Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg én teszem tönkre a házasságát? fórum

Tényleg én teszem tönkre a házasságát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
71. Bözsi néni (válaszként erre: 67. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 19:26

Azt írtad, akkor még kapcsolatban voltál. Vagy akkor nem mondtál igazat, vagy most.


Ez miért kötözködés? Te írtad, két - egymásnak ellentmondó dolgot - miért gondolod kötözködésnek, hogy utalok arra, amit te állítottál.

70. Bözsi néni (válaszként erre: 69. - Epresturmix)
2017. szept. 10. 19:23
Ha te csak ennyit fogsz fel az egészből... mégis ki a korlátolt?
69. Epresturmix (válaszként erre: 66. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 19:11
Istenem, most komolyan ebbe kötsz bele? Miért vagy ilyen korlátolt?
68. gribedli*** (válaszként erre: 62. - Jessica32)
2017. szept. 10. 19:10

Lájk:DDDD


Amúgy meg a párkapcsolat nem olyan mint egy kakasdomb, hogy a benne lévők csak üldögéljenek rajta. Az élet tele van változással, ezért nem elég csak úgy stipistoppolni valakit és azzal el van intézve. Ettől függetlenül igen, elég gáz az ilyen pasi, aki így közeledik a kolléganőhöz, nem egy tisztelettudó viselkedés vele szemben sem. Nemcsak a feleséggel szemben. És tényleg megérdemelné, hogy megmutasd majd utólag azokat a leveleket.


Mert sokszor az is előfordul, hogy egy nő diszkréten visszautasít egy pasit és a pasi meg úgy adja elő, hogy hát meglett volna, csak ő mondott nemet a nőnek (persze, âlmában:D). A sértett büszkeség...

2017. szept. 10. 19:08
Istenem, mielőtt bármi történt köztünk, lrzártam az előzőt. Nagyon ráérsz kötözködni :)
2017. szept. 10. 19:00

"Párommal egy éve ismerkedtünk meg. Akkor én még kapcsolatban voltam. "


Ezt nem én írtam...

65. 5e54df5e1d (válaszként erre: 64. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 18:56
Tessék mondani melyik kapcsolatom nem ért véget? :)
64. Bözsi néni (válaszként erre: 62. - Jessica32)
2017. szept. 10. 18:41
Talán nem lehet naivnak nevezni egy 29 éves nőt, akinek a kapcsolatai úgy indulnak, hogy még véget sem ért az előző, de már nyakig beleugrott egy másikba...
2017. szept. 10. 18:40
Tényleg
62. Jessica32 (válaszként erre: 56. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 18:23

Azért szerintem nem akart ő kavarni, mert visszakozott, amikor kezdett volna elfajulni a helyzet. Ez pedig nagyon jó, és általában nem így szoktak reagálni a csajok a nős pasik közeledésére sajna.

Nagyon naiv a hölgy (29 évesen már tényleg nem kiscsaj)és tapasztalatlan, de remélhetőleg ebből tanul és a jövőben nem generál ilyen helyzetet.


Rám is próbált nyomulni nős kollega (két darab gyökérke)az egyik a benti mailemre írogat, nálam vagy 18 évvel idősebb, és a telefonszámomat akarta belőlem, kiszedni, hát nem adtam meg. Ha felmondok itt, eldöntöttem, a leveleit megmutatom a fő főnöknek.

A másik egy kis pöcs, 52 éves vagy mennyi, és most van kis babájuk. Amikor kezdett volna udvarolni, mondtam, takarodó van anyucihoz és puszilom a kis babát :)

61. Jessica32 (válaszként erre: 57. - Tádámmm)
2017. szept. 10. 18:17
A két szitu nem ugyanaz, nem is hasonló. Itt a lány bánata a téma, a pasi felesége, házassága szóba sem kerül, a lány körül forog a kommunikáció. Teljesen más, ha egy férfi a párjával kapcsolatos dolgokat próbálja megbeszélni egy nővel, és azért, mert bántja valami, azaz benne van az egész szövegkörnyezetben, hogy szereti azt a nőt, akivel együtt van. Emellett ti itt tisztázzátok is egyben a kapcsolatotok minőségét a sráccal, "jó, hogy minden felhang nélkül tud velem beszélni ezekről, és mégse képzelünk semmi hülyeséget egymásról." Ezzel meg is van beszélve, nem képzeltek bele semmit. Ez közel sem hasonló helyzet.
60. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 18:06

nekem az jott le a tortenetbol, hogy te nagyon lelkizosre vetted, mert igy kozelitetted meg az egeszet, mint irtad, kivoltal az exed miatt. szerintem a pasi egyszeruen beprobalkozott, hogy hatha, mert erezte, hogy esetleg nyitott lennel. mint irtad, regebb ota ismered, mar reg eljutott volna idaig a szitu


nem tenned tonkre a hazassagat, es nem te utottel rest az o hazassagan, hanem nalad volt-van most olyan res, amit o megtalalt. ha nem az erzekeny oldaladdal ertekeled, nezed a szitut, te is felismered ezt rogton. azt jol tetted, hogy nem mentel bele, jol ebbol nem jottel volna ki, es hidd el, nem kolcsonosek azok az erzesek, amiket te most hiszel

59. gribedli*** (válaszként erre: 53. - Michelle.r)
2017. szept. 10. 17:48
Maki:DDD
2017. szept. 10. 17:44
Nagyon esznel kell lenni, hogy meddig es ne tovabb.
57. tádámmm (válaszként erre: 52. - Jessica32)
2017. szept. 10. 17:37
Nem értek teljesen egyet veled. Nekem is van olyan kollégám, akivel sokat beszélgetünk, vicces formában a lelkizés is benne van, és mégse gondolunk 'úgy' egymásra. De például ha nem érti a srác, hogy a barátnője éppen miért durcizik, akkor nőként engem kérdez, és sokszor elmondom neki, milyen kicsavartan tudunk gondolkodni. Rögtön másképpen látja a dolgokat (bár sokszor csak nevet, hogy minek ennyit bonyolítani egyszerű helyzeteket) és gyakran elmondja, hogy jó, hogy minden felhang nélkül tud velem beszélni ezekről, és mégse képzelünk semmi hülyeséget egymásról. Tehát nem mindig igaz, hogy nem beszélgethetnek kollégák, mert azt beszélje meg otthon..
56. Bözsi néni (válaszként erre: 52. - Jessica32)
2017. szept. 10. 17:33
Khmm, a fórumindító 29 éves, úgyhogy a legkevésbé sem nevezhető kislánynak... Nagyon is tudja, hogy mit csinál...
2017. szept. 10. 17:25
Bizony jo lenne, ha nok (is) tudnanak nemet mondani!
54. Jessica32 (válaszként erre: 53. - Michelle.r)
2017. szept. 10. 17:07
Az utolsó mondatoddal teljes mértékben felmented a legkisebb felelősség alól is a szeretőket. Pedig nem kellene.
53. michelle.r (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 17:05

Te csak azért vállalj felelősséget, amit te mondtál, tettél, érzel. Amit a fickó ebbe belelát, az az övé. A leírtak alapjn nem hiszem, hogy bármiért is felelős lennél, de jobb ha visszavonulót fújsz, de úgy rendesen. Addig mindenképpen, amíg ez a maki észre nem tér, és fel nem fogja, hogy családja van.


Senki házasságát nem lehet kivülről tönkre tenni, azt csak maguk a házasok tudják.

2017. szept. 10. 17:01

Alapvetően Bözsi nénivel értek egyet. Itt ebben a helyzetben a nő, aki lelkizett a jóval idősebb csávóval, ha kicsit is intelligens és tudja, létezik nonverbális kommunikáció is, akkor észlelhette, hogy a nagy lelkizés okán a pasi rá akar repülni és meg akarja dugni. De még mielőtt elkezd vele lelkizni, már akkor is gondolhatja, hogy veszélyes lehet a játéka, hiszen alapból férfi és nő között nincs barátság.

Vajon nekem miért nem jut eszembe nős kollegáimmal lelkizni? Mert nem jut eszembe soha, bár lenne miről csevegnem akárkivel, mindig zajlik bennem valami, amit megosztanék.

És sajnos egy házasságba már ez is belekavar. Már az sem korrekt, ha a házastársak egyike a társán kívülálló személlyel kerül mélyebb lelki, bizalmas kapcsolatba, aki ellentétes nemű, mint ő. Bizalmaskodjon a feleségével.

És nem hiszem el, hogy a fórum indító kislány úgy gondolta volna, hogy nincs benne a pakliban, hogy az idősebb csávó majd meg akarja dugni. Ehhez nagyon naívnak és tapasztalatlannak kell lenni, illetve olyannak, akinek nulla az emberismerete.


Kislány, keress magadnak egy-két barátnőt inkább, és szállj le mások férjéről.

51. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 16:55
Szerintem se volt jó ötlet pont neki elmesélni a dolgaidat.De nem történt még semmi helyrehozhatatlan. Ha tényleg nem akarsz vele semmit akkor kerüljed őt és ne maradj vele kettesben. Viszont a többiekre /társaságra most szükséged van...
50. csikil4ny (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 16:41

Szia!


Előfordul, hogy akivel kicsit többet beszélgetünk, lelkizünk a kölcsönös szimpátiát kémiának minősíti. Főleg, hogy ha egy bántalmazott nőről és egy megmentőről van szó. Tartsátok a távolságot, s helyrerázódik minden. Ezért nem kell kiírnod magad a baráti körből, csak ne lelkizz vele többet! Nekünk is van egy barátunk, aki észrevette a körülötte levő nőket, amíg babát vártak, de tudomásom szerint megcsalás nem történt.

49. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 46. - 8d81be677c)
2017. szept. 10. 16:35
Az angyalok szépek, nem kell nekik tenni érte semmit😀
2017. szept. 10. 16:28

Szerintem a férfiakat sem kell félteni, de a nők is sokszor belemagyaráznak dolgokat.


Pl itt a pasi először aszongya, hogy felfigyelt rá mint nőre, meg azt is, hogy otthon minden oké.


Ezt a 2 kijelentést ha egymás mellé tesszük, akkor lefordítva az is lehet, hogy: jössz dugni?


Kémia meg vonzôdás pedig ahhoz is kell. Valahol azt gondolom, ha nagyon okénak írja le az otthoni szitut de mellette meg másnak csapja a szelet, akkor ugye ezzel el is mondta, hogy nem, nem annyira oké otthon (mert különben nem próbálkozna be), kettő, ha nem is felhős, otthagyni mégsem fogja mert hât "oké".


Ilyen ember pedig elég döntésképtelen. De a fòrumindító is mindent másképp lát mert ugye épp most lépett ki egy viharos kapcsolatból, ilyenkor egyrészt szünetre lenne szükség, hogy rendezze magában, másrészt pedig még a régi kapcsolat hatása alatt felértékel dolgokat, amiket egy stabil lelkivilágú nő meg nem tenne.

2017. szept. 10. 16:22
Nem te. És szerintem ez csak múló rosszullét mindkettőtöknél, nem nagy ügy. Megesik az ilyen, de nem muszáj mindenkivel ágyba bújni. Hanyagold őt a továbbiakban, ha nem akarsz a szeretője lenni. :D
46. 8d81be677c (válaszként erre: 41. - 5fd0bd70c7)
2017. szept. 10. 16:14
Rajtam meg már a szemöldökszedés sem segít.😄
45. Bözsi néni (válaszként erre: 41. - 5fd0bd70c7)
2017. szept. 10. 16:12
Az én pofim rendben van, nem kell rendbe tenni:-))
2017. szept. 10. 16:08

Miért te tennéd tönkre?

Ugyan. Nem csináltál semmit. Csupán beszélgetés volt. De a pasi rád mozdult és el is mondta.

Nos, most legyen eszed és ne bizalmaskodj vele tovább. Bizony betartani nem a 3 és 13, de a 23 lépés távolságot:)

43. Lonna4 (válaszként erre: 1. - 5e54df5e1d)
2017. szept. 10. 15:51
Szerintem egy nagy piros pontot beírhat neked a karma.Tudod van ilyen érzés a pasikban hogy ha egy nőt óvni kell attól ők pasibbnak érzik magukat.Erzelmileg sérülékeny voltál ő meg olyasmit élt meg ami a saját kapcsolatában nem. Fontos volt támogatást tudott adni.Azt szereti akinek melletted érzi magát. Kerüld ki egy darabig,
42. 5e54df5e1d (válaszként erre: 40. - Bözsi néni)
2017. szept. 10. 15:51
:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook