok táborát erősíted, akik azt gondolják, hogy a megerőszakolt nők tehetnek arról, hogy megerőszakolták őket, mert kihívóan öltözködtek- ez most csak egy példa. Hihetetlen, hogy hogyan vélekedsz a nőtársaidról, ha egyáltalán az vagy. Szerinted, ha egy nő szóba áll egy nős pasival, azt csak azért teszi, mert el akarja csábítani? Ilyen korlátolt gondolkodással ritkán találkozom a valós életben, itt meg lépten-nyomon beleakadok
25. 5e54df5e1d (válaszként erre: 24. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 14:54
Bözsi néni téged lapátra tettek? Mert olyan lelekesen osztod az észt mindenhol. Ha figyelmesen olvasol, látod, hogy semi nem történt köztünk, ezért nem is mentegetem magam. Nem keresem az önigazolást. Csupán egy kérdést tettem fel, tapasztalatra vagyok kíváncsi, nem bírálatra. Tehát ha érdemben nem tudsz hozzá tenni, kérlek menj tovább. Köszönöm
2017. szept. 10. 14:29

És hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, tényleg te teszed tönkre a házasságát, csak itt keresed az önigazolást.

De te is pontosan tudod, hogy mit csinálsz. Remélem, egyszer majd veled is ezt csinálja valaki.

23. Bözsi néni (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 14:26
jav:feleségének
22. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 14:24

Egyetértek E-Gonnal, ezt te szándékosan idézted elő.

Nem más férjével kell megbeszélni a lelki dolgaidat, pláne nem addig, míg meg nem szédíted azt a a sokéves házasságban élő fickót.


Ami meg a mentegetőzésedet illeti, azok szokták így takargatni magukat, akik rárepültek más férjére, pasijára, aztán meg jön a duma, hogy "csak barátok vagyunk", de egy percet nem hagytok ki, hogy a pasi átgondolhassa, teszitek-veszitek magatokat, míg a fickó megy a farka után.


Aztán, ha szépen szétdúltátok a házasságot/kapcsolatot, jön a duma, hogy biztos nem kapott meg otthon mindent, meg "én csak beszélgettem".


Miért nem tudtak a feleségében kiönteni a lelkedet? Szóval, ne kamuzz itt, fel akartad szedni a fickót, ne játszd meg az eszedet. Ha meg nem akarsz tőle semmit, akkor kerüld el, nincs abban semmi gáz, csak hinted itt a púdert.

21. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 20. - Jessica32)
2017. szept. 10. 12:02
Szeretnek ilyenkor megmentok lenni.
2017. szept. 10. 11:38

Én sem nős faszikkal beszélem meg a munkahelyen a magánéleti problémáimat, ez alap. Minek velük bizalmaskodni? Mindig félreértés a vége. A melóhelyen már ennél kevesebbet is félreértenek sok fickóra elég rámosolyogni és az etikettnek még megfelelő kedves stílusban szólni hozzá, már azt is benézi.

A dolgaimat megbeszélem a barátnőimmel, esetleg egy-két kolleganővel, akikkel szinte barátnők lettünk.

19. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 11:36

Mindenkèpp jobb ha kerülöd egy ideig,minthogy majd rádragadjon az,hogy családromboló vagy.

A férfiak sajnos bàrmire kaphatók...pláne 18év házasság utàn,biztos imponál neki egy kis változás.

Ne egy házas ember tanácsaira,lelkitámaszára legyen szükséged!Neki a feleségét kellene támogatnia...nem pedig téged...hisz a te életedhez abszolút de semmi köze.

És mitől panaszkodol a régi kapcsolatodról,attól a probléma még ott lesz...nem oldol meg semmit a nagy lelkizésekkel,hisz mondhat bàrki bármit,te kell helyretedd a dolgokat magadban!

18. Jessica32 (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 11:34

Nagyon jól döntöttél, hogy nem mentél bele. Egyébként 10 év korkülönbség még nem a világ vége, itt a helyzet gáz, és az, hogy a házas csávónak egyáltalán eszébe jutott, hogy legyen több köztetek. Hiába, tényleg sok a jellemtelen p.cs.

Annak nincs semmi értelme, hogy nem veszel részt miatta a programokon, nyugodtan vegyél részt és mutass felé közönyt. Feltűnően kerülni sem kell, mert az is gyanús lesz.

17. globus (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 11:07
Ha nem szeretnél még több fájdalmat, inkább vigasztalódj máshol.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Panna anyuja)
2017. szept. 10. 10:38

Szerintem nem lehet semmire mérget venni ebben az életben. Neked ez volt a tapasztalatod, biztos másoknak is vannak hasonlóak, megint másoknak meg az ellenkezője.


Nem voltam, bízom benne, hogy nem is leszek 3. személy. De úgy gondolom, hogy ehhez kell egy egészséges önbizalom, hogy kellek másnak is, nem kell belerondítani másnak is az életébe. Idáig vallom, csak akkor létesítenék kapcsolatot valakivel, ha az már tényleg kilépett az előző kapcsolatából.


Egyébként meg mindenkinek egy élete van. Alakítsa kedve szerint! Csak azt lehet elvinni...gondolom én, akinek egyébként sem kerek a társával a viszonya, egy kalandra lehet, hogy jó a harmadik, de ha nem jön rá a társ, akkor marad a megszokottnál.

15. 5e54df5e1d (válaszként erre: 11. - Panna anyuja)
2017. szept. 10. 10:17
Köszönöm :)
14. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2017. szept. 10. 10:14

Csak az emberlanya nezze es gondolja meg, kivel beszeli meg a bizalmas maganeleti problemait.

Az lehetoleg ne nos, munkahelyi szemely legyen.

13. 5e54df5e1d (válaszként erre: 10. - A03dd05915)
2017. szept. 10. 10:03
A nem vagyok saját magam ellensége sem, azt jelenti, pont nem fogok belépni 3-nak.
12. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 09:45

Nem 3, hanem 13 lepes tavolsag!

Menekulj, hatralj, amik nem keso!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook