Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés 40 felett fórum

Teherbeesés 40 felett (beszélgetős fórum)


1 2
2. arcencil (válaszként erre: 1. - Ágenc)
2020. febr. 3. 21:38

Szia! Van egy jó kis beszélgetős fórum a Lombikprogram 40 felett, szerintem gyere oda, ott gyűlünk mi, 40 felettiek :) nem mindenki lombikozik, de a nagy többség azért oda jut ilyen korban. Persze nagyon sokan anélkül is teherbe esnek.

Mennyi ideig szedted a fogamzásgátlót? Nem egyszerű utána a hormonháztartást rendbe hozni.. Volt 3. napi hormonprofilod? A 2 napos menstruáció szerintem nem teljesen kóser - még egy ok, hogy a hormonjaidat megnézesd. Gyere át a másik fórumba! :)

2020. febr. 3. 20:36
Sziasztok! Biztosan már volt hasonló téma, de mivel nálam most aktuális, reménykedem, hogy kapható tanácsokat olyanokról, akiknek már sikerült 40 felett teherbe esni. 5 hónapja próbálkozunk, a menszeszem rendszeres, bár csak 2 nap, de mindig is 2-3 nap volt csak,szeptemberig fogamzásgátlót szedtem. Voltam ősszel orvosnál, szépen értek a petéim, azóta is érzem minden hónapban, baba mégsem jön. Tapasztalatokat szeretnék, hogy akinek sikerül 40 felett teherbe esnie, mennyi idő alatt, illetve próbálkoztak e valami praktikaval? Előre is köszönöm a válaszokat.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook