Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatokat gyűjtök a hüvelygyűrűről. fórum

Tapasztalatokat gyűjtök a hüvelygyűrűről. (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 4. 11:24
Van Nuvaring-es fórum, ott sok mindenre kaphatsz választ...
7. ozis
2009. aug. 4. 09:51

Szia, sajnos nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak vele, és ezzel nem vagyok egyedül.

Kb. fél év használat után iszonyú erős vérzést okozott, majd teljesen elvékonyította a nyálkahártyát, ami teljesen átment medencegyúladásba. Kb egy éven keresztül egyik dokitól másikig jártam mivel nem tudták mi bajom lehet, mivel "látszólag" minden rendben volt, de egyfolytában olyan érzésem volt tőle hogy pontosan meg tudom mutatni hogy hol a petefészkem, ráadásul elég szép P3 eredményeket produkáltam... Kaptam sokféle krémet, antibiotikumot, amitől két héten keresztül fájt a fejem, addig a hónapig jó volt, aztán menstruáltam és újrakezdődött az egész... Soha semmi bajom nem volt, így csak ettől lehetett, végül elkezdtem Valurinalt és Rovatinex-et szedni, na az hozott helyre. A kolléganőm huga ugyanígy járt vele, ugyanilyen tüneteket produkált, a P3at ő megúszta... Amikor abbahagytam a dokim viccesen megjegyezte hogy nem is érti eddig senkinek nem volt vele baja, ma én vagyok a harmadik aki így járt...

Szóval nagyon kényelmes dolog, de kiszámíthatatlan hogy kinek válik be és kinél rombol. Azóta ha valakinél szóba kerül igyekszem lebeszélni róla...

6. b23551ea80 (válaszként erre: 5. - Agitamas)
2009. júl. 30. 21:46
Igen. Én teljes kivizsgáláson voltam és úgy írta fel a 3 havit. De nem olcsó.
2009. júl. 30. 11:17
Fel kell iratni a dokival?van előtte valami kivizsgálaás?
4. b23551ea80 (válaszként erre: 3. - Agitamas)
2009. júl. 28. 21:53
Könnyű felrakni és levenni is és egyáltalán nem érzed. Minket nem zavar. :)
3. agitamas (válaszként erre: 2. - B23551ea80)
2009. júl. 28. 21:30
Engem az érdekelne,hogy volt-e valami mellékhatás,könnyű-e levenni és nem zavaró sex közben?
2009. júl. 28. 21:17
Én 3 éve használom, nekem nagyon bevált. Ajánlani tudom, ha az orvosod is ajánlja neked.
2009. júl. 28. 21:09
Tapasztalatokat gyűjtök a hüvelygyűrűről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook