Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teherbeesés, terhesség fórum

Teherbeesés, terhesség (beszélgetős fórum)


2021. dec. 13. 16:12

Nekem sem tanította senki de azért mikor úgy döntöttünk babát szeretnénk nem restelltem elolvasni mire számítsak… (sőt, már jóval előbb)

Azért manapság mindenki tud informálódni. Nőként pedig igenis nekünk kell megtanulnunk, hogy hogyan működik a testünk.

Nem fogja a doktor néni külön órán elmesélni mikor beesünk a rendelőbe.

6. *karolin* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 16:03
Egyelőre bármitől lehet, ezt senki nem tudja még megmondani, még orvos sem. Várjál még egy hetet és tesztelj, ha nem jött meg!
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 15:50

A sokadik fórum ahol azt olvasom hogy még nem is tesztelhet ,,,,és hányingere van és terhes tünetei...Hát erre mit lehet.


Megértem ha izgatott vagy mert vagy várod, vagy nem, de mégis na.

4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 15:39

Mindig elhülök, ha egy nő ennyire nincs tisztában a saját testével, a fogantatással..

8 nap! Ha sikeres is volt valami oknál fogva a megtermékenyítés, ha ugyan volt pé-d éppenséggel (amit kétlek, de ugye nem írod hány napos ciklusaid vannak) , csak most kezd beágyazódni.. Semmiféle terhes tüneted nem lehet. A folyás pedig nem terhes tünet.

2021. dec. 13. 15:12

Korai lenne terhességi tünetnek. Várj néhány napot és figyeld a továbbiakat türelemmel. Illetve nem tudom, melyik esetnek örülnél jobban? Pozi tesztnek vagy pont ellenkezőleg?


(Sherlockkal ne foglalkozz, mindenhol ezt csinálja, ettől érzi jobban magát, alig várja, hogy új fórum nyíljon és így tartalommal tölthesse meg saját üres életét)

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 15:00

Gyomorrontás??

Majd ha ideje lesz tesztelj.Minden más jóslat,,,

2021. dec. 13. 14:56
8 napja voltunk együtt a párommal és 19-én kellene megjönnie. De görcsöl néha a hasam alja meg fehér folyásom van. Tegnal este hanyingerem is volt. Ez mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook