Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kaptam ajándékba egy Bergner kekszkészítőt, de nem boldogulok vele, tudja valaki, hogy működik? fórum

Kaptam ajándékba egy Bergner kekszkészítőt, de nem boldogulok vele, tudja valaki, hogy működik? (tudásbázis kérdés)


4. tárnics (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2009. dec. 17. 14:32

Szia!

Az enyémhez van recept

30 dkg liszt

18 dkg vaj

7 dkg cukor

1 tojás

1 kanál van .cukor

csipet só

ezzel próbáltam,de szerintem ez így túl kemény ,azért nem lett jó. Különben írja is ,hogy lágynak kell lennie a tésztának.

Most ismerőstől kaptam másik receptet,azzal is megpróbálom.

25 dkg cukor

25 dkg vaj

50 dkg liszt

3 tojás

Ha kipróbáltad a Tiedet és valamelyik receptedet, és beválik, légy szíves írd le.

2009. dec. 16. 19:09

én is kaptam, még nem próbáltam, csak recepteket szereztem eddig hozzá.

namost,

ahhoz, hogy formája legyen, a kinyomót egyszerűen rá kell tenni a sütőlapra egyenesen és ott nyomni, de nem oldalról, hanem állítva.

2009. dec. 15. 16:13
Karácsonyi előzetes ajándékként kaptam a kekszkészítőt,van hozzá recept,valamint sokféle kinyomó forma,,de sehogysem akar keksz formája lenni a tésztának. Ha valakinek van ilyen és használja,segítsen.
2009. dec. 15. 16:06
Kaptam ajándékba egy Bergner kekszkészítőt, de nem boldogulok vele, tudja valaki, hogy működik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook