Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan változhatnék meg? 0 bizalom. Tönkreteszem a párkapcsolatomat, megőrülök. fórum

Hogyan változhatnék meg? 0 bizalom. Tönkreteszem a párkapcsolatomat, megőrülök. (beszélgetős fórum)

2022. szept. 14. 12:02
Sosem volt az apámmal közeli kapcsolatom. Mindig a munka volt neki az első és a legfontosabb.
2022. szept. 14. 12:01
De mikor? Mindjárt 28 éves leszek.
2022. szept. 14. 12:01
Az nem jelent semmit, hogy mindened megvolt anyagilag. Lehet, hogy olyan visszajelzéseket kaptál az apádtól, hogy nem vagy elég szép, és hogy úgysem fogsz kelleni egy férfinak sem. Nem kell, hogy ezt direkt kimondja. Elég pár utalás, némi elutasítás, burkolt kritika, stb. A lányok önképét erősen befolyásolja az apjuktól kapott visszajelzés. De persze ezer más oka is lehet, hogy ilyen lettél.
22. tien (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 11:58

Igen.

Szokták mondani, hogy az eb is ,,jódolgában vész meg''

Bocs,ez kijött belőlem.

Nem vagy alkalmas egy felnőtt kapcsolatra.

Nincs ezzel gond ,majd később esetleg érettebb leszel.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Liliom10)
2022. szept. 14. 11:51
Nem tudom, mi történhetett gyerekkoromban, amit hatással lehet a mai gondolkodásomra. Apám külföldre ment dolgozni, hogy mindenünk meglegyen, meg is lett. Talán túl jó dolgom volt?
20. liliom10 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 11:03

Amikor gyerek voltál, valaki tönkretette az önbizalmadat ? Miért nem úgy gondolkodsz, mint én ? Addig bízom mindenkiben, még nem csalódok benne. Addig nem filózom sosem, miért is ne bízzak ?

A párod szeret, ez legyen elég ! Ha magadba nézel jó mélyen, Te nem szereted őt. Jól esik, hogy szeret Téged, de képtelen vagy hozzá hűséges lenni az " agybajod" miatt. Ha ilyen fontos, hogy külsőleg nagyon tetsszen valaki, akkor olyannal kell párkapcsolatban lenned, és csaljátok egymást kedvetek szerint, lesz miért féltékenykedned.

Most viszont sajnálom a rendes párodat, aki szeret, mert ő nem ilyen nőt érdemel ! Ne pocsékold az idejét, az éveit, szakíts vele, és keress egy más nőknek is nagyon tetsző férfit helyette !

19. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 10:48

Huuuuha!

Szerintem túl sok időd van gondolkodni! Túl bonyolítod! Ne gondolkodj más fejével!

Igen! A párod megérdemli, hogy egy olyan nő legyen mellette, aki ugyan úgy szereti, ahogy ő szeret!

Te meg nőjél fel, mert ezzel a gondolkodással, mentalitással mindenkit el fogsz marni magadtól! Sosem leszel boldog!

18. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 10:32

Kedves Fi!


Nekem ez vívódásnak, önmarcangolásnak tűnik amit itt olvasok.

éld az életedet a szerint, hogy Te mit tartasz belőle helyesnek, mindenki élete egyúttal egy útkeresés is.

Természetes, hogy hibázunk az életünkben, hogy kusza, megválaszolatlan gondolatokkal van tele a buksink olykor,de Te hozz döntéseket magaddal kapcsolatban, ne mástól várd.

Aztán majd öregen, visszagondolva az életedre, tudni fogod, hogy mikor, hol hibáztál.

2022. szept. 14. 10:29
Januárban leszek 28 éves… igen, látom, segítség kell, valami trauma érhetett gyerekként, ahogy írtátok, lehet.
16. semleges (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 10:24
Az előzőt, ideakartam.
15. semleges (válaszként erre: 5. - Semleges)
2022. szept. 14. 10:23
Nem. Csak elbeszélget veled és helyre állítja az önbizalmad.
14. Nenda (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 10:03
Az a baj veled, hogy kb. egy 10 éves gyerek szintjén vagy még agyilag és érzelmi fejlettségben is.
13. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 09:57

A gyógyszer nem segít azon, hogy valakiből hülyét csinálsz. Minek vagy együtt olyannal, aki nem tetszik annyira, hogy ne kelljen egy szebb?

Ő is biztos ezt csinálja, hát nagyon tévedsz, azért mert beszél más nővel? Hát melyik férfi nem? Ebből hogy jön az enyelgés?

Mi az, hogy aki tetszene megcsalna, meg nem szeretne?

Neked a nyakad felett valami nagy baj van, de mivel félre is jársz, ezért lent is... Hány éves vagy basszus, 5?

12. bozsu55 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 09:32
Nem vagy egy egyszerű eset...
11. Pasionella (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 09:31
Kevered a szezont a fazonnal. Korábban te valószínűleg pszichológusnál voltál és nem pszichiáternél. Pszichológus semmilyen gyógyszert nem írhat fel, Ő max lelki terápiát tud nyújtani. Nincs az a gyógyszer amelyik az agyadat és értékrendedet helyre teszi....
10. Pasionella (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 09:29

Hogy a pokolba kerülsz-e nem tudom, ha valóban van pokol akkor van rá esélyed :-)

Őszintén sajnálom a párod, azért vagy betegesen féltékeny mert magadból indulsz ki és mivel nem vagy hűséges...érdekből valakivel lenni több mint gusztustalan.

Csinálj amit akarsz de ha kicsit is törődsz vele engedd el hadd legyen olyannal aki megbecsüli és tiszteli mert te nem ezt teszed ez egyértelmű.

2022. szept. 14. 09:25
Ezt a problémát nem lehet gyógyszerekkel megoldani, csak komoly önismereti munkával. Ebben segíthet a pszichológus. Nem vagy magaddal kibékülve. Valami mélyen húzódó oka van annak, hogy ennyire igényled a folyamatos visszajelzést, és hogy nem tartod magad elégnek ahhoz, hogy a párod hűséges legyen. Ha rájössz, mi ennek a lelki oka, van esélyed túllépni rajta. De ez nem megy egyszerűen. Viszont ha úgy döntesz, nem fektetsz bele ennyi energiát, akkor szerintem ne menj bele komoly kapcsolatba, mert mindkettőtök életét megnehezíted a féltékenykedéssel és félrelépéssel.
8. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 09:16
"Már ott vagy" bocs😏
2022. szept. 14. 09:16
Még nem értél meg tartós kapcsolatra. Van olyan, hogy nem fogsz, ezzel sincs semmi gond. Élj úgy, ahogyan jólesik. Viszont érdemes társaddal lefektetni a szabályokat. Fő az őszinteség.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Semleges)
2022. szept. 14. 09:15
Rendben, de az miért lesz jobb? Kapok gyógyszereket?
5. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 14. 09:14
Egy pszichológus jól jönne neked.
2022. szept. 14. 09:13

Sajnálom a párod. Minden tisztelet neki. Szeret és segít téged. Ha ezeket megcsalással, féltékenykedésekkel tudod csak meghálálni akkor tényleg ne legyél vele. Jobbat érdemel ennél.


Viszont úgy tűnik van benned készség a változtatásra. Voltál pszichiáternél is. Valahogy a párod is be kellene jobban vonni és együtt talán sikerül téged jobb útra terelni. Látod a gyengeségeid is, ami szintén nagyon jó alap a változtatáshoz.

2022. szept. 14. 09:08

Igen, már megcsaltam… mert olyan kell, aki tetszik külsőre, olyanoktól kell a visszajelzés és amúgy ő is biztos mással enyeleg a hátam mögött….

Azért vagyok vele, mert sokat segít, megtesz értem és jó a szex. (Igen, így is, hogy nem teljesen az esetem.)Egy olyan, aki tetszik biztos nem szeretne így és 1000%, hogy megcsalna.


Plusz nem akarom, hogy mással legyen.

Tudom, a pokolba kerülök.

2022. szept. 14. 09:06
Voltam már pszichiáternél, de nem segített, vagyis tudom, hogy nem neki, hanem nekem kell megoldanom a problémát, de nem vagyok rá képes. Sosem tudnék senkiben sem megbízni és elhinni, hogy csak én vagyok neki és másra nem kiváncsi… Egyébént tényleg magammal is bajom lehet, mert, ha megyünk az utcán betegesen azt hiszem, hogy bármelyik nő jobban teszik neki, mint én.
2022. szept. 14. 09:05

A párom szinte semmi okot nem ad rá, de betegesen féltékeny vagyok. Nem hiszem el, hogy egy férfinek elég 1 nő, hogy nem flörtöl/beszélget/találkozik más nővel a hátam mögött.


Egyébként azt mondanám, van önbizalmam, elhiszem, hogy tetszem neki és szeret, mert mindig mindent megtesz értem. Az ismerkedéssel sosem volt problémám. Csak a férfiakban nem tudok egyszerűen megbízni.


Talán azért, mert bennem sem lehet. Imádom a figyelmet, kell a pozitív visszajelzés a férfiaktól, mint a levegő. A jelenlegi páromat szeretem, de annyira nem teszik a külseje, nem az esetem. Ezért kell a visszajelzés, a figyelem más férfiaktól, akik az eseteim.


Szakítanom kell, tudom, de félek, soha egyik férfi sem fog úgy szeretni, mint a jelenlegi párom és ha az esetem, jóképű akkor úgyis megcsal.


Nekem nem való a párkapcsolat, igaz? Amint közelebb kerülök valakihez betegesen féltékeny vagyok és nem hiszem, hogy én elég vagyok neki. Mert nekem sem elég senki, ugye? Mert én is szemét vagyok, ezért azt hiszem, a másik is az. De komolyan… a mai világban megbízni valakiben, főleg olyanban, aki jól néz ki és megkaphat bárkit? Soha. Olyanban sem tudok megbízni, aki nem 10/10.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook