Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telekom alkalmazás fórum

Telekom alkalmazás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. vivo44 (válaszként erre: 5. - Csgybzs)
2020. máj. 3. 19:44

Nem. Nekem külföldről rendelt független telóm van és egyetlen Telekom alkalmazás sem működik rajta. Mivel mindenünk telekom (tv, internet, stb), így a szerelőt megkérdeztem és a telekom is hivatalos levélben azt mondta ezért.

Bár mondjuk furcsa is volna Telenoros kártyával működtetni és internetet igényelni telekomos alkalmazásban:-)))

2020. máj. 3. 19:39
Nekem meg egy mobilom sincs tőlük, mégis működik az alkalmazás. Ez nem a telefontól függ, hanem a kártyától, nem? Mit jelent, hogy nem működik? Minden szám hozzá van csatolva?
4. vivo44 (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2020. máj. 3. 19:38

Akkor úgy mondom, hogy ha meg lett buherálva, ha függetlenítve lett, ha ki lett ütve, hogy bármely más szolgáltató kártyája is működjön.

Ha nem, akkor elnézést, már tovább nem rontom a levegőt:-)))

3. Bless the child (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2020. máj. 3. 19:33
Nem tudom, mi az, hogy nem hivatalos. Az összes mobil tőlük van.
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Bless the child)
2020. máj. 3. 19:25

Amennyiben, nem hivatalos a mobilod, akkor a Telekom alkalmazás nem fog működni, mert beleépítettek egy olyan valamit ami kizárólag a hivatalos Telekomos készülékeken fut. Nekem sem működik:-(

Ha esetleg más a probléma és hivatalos a telód, akkor elnézést!

2020. máj. 3. 19:12
Sziasztok! Telekomosok, nektek működik az app? Nekem már közel 2 éve nem. Minden platformot vegigjártam, semmi. Az bosszant nagyon, hogy a 10 giga netet csak ott lehet aktíválni. A családban mindenki Telekomos, egyikünknek se jó
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook