Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek tényleg fel lehet ragasztani a műkörmöt pillanatragasztóval? Mi lesz a saját körmömmel? Tönkreteszi? fórum

Szerintetek tényleg fel lehet ragasztani a műkörmöt pillanatragasztóval? Mi lesz a saját körmömmel? Tönkreteszi? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2018. okt. 24. 09:03
Javasolnám a műszempilla pillanatragasztóval történő rögzítését is. Tuti tartás. ;)
2018. okt. 24. 09:01
Fölragyogott a napom! Ilyen nincs... És mégis van :)
2018. okt. 24. 08:55
mindig mondom,nagy az isten állatkertje,
2018. okt. 24. 08:51

Azt hittem ez vicc.

És nem!

Úristen.

63. andita1 (válaszként erre: 62. - Orafka)
2018. okt. 24. 08:45
Gratulálok. 😒
62. orafka
2009. dec. 30. 21:22
Én most csináltam pillanatragasztóval;) eddig bevált...
2009. nov. 18. 12:25

ja és mégegyszer mondom hogy a tip ragasztót vegyetek az jó. Amit ilyen műkörmökhöz adnak az vicc és a másik hogy a tip ragasztó az ecsetes és nagyon szépen fel lehet vele vinni a körömre meg egy kicsit a "műkörömre" vagy tipre. utánna nyomásra szárad de van olyan is amelyiket nem kell nyomni csak pár pill. és már kész is.

Persze előtte ha ilyen kész műkörömről beszélünk akkor meg kell reszelni hogy biztos illeszkedjen.

2009. nov. 18. 12:22

Na ne már. Csajok ez borzasztó.


Én műkörmös vagyok és abszolút nem ajánlom a pillanatragasztót.

csakis speciális tip ragasztót ajánlok mivel azzal nagyon profin lehet dolgozni és igen igaza van az előttem szólónak hogy a maradék levegőt is ki kell alóla szorítani különben a víz miatt begombásodik.


A tip ragasztó pedig nem drága és mostanában már minden városban be lehet szerezni.

Amúgy egyértelműen megvékonyítja a körmöt , a másik pedig hogy a tip ragasztáshoz mindíg egy kicsit fel kell bolyhozni a sajátkörmöt előtte.

haloványan nem vastagon !!! megreszelem egy kicsit hogy jobban tapadjon a ragasztó és a zsíros réteget levigye a köröm felszínéről.

59. ea9bff1b44 (válaszként erre: 56. - Viki1298)
2009. szept. 23. 13:27
Éppen amilyet kapok itt mellettünk a boltba. Nekem ilyen ragasztott körmeim vannak már évek óta. Az egyetlen hátulütője az a dolognak, hogy véknyabbak lettek a saját körmeim. Ara kell vigyázni, hogy amikor felragasztjátok, ne maradhasson alatta levegő, mert akkor alákerül a nedvesség is, és begombásodhat. HA szines lakkot használok, sokan el sem hiszik, hogy nem a saját körmeim. Egy kis reszelés, alakítás és már most hamar fel tudom őket pakolni:-)
58. viki1298 (válaszként erre: 57. - 1eb84e4bad)
2009. szept. 23. 13:01

Pontosan azért, amit le is írtam, a műkörömragasztó semmit sem ér! Legalábbis nekem nem vált be!

Valakinek esetleg kibírta egy hétig a műkörme műkörömragasztóval?

2009. szept. 23. 11:59

igazából a 100Ft-os boltokban, drogériákban kapható műkörmök, amit a teljes köröm felületér kell felragasztani, egyszeri alkalomra vannak kitalálva! nem egészséges, ha a teljes körmöt befedi a műanyag! így nem csoda, hogy - ragasztótól függetlenül - ezek a műanyagok önmagukban nem maradnak fent sokáig.

Én azért akor sem próbálkoznék pillanatragasztóval. Nem is értem hogy merül fel a kérdés, hiszen kb ugyanolyan olcsón lehet már venni körömragasztót mint pillanatragasztót.

2009. szept. 23. 11:27
Ti milyen pillanatragasztót használtok?
2009. szept. 22. 14:42
Nekem is tönkre ment a körmöm a tippes műkörömtől, ezért az utóbbi időben épített műkörmöm volt, nekem ez bevált, sokáig tart és nagyon szép! :))
2009. szept. 22. 14:33
Edesanyam manikoros,es o is pillanatragasztoval,ragasztja fel, a sajat kormeire a mukormoket.
2009. szept. 22. 14:24
A műkörömragasztó nekem is hamar feladja. Pillanatragasztót használok már jó fél éve, és semmi baja nncs sem a körmeimnek, sem nekem. Kb. egy hétig maradnak fent a körmök, persze ha odacsapom valahová, akkor előfordulhat, hogy lepattan. De a körmömön nem marad fent a pillanatragasztó, és egy körömreszelős simítás után a körmömön nyoma sincs.
52. viki1298 (válaszként erre: 29. - Marcsi06)
2009. szept. 22. 14:05
Az én műkörömragasztóm nem volt ilyen meggyőző. Egy bulira raktam fel magamnak a műkörmöket, a buli végére talán 7 maradt épségben. Persze lehet, hogy én voltam a béna. Én tavaly télen a csizmámat voltam kénytelen megragasztani, Loctite-ot használtam, majd télen kiderül hogy bírja.
51. Jaina
2009. ápr. 2. 14:20
Jesszumpepi, nehogy pillanatragival ráragaszd!!!
2008. okt. 10. 09:06
Csak most olvastam a kérdést és lehet,hogy már felragasztottad a körmöt pill.ragival, de azért a tapasztalatomat leírom: nem túl tartós, a két köröm között hamar megszárad és utána a köröm könnyen leszedhető, viszont a körömről a ragi nehezen kopik le.
49. bezsebelek (válaszként erre: 38. - Zsefne)
2008. szept. 18. 14:16
ha körömre nem is életbiztosítás de elég sok dologra csakis ezt használom, szerintem egész megbízható a loctite.
2008. szept. 16. 21:36
Szerintem a saját körmöd is lejön a pillanatragasztótól ha egyszer le akarod szedni a műkörmöt.Inkább kérj egy ismerős műkörmöstől profi ragasztót.
2008. szept. 16. 21:26
a cián nem jó, a műkörömragsztóban nincs. a pillanatragasztóban viszont igen.
2008. szept. 16. 21:25
nem ugyanaz az összetevő, ezt elhihetitek...de ti tudjátok...
45. 1eb84e4bad (válaszként erre: 44. - Dedfa06931)
2008. szept. 16. 20:14
Attól még hogy ugyanaz az összetevő van benne, nem ugyanaz! Az arányok is számítanak!
44. dedfa06931 (válaszként erre: 43. - 1eb84e4bad)
2008. szept. 16. 20:07
A műkörömragasztó is ugyanaz...
2008. szept. 16. 19:42
Szasza és Siti, pillanatragasztóval??
2008. szept. 16. 18:12
én is mindig azzal csinálom:D
2008. szept. 16. 17:54

Mit gondoltok, a sima köröm ragasztó, amit a boltokban kaphattok mit tartalmaz? Ugyanazt az összetételt szinte, mint a pillanatragasztó!

Már jó ideje magamnak ragasztom a körmeimet, és bizony ilyen körömragasztót használok. Még soha semmi baja nem lett sem a körmeimnek, sem az egészségemnek.

2008. szept. 16. 17:11
Jujj, csak azt neee! Cianidot tartamlaz. nagyon komolyan árthatsz az egészségednek!
2008. szept. 16. 17:09

Biztos, hogy nem tesz jót neki, ha bármilyen ragasztóval ragasztják.

viszont 1 biztos, ha levegősen van felrakva, és víz megy alá, vagy ha nem raksz alá gombaölőt, akkor pikk-pakk begombásodhat a körmöd.

Én már jártam így, többször is, és műkörmös csinálta.:(

Tiszta zöld volt a körmöm. Hát, majd idegbajt kaptam.

38. zsefne
2008. szept. 16. 16:52
sztem a loctite-ot nem pont a körmödhöz találták ki...de az biztos h nagyon tartós, csak én másra használom
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook