Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek milyen tapasztalatai vannak a száritógéppel kapcsolatban? fórum

Kinek milyen tapasztalatai vannak a száritógéppel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


14. Luli62
2009. jún. 26. 22:21
Kb. 15 éves a szárítós mosógépem.. szerintem akkor jött be Magyarországra... Soha nem szárítok szárazra, csak "melegre" és figyelem, hogy mikor áll meg. Egy idő után kitapasztalod, hogy 5-10 perc kb. Fontos, hogy ott legyél, amikor megáll. SOHA TÖBBÉ NEM KELL VASALNOD! Mert, ha figyelsz, akkor annyira melegíti meg, hogy még nincenek rajta száraz foltok, így az anyag felpuhul és kisímul. IMÁDOM!!!
13. cipa
2009. jún. 13. 20:08
Nagyon jó, szeretem.
12. vikke
2009. márc. 18. 22:14
nekünk is nagyon bejött :D én is csak ajánlani tudom! :D
11. mimmo33 (válaszként erre: 10. - 8c73a5832e)
2009. márc. 4. 15:56
A hétvégén direkt lemértem, hogy mennyit áramot használtam.Azt, hogy pontosan a szárító mennyit használt nem tudom, de a két nap alatt ment el 14 kwh.Úgy, hogy mindkét nap ment a mosógép, és a szárító, a tűzhelyem is elektromos, égett a lámpa, ment a tv.Szóval minden működött ami árammal megy.cca 600ft-ba került a hétvégi áramfogyasztás.Szerintem ez egyáltalán nem sok.
2009. márc. 3. 18:10
Nem nyomja meg nagyon az áramfogyasztást? Milyet érdemes venni, ami nem túl drága, de jó is?
2009. febr. 1. 21:56

én is csak jót tudok mondani a szárítógépről, viszont vannak ruhák, amelyeket nem szabad betenni, mert megváltozik a színük. tapasztalat :)

és tényleg nem kell vasalni, ez benne a legjobb!!! :)

2009. febr. 1. 13:19
Nem mindent lehet beletenni,mert összemegy.Főleg a kötött és kényesebb ruhákra vonatkozik.kivétel a pluss,ami nagyon szép lesz,ha 2-3 percre csak teszed be.A lepedőket,ágynemüt sem tegyed nagy fokozatra,hosszú idóre,mert nagyon összegyűrődik.Egyedül a törölközöket nem kell annyira kimélned.
2009. jan. 29. 16:21
nekem is külön szárítógépem van és nagyon jó!!!
2009. jan. 28. 10:44
Itt Hollandiaban is alapfelszereltsegnek szamit.. nekunk is kulon van.
2009. jan. 28. 10:42
nekem kulon szarito gepem van - en erre eskuszom, mert mig az egyik mos, a masik szarit, ha egyben lenne, egyszerre "csak" egy dolgot tudna! Tudom, h ez igy nem helytakarekos :(, viszont idotakaerkos, ha nagyobb a csalad es sok a szennyes. Csak ajanlani tuodm bamrelyik megoldast, de mindenkepp A energia besorolasut valassz!
4. Holly (válaszként erre: 1. - Tomiemi)
2009. jan. 28. 10:42
Itt Anliában olyan alap, mint a mosógép, és én igencsak megszerettem :) Most költözünk haza, tuti, hogy otthonra is veszünk. Télen szerintem hatalmas segítség, és rengeteg idő spórol. Azt mondják sokat fogyaszt energiában, de én szinte semmit nem vasalok, amióta szárító gépben száradnak a ruhák, tehát ott sok visszajön az árából. Ja, és mivel nem párásítja a lakást - nem úgy mint a bent teregetés - nincs penész a falon :)
2009. jan. 28. 10:38

Szia!!


Nekem a fiam es a parom utana 3. szerelmem :-) 3,5 ora alatt tiszta, szaraz ruha!! (2,5 a mosogep, 1 a szaritogep)

2009. jan. 28. 10:37
Jók
2009. jan. 28. 10:36
Arra lennék kiváncsi kinek milyen tapasztalatai vannak a száritógéppel kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook