Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal, berghoff, bergner edény vélemények fórum

Tefal, berghoff, bergner edény vélemények (beszélgetős fórum)


13. bnedora (válaszként erre: 8. - Ronka)
2011. okt. 24. 15:31
Imádom a wokot, a levesen kívül szinte mindent meg lehet benne csinálni gyorsan.
2011. okt. 24. 14:38
Van Tefalunk, de ami igazán bejött az a pár éve a Match akcióban megvásárolható Bialetti serpenyők. Azóta csak akkor veszem elő a másikakat ha több kell egyszerre.
2011. okt. 24. 00:27
Nekem tefal edenykeszletem van talan 16 reszes, de nagyon imadom. Miota meg van csak dicsergetem :) Pont tegnapelott sikerult odaegetnem a kajat, ket orat hagytam ott a gazon aa huslevest, meg egy comb volt benne (de alig volt mar benne le) szoval elfott a le, es ugy odaegett , hogy egy vastag reteg lett rajta. Gondoltam majd orakig kell asztatnom, meg surolni, de nem! Ugy meglepodtem, egybe kitudtam emelni az egesz egett reszt, es mint ha semmi nem tortent volna elmostam :) Szoval szerintem tenyleg megerte :)
2011. okt. 23. 20:23
Köszönöm a segítséget...
9. 3fcc53e39c (válaszként erre: 7. - Czero001)
2011. okt. 23. 19:58
Nincs mosogatógépem, de valószínű azért mert thermofejes a fedő és az nem bírná.
2011. okt. 23. 19:58
Nekem már régóta, Tefal wokom van,nagyon szeretek benne főzni,könnyű tisztán tartani.
2011. okt. 23. 19:37

tesco akcióra én is gyúrok...kaptam pontokat..:))

Hezitálok a tefal 10db-os készleténél, vagy berghoff 16 db-os készleténél. Csak írja a berghoffnál,hogy a fedőt nem lehet mosogatógépbe tenni??!!??

2011. okt. 23. 19:30
Nekem Berghoff edénykészletem van, tényleg szuper, elégedett vagyok vele. Tefalból csak serpenyőm van, de most készülök venni még egy pár edényt a Tesco akcióban.
5. pritta (válaszként erre: 1. - Czero001)
2011. okt. 23. 19:30
nekem Tefalból van serpenyő, edény is nagyon meg vagyok velük elégedve. könnyen tisztíthatók, nem ragadnak le, nem kell sok olaj bele. én maradok ezeknél a jövőben is
2011. okt. 23. 19:13

Szia!


Nekem lecsatolható fülű Tefal van (5 lábas+tartozékok) jó, mert, ha valamit előpároltál be tudod tenni utána a sütőbe csak lekapcsolod a nyelet, és van a szetthez műanyag tető, hogy lefedve tudd a hűtőbe tenni a maradék ételt.

Fazékból Berghoff , ami meg a dupla alja miatt energiatakarékos. Rozsdamentes (tényleg 10 éve használom) és súrolókrémmel könnyű tisztán tartani. Remélem tudtam segíteni!

2011. okt. 23. 19:08

Neten nézek szetteket, tefálnál ez a leírás volt...Magas minőségű, polírozott nemesacél edénycsalád. Minden hőforráson használható, az indukciós tűzhelyet is beleértve. 3 rétegű alumínium lemezzel bélelt edényalj, üveg fedők gőzkieresztő nyílással, belső vízszintjelző, mosogatógépben mosható.

Bergner és berghoff edényeket nem ismered?

2011. okt. 23. 19:03
Szuperek, nekem legalábbis ez a véleményem. A Tefalnak is vannak különböző edényei, az a jó, amelyik nehéz, vastag a fala.
2011. okt. 23. 19:01

Sziasztok!

Kérlek segítsetek! Mi a véleményetek ezekről az edényekről? Szeretném lecserélni a meglévőt, valamint bővíteni a készletet. Melyik márkát érdemes választani? Köszönöm előre is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook