Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pozitív gondolkodás, a vonzás törvénye alkalmazása a mindennapokban fórum

Pozitív gondolkodás, a vonzás törvénye alkalmazása a mindennapokban (beszélgetős fórum)


1 2
40. 53dfddad18 (válaszként erre: 38. - 79af9b9dcb)
2011. szept. 22. 19:46
Hát ne higgy! Ez csak rajtad múlik. Én semmiben nem hiszek, és tökéletes az életem. Na jó, mondjuk majdnem. :)
39. d43485a76e (válaszként erre: 38. - 79af9b9dcb)
2011. szept. 17. 23:22

Miért keseríti meg az életedet az, hogy hívő vagy?

Mond el, ha gondolod! Tényleg kíváncsi vagyok.

38. 79af9b9dcb (válaszként erre: 32. - 0b18315731)
2011. szept. 17. 22:40
Ezt jól teszed.Én hívő vagyok,és ez megkeseríti az egész életemet.
2011. szept. 17. 22:16

Sziasztok,


szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek, és nagyon megköszönném, ha ellátnátok néhány tanáccsal:-)

Nagyon erős a hitem, iszonyatosan kitartó vagyok bizonyos dolgokban és rendszeresen alkalmazom a vonzás törvényét..Képzeljétek tavaly csináltam egy táblát és már majdnem minden teljesült..Viszont amiben a segítségeteket szeretném kérni az az, hogy annak mi a titka hogy ha bevonzol vmit, akkor az tartós legyen? Konkrétan álomba illő dolgokat vonzok be ideig-óráig...Ami jó is...Viszont ezek a dolgok a későbbiekben sok bosszúságot és szomorúságot is okoznak nekem...Nem akarok itt részletekbe merülni!

Igazából egy konkrét személyt szeretnék bevonzani társként az életembe...Ami már sikerült is néhány hónappal ezelőtt, viszont kicsúszott a kezeim közül, de én erősen azon vagyok, hogy ismét visszakapjam és tartóssá tegyem ezt a dolgot...Erre esetleg van vmi praktika? Illetve arra vmi jó kis gyakorlat, hogy a negatív gondolatok amikor jönnek...na azokat hogy lehet gyorsan megállítani?:-)

Lehetséges azért nem sikerül egyelőre ezt a dolgot teljes egészében bevonzanom, mert kísért a múlt? Na ez a másik? Ettől hogyan szabaduljak meg? Mostanában nem sikerül...Talán mert görcsösen akarom?


egy szó mint száz, egy boldog szerelmi párkapcsolatot szeretnék bevonzani ezzel a bizonyos személlyel:-)

36. 0b18315731 (válaszként erre: 35. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 14:55
Elírtam ez máshova ment volna sorry:-)))
2011. szept. 8. 14:54

Javítok:Akkor nem magadnak szülöd,de mégis a pasi szoptatja,kel fel hozzá....lesz ott mindig vele?Egy gyereknek az anyja mellett a helye!Megint csak nekem van igazam,hogy egy nő ha jól kereskedik akkor bizony jól él és boldog.

Viszont én is szeretnék még boldog lenni két gyereket és páromtól és nem azért dolgozok hogy a múltját finanszírozzam és ezt ő is tudja.

Igen a gyerek van és él és én ezt tudomásul vettem és az anyja neveli a nevelő apukával ez teljesen természetes és az is,hogy nem az az első,hanem hogy új életet akar kezdeni és majd szereti azt akit fel is nevel...hiszen nem lesz első,hogyan lenne a másik gyerek első?Hiszen akit én szülök azt a kezdetektől fogva fogja nevelni.

Úristen mennyi negatív és begyepesedett nő él a világon,hihetetlen.Tiszteletem a kivételnek.Az meg hogy valaki huppan-e...magán múlik én egy önző emberről sem halodtam,hogy boldogtalan és nem sikeres.Azt lehet el nyomni aki hagyja magát.Szép napot nektek!Off

34. 0b18315731 (válaszként erre: 33. - Szoszilvi81)
2011. szept. 8. 14:47

Hajrá!:-)ha akarjátok sikerül,biztosan van ilyen!

Ha valamit nagyon akar valaki akkor megkapja!

2011. szept. 7. 06:32

Sziasztok!


ÉN hiszek a vonzásban, és az agykontroll teremtő erejében. Kb. 1-2 éve tervezgettük a férjemmel, mi milyen házat építenénk, milyen elrendezéssel, ki is nyomtattam az alaprajzot és ráírtam, hogy A MI HÁZUNK!

Idővel eltűnt a memotábláról, el is kallódott. Az idén tavasszal új albérletbe költöztünk, két választási lehetőségünk volt, de valahogy az olcsóbb nem akart összejönni és bevállaltuk a drágábbat. A költözéskor előkerült az alaprajz, és majd hanyattvágódtam, amikor a mostani lakás alaprajzával összevetettem, nem is gondoltam volna, hogy ez igaz lehet. A mérete teljesen megegyezik és az elrendezés kb. 80 %-ban ugyanolyan. :)

Máskor is voltak kisebb sikereim, de ekkora mint ez, még soha.

Már csak az a része hiányzik, hogy a miénk is legyen, egyenlőre csak béreljük.:)

32. 0b18315731 (válaszként erre: 31. - D43485a76e)
2011. szept. 6. 16:35
:-)))Ajj ajj ne kérj ilyet Bibliát elvből sem olvasok:-))Nem vagyok hívő azt hiszem el amit a két szememmel látok és amit megtapasztalok!:-)Számomra az reális!
31. d43485a76e (válaszként erre: 30. - 0b18315731)
2011. szept. 6. 16:32

Megkaptam, köszi.

Még valamit írok.

Van egy régi latin mondás: "Ama et act quod vis."

Magyarul: "Szeress és tégy, amit akarsz!"

"Ha szeretet van benned..."

Hű, most beugrott a Biblia Szeretet himnusza...

Tudod, hogy mit javaslok?

Olvasd el!

Ha elolvastad, várom a visszajelzésedet.

30. 0b18315731 (válaszként erre: 29. - D43485a76e)
2011. szept. 6. 16:20
Figyelj küldöm!Ott a pont:-)Gratulálok,hogy létezel!Puszi.-))
29. d43485a76e (válaszként erre: 26. - 0b18315731)
2011. szept. 6. 16:04

Figyel kedves Doris!

Ki szeressen engem, ha nem én magam?

Ezzel lehet, hogy nem győztelek meg a technikáról, de én így gondolom.

Jó, vannak válaszok.

Szeretnek a szüleid, a barátaid, szeret Isten.

Már olyan sokan szeretnek minket, hogy elfelejtjük, hogy magunkat is szerethetnénk!?:)

28. 0b18315731 (válaszként erre: 24. - BioCica)
2011. szept. 6. 16:04

Igen teljesen igazad van.Örülök neked.Én nem néztem semmi filmet semmi agykontrolon nem jártam egyszerűen el döntöttem boldog leszek és kész.Mindent magamhoz mérek.És azt a 10 idézetet azért be írhatnád mert szuper az az egy is amit be írtál:-))Mondjuk a hit az nálam olyan,hogy isten az én vagyok,magamba hiszek!:-)))Képes vagyok rá,elérem megkapom...Hit kell és totál mindegy mit hiszünk ki van ki nincs,ha magunkba hiszünk.

Sajnos az emberi butaságokból nagyon jól gazdagodnak és mások nyomorából mai napig egyesek...

27. AndR3a (válaszként erre: 24. - BioCica)
2011. szept. 6. 16:03
Köszi szépen a hozzászólásod! Nagyon elgondolkodtató! Balogh Béla Tudatallattiját én is ismerem. Te naponta hallgatod? Jó öltet, hogy mindenhova szép idézeteket tegyünk..köszi szépen az ötletet! :)
26. 0b18315731 (válaszként erre: 21. - D43485a76e)
2011. szept. 6. 15:58
Vannak akik képtelenek ezt megérteni és egyből jön az,hogy nagyképű vagy...Érdekelne hogyan gondolod,mert jól gondolod nagyon is jól szerintem,folyt köv jöhet:-)))
25. 53dfddad18 (válaszként erre: 20. - Re87)
2011. szept. 6. 15:58
"Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!!"
2011. szept. 6. 15:56

Én tudatosan változtattam az életemen pár évvel ezelőtt. Konkrétan boldogtalan voltam, mert már évek óta hiányzott a társ az életemből, a munkámat se nagyon szerettem és tudtam, h ez mélypont, innen csak felfelé vezet az út. Elhatároztam tehát, hogy boldog leszek. Ezt konkrétan le is írtam. És csináltam egy listát arról, h mi tesz engem boldoggá, pl. tánc, korcsolyázás, beülni egy forró csokira a barátnőmmel, olvasni egy jó könyvet, jógázni járni, stb. Sok meditációs, nyugtató zenét hallgattam, amik békességgel töltötték el a lelkemet. Ekkor 2009. januárját írtuk. Találkoztam egy kineziológussal, akihez masszíroztatni jártam hetente 1x, vagy kéthetente 1x. Leírtam egy kis füzetbe, hogy milyen társat szeretnék. Konkrétan 9 oldalt írtam. :-) Elkezdtem úgy nézni a munkámra, h találjak benne jót...bár ez nem igazán ment, ezért a hétköznapokon mindig azokat a napokat vártam, amikor mehettem salsázni. Megtanultam szeretni és elfogadni magam a hibáimmal együtt, mert ebben az időszakban a magammal való találkozás volt a legnehezebb. Szépen lassan jobban lettem, már nem "féltem" az egyedül léttől, jól éreztem magam a saját magam társaságában. Elolvastam az Eat, pray, love c. könyvet és végén köszönetet mondtam a könyvnek, mert úgy éreztem, h elindított bennem valamit. Arra a bizonyos i-re a pontot az agykontroll tanfolyam tette fel, ahol találkoztam a mostani férjemmel. :-)


Van akiből jön magától a boldogság és a pozitív életérzés, de lehet tanulni és tudatosan csak erre koncentrálni. Én találtam egy háttérképet, azt tettem be a munkahelyi monitoromra és ez van itt már 2 éve (angolul): Boldognak lenni nem jelenti azt, hogy az életedben minden tökéletes. Azt jelenti, hogy eldöntötted, hogy a tökéletlenségek mögé nézel...és igyekszem így élni.

Kinyomtattam néhány idézetet, amit elhelyeztem a lakás különböző pontján a falakon és akárhova mentem (konyha, fürdő, háló, nappali) mindig várt valami bíztató, valami, ami jó kedvre derített és erőt adott. A bejárati ajtóra például az alábbi idézetet ragasztottam: Tökéletes nap ez a mai, mert akarom, hogy az legyen. Ez egyébként Balogh Béla a Tudatalatti tízparancsolata c. CD-jéről van, nagyon ajánlom mindenkinek.

Még abban az évben diagnosztizáltak nálam egy jóindulatú daganatot, ami akár meddővé is tehettet volna + kezdődő cukorbetegséget. Örültem, h ez nem évekkel később derült ki. Ha megkérdezik az ismerőseim, azt mondom, h jól vagyok. Igen, mondhatnám, h ez meg ez...de igenis jól vagyok azokhoz képest, akiknek nincs munkájuk és nincs fedél a fejük felett...jól vagyok azokhoz képest, akiknek gyógyíthatatlan daganatos betegségük van...és végül is csak ez számít.


Én azt szoktam mondani, hogy ha a hited megvan, mindened megvan. Hiszen mi is különbözteti meg a gyógyult rákosokat azoktól, akik belehaltak a betegségükbe? A megrendíthetetlen hit, hogy meggyógyulnak! És miért? Mert ezt elhitette az agyával, aki mintegy parancsot kapva, beindította a gyógyulás programot.


Én azt mondom megéri a tudatosság útján elindulni és pozitívan gondolkodni.

23. AndR3a (válaszként erre: 22. - Michelle.r)
2011. szept. 6. 15:56
Én nem rúgtam ki senkit sem, én csak azt mondtam, ha nem tetszik nem kell itt lenni..ennyi. Ha vkit kirúgok az másképp zajlott volna :)
22. michelle.r (válaszként erre: 9. - AndR3a)
2011. szept. 6. 15:53

Egy olyan embert rúgtál ki most, aki sokat segíthetett volna :)


Szerintem nyiss egy klubot, ahová azt engedsz be, akit akarsz, aki valóban hozzátesz a témához.

Nagyon sokan vagyunk, akik nem írnak nyílt fórumokba, mert a magam részéről nem kívánom senkivel megvitatni, hogy mekkora hülye vagyok, hogy azt hiszem, a világ olyan lesz, amilyennek én kigondolom ;)

21. d43485a76e (válaszként erre: 18. - AndR3a)
2011. szept. 6. 15:51

A végére jól oda biggyesztetted ezt a kérdés!

Igen, szeretem magam.

"Szeretem magam, ezért szeretettel viselem gondját testemnek."

"Szeretem maga, ezért mindenből a legjobbat kapom az életben."

Ez nem önzőség, nem önimádat.

Folyt.köv.

20. Re87
2011. szept. 6. 15:49
Az én mai pozitív gondolatom,hogy egyszer úgyis meghalok!:)
19. AndR3a (válaszként erre: 17. - 53dfddad18)
2011. szept. 6. 15:45
Erre mondja a barátom, hogy én túlságosan is megakarok ismerni mindenkit, hogy mit miért csinálnak és ez az én bajom :) szóval akkor most hogy is van? :D
18. AndR3a (válaszként erre: 14. - D43485a76e)
2011. szept. 6. 15:44
Igen, így gondolom..ha szeretném, szeirntem akkor eltudnám hinni, hogy csak jó dolog törtánik velem az életben, stb. Nem mondom, hogy egy csöpp kis szeretet sincs bennem magam iránt, mert szerintem mindenkiben van, csak nem elég. Miért te szereted magad?
2011. szept. 6. 15:44

Ha megismerjük a világ működését, máris nem érezzük idegennek, otthon érezzük magunkat benne.

Ha megismerjük az emberek motivációit, ha tudjuk mit miért tesznek, kiigazodunk rajtuk, és így mind a barátunkká válnak.

16. AndR3a (válaszként erre: 5. - Mari20)
2011. szept. 6. 15:42
szia! már jó pár éve láttam a Titok c. filmet..csak valahogy egy darabig élt bennem a hatása aztán lassan elmúlt. Azt mondod, hogy akkor érdemes többször megnézni? Milyen könyvek, cd, filmek vannak még amiket érdemes megnézni? Osho könyveim vannak, csak még valahogy nem érzem magamat rá, hogy elolvassam őket.
15. 53dfddad18 (válaszként erre: 12. - AndR3a)
2011. szept. 6. 15:38

És ott folytatódik, hogy ne csak magadat szeresd, hanem a Világot, az Embereket is....

Szeretni akkor a tudjuk a Világot, ha ismerjük. Ezért fontos a tanulás.

14. d43485a76e (válaszként erre: 12. - AndR3a)
2011. szept. 6. 15:38

Szia And.!

Te úgy gondolod, hogy nem szereted magad?

13. AndR3a (válaszként erre: 8. - 53dfddad18)
2011. szept. 6. 15:38
Tetszik ez a megoldás, hogy nem sopánkodni és keresni a megoldást. Csak valahogy rá kellene magát szoktatnia az embernek, hogy amint vmi probléma van, rögtön a megoldásra koncentrálni. Szerintem legtöbbünk hajlamos arra, hogy rögtön elkezdje sajnálni magát. De tetszik a megoldásod :) Köszi!
12. AndR3a (válaszként erre: 7. - 0b18315731)
2011. szept. 6. 15:36
Szerintem minden ott kezdődik, hogy magadat szeresd, csak ezt hogy elérni? Ha szereti az ember magát akkor biztosan másképp lássa a világot, mert szerintem leginkább az az ember pesszimista aki nem szereti magát, így mindenben rosszatlát és rosszat is vár, mert nem hiszi el, hogy ő megérdemli..
11. d43485a76e (válaszként erre: 9. - AndR3a)
2011. szept. 6. 15:34

Nem, hogy nem tetszik, szeretném, ha minden második fórum erről szólna.

Ki ír a legtöbbet ilyen témában? Szerintem én.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook