Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te hogy küzdesz a mostani influenza ellen? fórum

Te hogy küzdesz a mostani influenza ellen? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 15. 14:06
Én is megfogadtam hogy kerülöm a tömeget, erre a postásunk olyan beteg volt, remélem csak sima nátha!:(
2011. febr. 15. 14:01

Jah, még 1 tuti recept ha kerülget valami...:

1 gerezd fokhagymát picikre felvágsz, beleteszed egy kanálba, csurgatsz rá mézet, bekapod, és (gyerekeknek teával, felnőtteknek házipálinkával:D) leküldöd szétrágás nélkül. Nem marad rajtad a szaga, és igen hatékony:)

2011. febr. 10. 17:51
Gyümölcsöt eszem, és amikor tehetem, hagymát is. + nagy adag c-vitamin, sok kézmosás és a tömeges helyek elkerülése.
2011. febr. 10. 17:15

gyümölcs!!! banán, narancs, mandarin, kiwi, citrom, és licsi! minden nap 1-2 darab minimum!

:)

2011. febr. 10. 17:14
szorry a címért....
2011. febr. 10. 17:13

Nekem nagyon bevált az a gyógyszer amiben ibuprofen van... az 1000 mg-mos a legjobb abbol 4-5 szem és már el is felejtettem a náthát....

Ajánlom nektek, semmi közöm gyógyszercégekhez de az Influenza A ellen ami torokfájással és lázzal kezdődik, majd iszonyatos köhögéssel végződik, nekem kétszer is bevált!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook