Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tegyünk az új testünkért fórum

Tegyünk az új testünkért (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
23. Cepp
2012. febr. 26. 15:39

Szóval azért hoztam létre ezt a fórumot, hogy tudjunk egymásnak segíteni, mint életmódban, mint tanácsokkal, és legfőbbképpen magunkon segítsünk.

Építő kritikákat lehet írni. Sértőket nem tűrünk meg.

Néha napján bedobjuk, hogy ki honnan ír, és akik esetleg nem pestiek, és egy városból, faluból, vagy községből valóak esélyt kapnak arra, hogy esetleg együtt edzenek, vagy fussanak.

Jelentem semmi nem kötelező.

Megbeszélt programok ki hagyhatóak , csak szóljunk egymásnak.

Arra gondoltam néha kocoghatnánk együtt, esetleg akik közel laknak egymáshoz edzhetnek is együtt. Aki otthon van kismamaként ő se búsuljon. Nem marad ki semmi jóból.

A naplómhoz lehet csatlakozni recepteket felrakni és ötleteket. Hetente csinálnánk egy mérlegelést.

Nasikat bevallani nem sumákolunk. Magunk érdekében.

Valaki ha tud jó üzleteket megfizethető áron megoszthatja velünk.

2012. febr. 26. 15:31

Nekem szerencsér nincsen nagy súlyfeleslegem. Csak szülés után maradt egy kis pocakom és azon szeretnék változtatni. Nekem ezért nincsen isten igaziból álom súlyom. Addig dolgozok az ügyön ameddig a hasammal meg nem leszek elégedve. :)

73.5kg-ról indultam januárban. Moist már remélem 6-sal fog kezdődni a súlyom, majd csak 29-én állok mérlegre. :)

21. Pici Manócska (válaszként erre: 20. - Lovekills)
2012. febr. 26. 15:29

igazából mások nem igen foglalkoznak vele...néha egy két "cica babától" megkapom de az nem érdekel...

magamnak akarok tetszeni és nem nekik :)

2012. febr. 26. 15:27
Amúgy titeket a mindennapokban mennyire zavar a súlyfeleslegetek?Szoktak érni atrocitások?
2012. febr. 26. 15:26
Kinek mi.Ahány ember,annyiféle módszerrel fogy. :)Én szerintem már mindent kipróbáltam :) Igyekszem megtalálni a számomra legtesthezállóbat!
2012. febr. 26. 15:19
most kicsit megyek ki sétálni egyet és majd jövők és vissza olvasok :)
2012. febr. 26. 15:16

Flórácsak igazad van de nekem valahol el kellett kezdenem mert még szoptatom a lányomat. Ezért nagyon durva diétába nem kezdhetek még de igaziból nem is akarok. Mozogni 2 hónapja az étkezésemre most már 1 hónapja nagyon figyelek. Én arra törekszem nagyo, hogy a vércukrom ne ingadozzon, hogy ne törjenek rám falási rohamaim. :) Ez többnyire sikerül is.

Tudjátok a jó diéta az ami néha egy kicsit lazábbra is lehet venni.

16. Pici Manócska (válaszként erre: 13. - Floracska)
2012. febr. 26. 15:15

nagyon egyszerű és hétköznapi dolgokat eszek és sok gyümölcsöt :) meg tejterméket.... :)

ha gondolod a naplómba megtalálod őket :)


a szervezettől semmit se szabad megvonni mert ebből adódnak a falási rohamok és a jojózás is :)

mindent csak mértékkel :)

15. floracska (válaszként erre: 9. - Cepp)
2012. febr. 26. 15:15
Én benne vagyok, csak hétfőtől-csütörtökig az egyetem miatt kevesebb időm van napközben. Este viszont minden nap ráérek. Nekem rengeteget segítene, ha nem egyedül futnék meg tornázgatnék mindig... más meg nem jön velem.
2012. febr. 26. 15:13
Debreceni vagyok,szóval a közös sport részemről nem fog menni :)
13. floracska (válaszként erre: 6. - Pici Manócska)
2012. febr. 26. 15:12

Én is hasonlóan szeretném, mert nem hiszek a nem eszem kenyeret meg nem eszem tésztát dologban. Élete végéig senki nem fogja azokat nélkülözni.

Gratula az eddigi eredményeidhez!

2012. febr. 26. 15:12
én sajna messze vagyok tőletek de itt a fórumon veletek maradok...
2012. febr. 26. 15:11
Cepp én Pesti vagyok nekem csk annyi bajom van, hogy gyeden vagyok itthon a pici lányommal. De szívesen becsatlakoznék hozzátok ha lenne. Szerintem az nem is gond, ha van egy kicsit edzetebb a csapatban talán úgy jobban tudná húzni a többieket. :)
10. Pici Manócska (válaszként erre: 7. - Lovekills)
2012. febr. 26. 15:09
84ről indultam...most 76.5vagyok és 68 a célom az 176cm-hez...
9. Cepp
2012. febr. 26. 15:08

Lassan 2 hónapja nem eszek kenyeret, tésztából is csak durum készítésüt.

most kezdek átállni az edzésre. Jön a jó idő nagy séták futások.

Aki pesti csatlakozhatna néha közös edzésre, vagy kocogásra. Nem futásra,mert azt nem bírjuk úgyse.

2012. febr. 26. 15:06

Szia!


Én az update módszert választottam. Igaz nem tudom megvenni a lisztet meg egyéb más termékeket mert az anyagi csőd lenne de az alapelveket próbálom betartani. Nincs kenyér, tészta, fehér lisztes dolgok nasik, cukros üdítök és társaik. De tényleg akit érdeke nyugottan jelentkezzen a naplómba. :)

7. lovekills (válaszként erre: 6. - Pici Manócska)
2012. febr. 26. 15:06

Hány kilóról indulsz?Mennyi a célod?


Gratulálok az eddigi fogyásodhoz :)

6. Pici Manócska (válaszként erre: 5. - Lovekills)
2012. febr. 26. 15:03

én is 20éves vagyok...

én különös diétát nem tartok eszek mindent csak kis adagban :) a napi 1500kalóriát nem lépem túl és napi 40percet tekerek szóba kerékpáron :)

2012. febr. 26. 15:01

Sziasztok lánykák! :)


20 éves vagyok.Jelenleg 103-109 kg között ingadozom,attól fűggően hogy mennyit eszek az adott héten.Egy-egyésfél évvel ezelőtt 90kg voltam.Akkor is sokkal jobban néztem ki,mint most,pedig az is rettentő sok.Az álmom 75 kg elérése.Pajzsmirigy alulműködésemnek köszönhetően szuperhízékony vagyok,és nagyon nehezen tudok csak fogyni,sajnos.1 hónappal ezelőttig 4 hónapok keresztül jártam edzőterembe,sajnos 1 gramm sem ment le.


Holnaptól szeretnék csinálni egy káposztaleveskúrát(1 hetes),pusztán tisztítás,kezdőlökés gyanánt.


Veletek mi a helyzet?Milyen diétát csináltok ?


Nagyon jó lenne ha működne a fórum.Sajnos több fúrum is 1 hónap után befagy. :(

2012. febr. 26. 14:45

Szia!


Én nem most keztem hanem két hónapja, meg nem is kell ennyi kilótól megszabadulnom de a nem zavar csatlakozok hozzád. Vezetek egy naplót és ha gondolod akko csatlakozz oda ott mindent leírok negatív élményeimet pozitív élményeimet recepteket amik nagy részük diétás és kipróbáltam és tényleg fini szívesen beszélgetek is vele. Én idén töltöm a 25-öt. :)

2012. febr. 26. 14:44

Szia,


Én úgy döntöttem, holnaptól nekiállok a fogyásnak (sokadszorra). Eddig az étkezésemre nem nagyon figyeltem, azon kívül, hogy nem vacsoráztam és kevesebb ebédet ettem. De most arra is figyelni fogok, miket is eszem, és hogy sok zöldség-gyümölcsöt egyek.

Én 20 éves vagyok, és 77 kiló, 155 centi magas. És én sem bírom már elviselni, az álmom a 49 kiló, kb ez stimmelne a magasságomhoz. És budapesti vagyok, így mindenben benne vagyok :)

2012. febr. 26. 14:43

én itt vagyok és szívesen beszállok :)

ez a 34.napom :) és -7.5kg ment le :)

több fogyis fórumba is ott vagyok már :) van egy kis naplóm is...


sok sikert neked :)

1. Cepp
2012. febr. 26. 14:31

Üdvözlök mindenkit aki csatlakozik hozzám.

Dórinak hívnak, világ életemben súly problémáim voltak. 24 éves vagyok és jelenleg 112kg. 30kg tól szeretnék megszabadulni. 14 évig verseny úsztam ennek köszönhetően mindig is arányos volt a testalkatom. Arra a szintre jutottam,hogy nem tudom elviselni tovább ezt,hogy ennyi súly feleslegem van. Köszönöm nem kérek negatív kommenteket, mert nem azért vagyok itt.

Fogjunk össze többen és számoljunk be egymásnak, arról, hogy mit ettünk, recepteket képeket ötleteket osztunk meg egymással. Minden hónapban mérlegre állunk és minden kamú nélkül leírjuk,hogy fogytunk vagy híztunk, minden mellékes nassolást megosztunk a másikkal. Nincs kamú,mert akkor nincs értelme.

Budapestiek esetleg egy találkát is megejthetünk, vagy elmehetünk közösen sportolni is néha napján.



Sok sikert minden résztvevőmnek.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook