Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tapasztalatokra lennék kíváncsi laptop hűtővel kapcsolatban! fórum

Tapasztalatokra lennék kíváncsi laptop hűtővel kapcsolatban! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 3. 11:08
Most nagyon bosszús vagyok, mert én pár hete vettem hűtőt 5000 Ft-ért, mert állandóan kikapcsolt a gépem. Hama márka, két kis ventilátorral, USB-vel, dönthető és forgatható tartó, de ebben a nagy melegben ugyanúgy kikapcsolt. Most az aksira irányítva használok még egy asztali ventilátort is, így bírja. Jó lett volna előbb tudni az alábbi lehetőségekről.
2012. júl. 2. 23:41

Egyelőre én csak egy laptop támaszt vettem, ami felemeli a gépet és jobban tud szellőzni, emiatt halkabb a ventillátora is, no meg jóval kevesebbet kapcsol be.

Ha nem lesz elég, majd jön a hűtő, de addig meg vagyok elégedve ezzel is.

31. df09bac22a (válaszként erre: 30. - Zebra25)
2012. júl. 2. 17:59

Hasznos, ha főleg ha nagyon melegszik az eszköz.

Bosszantó tud lenni mikor felforrósodik, és kikapcsol, vagy épp nem úgy működik mint ahogy kellene.

Nálunk pl. mikor felmelegszik a notebook, először a billentyűzet akadozik, ha tovább melegszik akkor az egész gépezet... (automatikus kikapcsolást ki iktattam mert hűtő mellet is hajlamos megadni magát.)

2012. júl. 2. 15:16

köszönöm szépen

így már neki merek indulni a vásárlásnak

egyébként hasznos dolog ez a laptophűtő?

2012. júl. 2. 13:52
egyáltalán nem hangosak...bár legjobban az a lényeg h jól karbantartva legyen a gép..(sokszor bepodosodik és nem árt tisztán tartani) :)
28. df09bac22a (válaszként erre: 23. - Zebra25)
2012. júl. 2. 11:31

Nekem 3 -as ventis van, kemény 1200Ft -ért a vásárban.

[link]

27. babszibobó (válaszként erre: 24. - Zebra25)
2012. júl. 2. 11:16

Szia!

Nekünk Logitech van (N200), nagyon jól bírja, ami előtte volt 1 hónap alatt kipurcant (az is Logi volt N100-as).

Ami most van két fokozat van hűtésre. Igazából már fel sem tűnik az a halk kis venti hang amit kiad.

A Laptop azóta nem riasztott "hőséget".

2012. júl. 2. 11:01

köszi

és ez a ventillátor dolog ez mennyire számít?

láttam olyat, hogy van 2 kicsi rajta de láttam, hogy van olyan is amin 1 nagy van

mindegy?

nagyon hangosak ezek?

2012. júl. 2. 10:58
Szia!Nekünk akkora van mindt maga a gép.kisebbet nem érdemes venni..mert az nem biztos h biztosítja a megfelelő működést.
2012. júl. 2. 10:32

sziasztok

ajándékba szeretnék venni egy laptophűtőt de nem nagyon értek hozzá. Nem szeretném ha az eladók becsapnának a nagyonn haszon érdekében.

Nagyjából megtudnátok mondani, hogy mire figyeljek?

2012. júl. 2. 10:31
Laptop hűtőt vennék, mire figyeljek?
22. jstefan (válaszként erre: 2. - Ditti28)
2012. ápr. 17. 21:08
Az a laptop hűtő a legjobb amelyik külön tápegységről (adapterről) működik, mert így nem terheli a laptop tápegységét, és ezáltal nem rövidíti meg a laptop életét.
21. homern
2012. ápr. 17. 14:31

ha lehet ilyet ide betenni..


[link]


az enyém ilyen,csak nekem usb csatlakozók is vannak körben rajta..

20. 1d97508455 (válaszként erre: 15. - Ditti28)
2012. ápr. 17. 08:41

Voltak rajta csúszásgátlók, alul meg kicsi lábak, és azon is ugyanilyen csúszásgátló. Elég stabil is volt, tehát tényleg megérte a pénzét... :D


Volt egyszer, hogy ágyban használtam, és a plédet bekapta a ventilátorja. Érzetem az égett szagot, gyorsan kiszedtem belőle, és utána ugyanúgy működött. :)

2012. ápr. 17. 08:30
Épp most rendelem a harmadikat :)
2012. ápr. 17. 08:14
ja és vannak kis lábai, amit fent ki tudsz hajtani, ha akarsz neki egy kis dőlést adni
17. 902929e538 (válaszként erre: 16. - 902929e538)
2012. ápr. 17. 08:13

páromé is ilyen, megy a kettő együtt a saját gépeink alatt, de nem hallani.

és tényleg kell alá vmi kemény, hogy ne kapja be esetleg a szöszt az ágytakaróról.

2012. ápr. 17. 08:10

nekem canyon van. mutatós darab. 3ezer valamenyi volt.

[link]

15. ditti28 (válaszként erre: 13. - 1d97508455)
2012. ápr. 17. 08:04
Köszi! Még az érdekelne hogy ezen az olcsóbb verzión is stabilan megáll a laptop? Nekem egyébként mindíg íróasztalon van,terítő nincs alatta.
14. ditti28 (válaszként erre: 12. - Yoyo81)
2012. ápr. 17. 08:01
Ez szuper,szerintem én is olyat néztem amiről te beszélsz. Ha ez is hűt rendesen akkor nem adom ki érte a négyszeresét.
2012. ápr. 17. 07:52

Nekem az előző, 1200 forintos hűtőm nagyon szuper volt, szerintem ugyanaz, mint amit homern írt. Csak a földön hagytam, és jól ráléptem. Amit most használok, számítógépes boltban vettem, mert ezt ajánlották, 3900 forint volt, de nem tudom használni, mert olyan hangos, hogy borzalom. Ennek a márkája Belkin. Tehát ezt a márkát abszolút nem ajánlom.

Inkább vegyél egy olcsót, aztán ha mégsem jó, lecseréled.

Bár ennek a lényege csak az, h forogjon egy ventilátor, azt meg egy olcsó is tudja....

12. Yoyo81 (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2012. ápr. 17. 07:10

Nekem is ilyen van 3 propellerrel, és led-ekkel.

lassan 1 éve hazsnálom és nekem nagyon sokat megy agépem, van hogy hetekig nincs is kikapcsolva. Szóval bírják ezek az olcsóbbak is:)

A volt párom meg 6000 Ft-ért vett egy hűtőt, ami 3 hónap után beszart.

2012. ápr. 17. 07:03
Nagyon , jó. Most is dolgozik alatt. Csak arra kell vigyázni, hogy mindig sima talaj legyen alatta, én egy nagy könyvön, vagy fa vágódeszkán tartom. ahol asztalterítő van végképp ajánlatos, mert a ventillátorok bekapják az anyagot és könnyen leáll, tönkremegy. Vagy olyt keresni amelyiknek viszonylag magas lába van. azok általában a drágábbak.
10. Ncilány (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2012. ápr. 17. 06:59

Páromé is melegszik. ;( Végül is ugyan azt árulják ők is?

Nálunk is szokott ilyen vásár lenni. Valamelyik újságba láttam.

2012. ápr. 17. 06:55
Engem is érdekelne valami hathatós megoldás, mert szeretném megelőzni a bajt. Még csak 2 hetes a kicsike, egyenlőre még melegedéssel nem küzdök.
2012. ápr. 17. 04:20

Nekem még nem épp melegedős a lapim, fiatalka még, de mivel az asztali gépem - igaz, sok év után - a felforrásba halt bele, gondoltam, elővigyázatos leszek. Másrészt főleg ágyban, fotelban pötyörészek, nem volt ideális, hogy a bolyhos paplanon, lepedőn parkoljon a gép.

Így én inkább rászántam 5e Ft körüli összeget, és vettem egy olyan asztalkát, ami összecsukható egészen kicsire és laposra, így pl. a laptophátizsákba is befér, viszont szétnyitva egy nagyobb reggelizőasztal méretű, állítható magasságú lábakkal. Van rajta egérpad, pohártartó, és persze ventilátor. Utóbbi elég csendes, viszont igen alaposan hűt.

Hogy ennek mennyi haszna van, fene tudja, engem megnyugtat, hogy egy kicsit legalább teszek a gépem hosszabb élettartamáért. E mellett pedig jóval kényelmesebb így használni, és stabilabban van elhelyezve, mint amikor az ölemben kellett kuporognia.

Vaterán vettem, nem bántam meg, számomra megérte.

2012. ápr. 16. 23:13

A nővérem használja, mert neki is hamar melegedett, szerinte jó.

Általában 1200 Ft-ba kerül, műv.házakban szokott lenni vásár. Rendes boltban sokkal drágább.

6. ditti28 (válaszként erre: 4. - Molyka)
2012. ápr. 16. 23:08

Nekem is ez a gondom :((

Aukciós oldalon láttam már 1200 forintért is,de nemtudom hogy az is jó lenne e.

5. jeva (válaszként erre: 4. - Molyka)
2012. ápr. 16. 23:04
nekem is van laptophűtőm, de javaslom mindenképp vidd el szervízbe is. Nekem is melegedett, kitisztították.. most jobb, de használom a ventilátort is néha..
4. Molyka (válaszként erre: 3. - Homern)
2012. ápr. 16. 23:00
Hol vetted és hol keressem? Ha gondolod priviben légyszi! Nekem gyakran túlmelegszik és ki is kapcsol a gépem. :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook