Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tejfolyás menstruáció alatt? fórum

Tejfolyás menstruáció alatt? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 12. 19:03
Nem tudom, ez milyen prolaktin vizsgàlat volt, vért vettek és vizelet mintát kellett leadnom. De direkt emiatt a folyás miatt küldött el. Kell valamilyen gyógyszert szedned rá? Alapból nem jön belőle semmi, csak ha erősebben megnyomom, és akkor is csak nagyon nagyon ritkán, és ha direkt nem arra fókuszàlnék, szerintem észre sem venném, olyan kevés.
2013. nov. 12. 18:04
Nekem évek óta megvan ez a "tünetem". Volt már úgynevezett prolaktin terheléses vizsgálatom, csak ott derült ki, hogy kicsit magas a szintje. Sima prolaktinvizsgálaton mindig normál értékhatárokon belül volt.
7. 32fab46f2a (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2013. nov. 11. 18:56
Sajnos nálam a stressz fokozza a képzelt-valós "tüneteimet". Tegnap nagon feszült voltam, és így vezettem le, hogy ismét a mellem piszkáltam, pedig 2 hete voltam orvosnál, és nem talált semmi problémát. Mondta is, h ne nyomkodjam, mert az is csak fokozhatja ezt a dolgot. De tegnap nem bírtam ki, és nekem persze addig kellett piszkálnom, amigcsak jött egy pici cseppecske, amire ráparátzhattam. Szóval elég összetett nálamez az egész. A józan eszem tudja, hogy ez előfordul és kész, de ugye a dilisebbik nem fogja fel.
6. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - 32fab46f2a)
2013. nov. 11. 15:09

Stressz is okozhat prolaktin emelkedést,és igen -lehetséges biztos az is.

Ha azóta sem volt akkor valószínű megemelkedett a prolaktin akkor,és vissza is ment normál tartományba.

5. 32fab46f2a (válaszként erre: 4. - 9bbc382386)
2013. nov. 11. 12:38

Szia!

A hormonvizsgálatnál jó lett a prolaktin eredményem. Talán a menstruáció miatt emelkedhetett most meg kicsit?

2013. nov. 11. 09:59
Prolaktin hormon emelkedése okozza
2013. nov. 10. 19:00
A ormonvizgálatná a ptrolaktin szint 236 volt, a ref.tartomány pedig 102-496-ig van, úgyhogy ez rendben van.
2013. nov. 10. 18:57

Sziasztok! Nem régen már nagyon beparázta tőle, de most ismét észrevettem, hogy amikor megnyomtam a mellbimbómat egy ici pici fehéres csepp jött ki belőle.

2 hete voltam nőgyógyász-onkológusnál nem érzet csomót a mellemben, de elküldött azért laborra és hormonra, ahol minden rendben volt. Mondta, hogy ez ált. olyan nőknél fordul elő, akik szültek, de nem szült nőknél is lehetséges. Jah igen, azt is mondta, hogy ne nyomkodjam mert az csak serkenti, de nehéz kibírni. Most menstruálok, és nem tudom, ez a kettő összefüggésbenlehet-e? Tudom, halgassak az orvosra, és nyugodjak meg, de ez elég nehéz. Sajnos van némi hipochonder hajlamom, igyekszem javítani rajta, de rosszabb napjaimon ez is rosszabb:(

Van akinél szintén előfordul ilyen? Köszönöm előre is a válaszokat.

2013. nov. 10. 18:52
Tejfolyás menstruáció alatt? folyt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook