Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok vibrotréner géppel kapcsolatban? fórum

Tapasztalatok vibrotréner géppel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 20. 14:08
Én is járok vibrációs trénerre a Lehel térnél van egy tök jó hangulatú kis klub (ahol egyébként mindenféle programok vannak emellett), és ott elég olcsó a bérlet. :) VilágCsücsöknek hívják. Nekem narancsbőrt tűntette el majdnem, meg egy picit fogytam is, de mondjuk én csak heti 1-2 alkalommal járok el, mert többre nincs időm. De tapasztalatom szerint nagyon beválik... :)
16. baricsane (válaszként erre: 2. - Lilla88)
2012. ápr. 3. 09:52
Szia! Hova jársz és mennyibe kerül?
2012. ápr. 3. 08:24

Javaslom nektek ( aki hasról akar fogyni ) a Youtube-on a [link]

8 Min Home Abs Workout (Level 1, No Music)

Ez egy 8 perces hasizom erősítő program, mutatja, vele csinálhatod és több fokozat van.

A hasizom az, amivel mindig kell foglalkozni, mert attól marad feszes és lapos. A zsírégetés róla már nehezebb, mert először az izomtól elválik a zsír és úgy érzed rosszabb, de ez elmúlik, napi 8 perc meg nem a világ! Egyébként a legjobb, mindent égető sport a futás sajnos. És szenvedés nélkül nincs eredmény soha. lelkesíthetitek magatokat előfogyással, de aki izmos akar lenni, annak keményen meg kell érte dolgoznia! A vibrotréner sem csoda, akkor használ ha beég az izmod, az meg fáj. Nekem a térd izületeimnek nem tett jót!

14. zsuzso100 (válaszként erre: 13. - Nikk_1982)
2012. márc. 28. 15:41
Megvolt...20 percet voltam, 10-et állva, 10-et guggolva-állva-kicsit előretámaszkodva, de most érzem az izomlázat a combomban, meglátjuk a hosszútávú hatást, de ez most nagyon jó áron van, extra akció, 5000 Ft a 10 alkalom, mondta, hogy ő arra törekszik, hogy jó áron kínáljon mindent - azt hiszem ez verhetetlen! :)
13. Nikk_1982 (válaszként erre: 11. - Zsuzso100)
2012. márc. 28. 13:14

Kezdetben biztos hatásosabb ha van melletted valaki aki felügyeli amit csinálsz és biztos tud feladatokat is adni.

Mert pl engem többször kellett figyelmeztetni a helyes tartásra a gyakorlatok közben. Mivel ennél a gépnél csak adott pozíciókat kell kitartani a legtöbb esetben, nagyon fontos hogy a gerincedet megfelelően tartsd, mert különben rosszul terhelődnek az izmok. Szóval jó, ha nem egyedül állsz neki.


Én amúgy nagyon szerettem, mert az ugrálós aerobic sosem jött be, és ahova jártam ott csak 20 perc volt az edzés, de megfelelően megdolgoztatott az is. A leírás szerint (hogy mennyi a marketing és mennyi az igazság azt nem tudom) ez a 20 perc annyit ér mint egy óra aerobic. Csak sajnos nagyon drága

12. zsuzso100 (válaszként erre: 10. - Nikk_1982)
2012. márc. 28. 10:10
Pont a has mindig az utolsó! :( Nem baj, nyárig még van időm, mellette futok is, itthoni torna...
11. zsuzso100 (válaszként erre: 10. - Nikk_1982)
2012. márc. 28. 10:09
Nem, nekem nincs ilyen gépem, egy kozmetikában láttam...de majd délután meglátom, biztosan ő is tud majd segíteni! :)
10. Nikk_1982 (válaszként erre: 8. - Zsuzso100)
2012. márc. 28. 09:18

8 alkalmas bérletem volt, meg még előtte néhányszor, szóval kb 11-12 alkalom. Edzővel csináltam én is a gyakorlatokat.

Neked otthon van ilyen géped?

Amúgy a has kezd változni legutoljára, inkább a comb, fenék ami gyorsan változást mutat

9. Lilla88 (válaszként erre: 4. - Zsuzso100)
2012. márc. 28. 08:12

Szia


Persze gyakorlatokat végzünk van egy edző aki mindig mutatja hogy mit kell csinálni.

Egy óra hossza egy óra és így egy hónap után sem tudom végig csinálni a gyakorlatokat van hogy meg kell állnom és minden óra után kellemes izomlázam van.

8. zsuzso100 (válaszként erre: 7. - Nikk_1982)
2012. márc. 27. 20:55

Hány alkalommal voltál?


És valami extra tipp, ha főként hasból és combból szeretnék, de leginkább has!

7. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Zsuzso100)
2012. márc. 27. 20:06
Jaja, én is jártam 6-8 hétig hetente, és már ennyi meglátszott az alakomon. Nem kilókban csak centikben
2012. márc. 27. 14:20
Ott azt írják vannak különbségek gépek között.
5. zsuzso100 (válaszként erre: 3. - Jeva)
2012. márc. 27. 13:01
Köszi..pedig kerestem, ezek szerint rossz kulcsszóval, habár ez nem flabélos, nem powerplate, de a lényege gondolom ugyanaz.
4. zsuzso100 (válaszként erre: 2. - Lilla88)
2012. márc. 27. 13:00

Van konkrét gyakorlat, amit csinálsz, vagy csak állsz?

Eddig csak egy rövid perces kipróbálásom volt, holnap megyek először, centiben mit vettél észre?

3. jeva
2012. márc. 27. 12:59

már van róla fórum:


[link]

2. Lilla88 (válaszként erre: 1. - Zsuzso100)
2012. márc. 27. 12:57

Szia

Én egy hónapja járok heti kétszer és nagyon szeretem meg vagyok elégedve vele.

Első alkalommal olyan izomlázat csinált hogy már fájt két napig nem tudtam leguggolni sem.

A narancsbőröm a harmadik óra után látványosan javult most így egy hónap elteltével már alig látszik. A fenekem keményedik. :) Hurrá!!

Viszont a legtöbbet a bőröm állaga javult. Nem tudom elmondani hogy miben de hogy jó hozzá érni az biztos. Feszesedik és feszesedik.

Én csak ajánlani tudom de egy próbát mindenképp megér.

2012. márc. 27. 12:48

Van valakinek valamilyen tapasztalata/véleménye az ilyen vibrotréner gépekről?

Tényleg annyira hatásos...

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook