Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Téli buliba ti a cipőt hogyan oldjátok meg? fórum

Téli buliba ti a cipőt hogyan oldjátok meg? (beszélgetős fórum)


53. Nyamitörp (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2018. dec. 8. 20:54

Tudja fene én nem biztos, hogy felakasztanám a csizmám mások kabátja alá. Feltételezzük, hogy egy elegáns étteremben masszív fogas van, de nekem dőlt már el fogas a kabátom súlyától is. Igaz, nem volt puccos hely.

De fogas téma lezárva, mert Dézi azt írta, hogy szerinte van ruhatár.

52. Guruljka (válaszként erre: 49. - Nyamitörp)
2018. dec. 8. 20:53
Ez még a fórumindító legjobb kérdése eddig...
2018. dec. 8. 20:53

[link]


Ez kell nekem!😍

2018. dec. 8. 20:53
Ma már másodjára értékelem át a munkahelyem! A víz verne ha puccos helyekre járnánk kipi-kopiban meg kisfeketében mulatozni.
49. Nyamitörp (válaszként erre: 43. - Guruljka)
2018. dec. 8. 20:51

Én meg azt hiszem, láttam már annál nagyobb csodát is, mint hogy egy étteremben nem volt ruhatár. Nem akarok vitatkozni, csak nem értettem, hogy miért csak olyan tanácsot kap a fórumkiíró, hogy adja be a ruhatárba.

Egyéb iránt, ha van ruhatár, akkor nem értem a fórum kiírást sem. Ez magától is egyértelműnek kéne lenni, hogy odaadja be a csizmáját. Nem hittem volna, hogy van olyan, akinek ezt külön tanácsként le kell írni.

48. Guruljka (válaszként erre: 46. - Lávli)
2018. dec. 8. 20:50
Kivéve, ha abban a csizmában latyakon-havon-hidegen át előtte odaközlekedtem. Sőt fene a pofámat, nem akarok a csizmában párolódni az előadás alatt.
47. Guruljka (válaszként erre: 45. - Nyamitörp)
2018. dec. 8. 20:49
Ne viccelj, ha fogas van, a kabátom alá akasztom a csizmás táskát. Meg lehet oldani.
46. Lávli (válaszként erre: 42. - Guruljka)
2018. dec. 8. 20:48
Nem. A mai csizmák között vannak kifejezetten elegánsak is, melyekkel a művészeket meg lehet tisztelni.
45. Nyamitörp (válaszként erre: 38. - Apeeng)
2018. dec. 8. 20:47

Igen, de mi tovább gondoltuk a dolgot, hogy mit csinál a levetett ruhadarabjaival a buli ideje alatt.

Itt többen biztosra vették, hogy van ruhatár, ahova leadhatja, amiben lehet, hogy igazuk van és akkor oda valóban beadhatja pl. a csizmáját.

De ha nincs, akkor a kérdés, hogy szatyrozzon egész este vagy inkább fázzon a lába az úton.

2018. dec. 8. 20:47
Csini bokacsizma?
43. Guruljka (válaszként erre: 40. - Nyamitörp)
2018. dec. 8. 20:47
Én azt hiszem, ha vállalnak vállalati rendezvényeket, pléne télen, nem akarhatják ők sem, hogy a pincérek a kabátokat kerülgessék. Ahol meg a kabátom elfér, ott elfér a csizmám is.
42. Guruljka (válaszként erre: 37. - Lávli)
2018. dec. 8. 20:45

Miért, a mai cipőket ráhegesztik az ember lábára?


(Bocs, Ibolya. Görög Ibolya.)

41. Nyamitörp (válaszként erre: 39. - Ms_Daisy)
2018. dec. 8. 20:45
Miért nem kérdezed meg a munkatársnőidet? Ez nem ciki. A nők egyébként is meg szokták beszélni, hogy ki, mit vesz fel. Milyen frizurát csinál.
40. Nyamitörp (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2018. dec. 8. 20:44

A ruhatár nem annyira alap, mint a tiszta mosdó. Ma már az alap elvárás, hogy rendes wc legyen. Felszerelve wc papírral és a mosdónál is legyen szappan, kéztörlő vagy működőképes szárítógép.

Nem vagyok nagy étterembe járó, de kevéske tapasztalatom alapján jó pár helyen fogas van, ruhatár nincs.

2018. dec. 8. 20:42
Szerintem kell hogy legyen ruhatár mert az előző alkalmakkor készült képeken sem a székükre voltak akasztva a téli kabátok.
38. apeeng
2018. dec. 8. 20:42

A hölgynek van ruhája, körömcipője, és csizmája. Nincs aki elvigye, nem akar taxizni, utazásként a buszt választotta, és némi gyaloglást.

A kérdése az volt, ha csizmában megy, akkor azt lecserélheti-e valahol az étteremben egy elegáns körömcipőre.


Lecserélheti.

37. Lávli (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2018. dec. 8. 20:42
Görög Ibolya se mostanában volt divatos cipőboltban.
36. Guruljka (válaszként erre: 31. - Nyamitörp)
2018. dec. 8. 20:40

Elegáns étterem.


Azt sem feltételezzük, hogy a budi az udvari pottyantós.

35. Nyamitörp (válaszként erre: 22. - Ms_Daisy)
2018. dec. 8. 20:40
Jó ez a csizma, de nem elegáns. Nem tudom a ruha terén, hogy akarsz öltözni vagy mennyire alkalmi megjelenést terveztél.
2018. dec. 8. 20:40
Kis utazótáskába belepakolok, jó melegen beöltözök, s ott átalakulok. Transformer... érted?
33. Guruljka (válaszként erre: 32. - Ms_Daisy)
2018. dec. 8. 20:40
Akkor csizma, ahhoz egy rendes táska, váltás a ruhatárnál.
2018. dec. 8. 20:39
Nem munkahelyi buli csak a kollégák lesznek ott. Ki lesz bérelve egy belvárosi elegáns étterem és ott lesz a karácsonyi ünnepség.
31. Nyamitörp (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2018. dec. 8. 20:39
De nem biztos, hogy itt is lesz ruhatár. Vagy én nem figyeltem és az már kiderült, hogy lesz?
2018. dec. 8. 20:38
És nem tudom elhinni hogy mindenki taxival ment esetleg a férjeik elvitték őket vagy többen együtt mentek 1 kocsival.
29. Guruljka (válaszként erre: 28. - Ms_Daisy)
2018. dec. 8. 20:38

Ha munkahelyi buli, akkor pláne át tudsz akár öltözni is az öltözőben.

Vagy levenni a meleg cuccot, és pompázni a vékony ruhában. Indulás előtt visszaöltözni.

2018. dec. 8. 20:36

Én nem tudom hogyan oldották meg a kolléganőim mert direkt rá kerestem képekre az elmúlt karácsonyi partykról és mindd körömcipőbe volt meg mini ruhákba

Ilyenekbe

[link]

27. Nyamitörp (válaszként erre: 24. - Vacsa)
2018. dec. 8. 20:36

:D:D

Még aktuálissá válhat ez a kérdés is.

26. Guruljka (válaszként erre: 22. - Ms_Daisy)
2018. dec. 8. 20:35

Nem az a kifejezetten elegáns, inkább vagány darab.

No és ha rád melegszik???

25. Guruljka (válaszként erre: 15. - 4349951813)
2018. dec. 8. 20:34

Útközben, míg oda nem értél, a nagymama is lehet nálad lefagyasztva.

Ha nincs buliképes csizmám, egy alkalom miatt nem veszek.

Nem kell nejlonszatyor, lehet egy rendes táska is, Görög Ilona szerint is:


"Melyek egy „neveletlen” ember viselkedésének ismérvei a színházban?


Felháborító a farmer, gyűrött ing, sportcipő – gondolván, hogy nem a külső a fontos. A nőknél kellemetlen a csizma látványa. Azt a ruhatárnál, mosdóban le kell vetni, átvenni egy kiscipőt és a csizmát szatyorba téve beadni a ruhatárba."


Ebben a cikkben van:

[link]


A színházi viselkedésről szól, de ami jó egy színházban, egy elegáns étteremben sem lehet hiba.

24. vacsa
2018. dec. 8. 20:34
Jajj, nem ki, hanem mi 😂😂

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook