Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok KINOKI tapasszal kapcsolatban fórum

Tapasztalatok KINOKI tapasszal kapcsolatban (beszélgetős fórum)


2. leonqueen (válaszként erre: 1. - Anyoca69)
2012. jún. 3. 10:24

Én még csak egyszer használtam. Eléggé ragacsos lett tőle a talpam és olyan szürkés színűvé vált. A képeken barnának láttam a tapasz elszíneződését.

Mennyi ideig ajánlatos ezt a tapaszt használni?

2011. júl. 14. 08:32
A múlt héten vettem a neten KINOKI tapaszt. Esténként kell felragasztani a talpra. Reggelre befeketedik a sok méreganyagtól. Mindenkinek ajánlom, aki ha csak félig hisz benne, hogy segít. Saját tapasztalatom, hogy két hete ráléptem egy darázsra, napokig vacak volt, ráadásul a bokám is fájt. Feltettem a tapaszt, leszedte a bokámról a fájdalmat, a csípés helye még bizsergett. Tegnap feltettem a másodikat, most már nem fáj semmi! 1890,- az ára, de a Va""-rán 850-ért is megkaphatod. Rendelj gyorsan belőle két dobozt, biztosan megtalálod a testedben az erőt, állítólag az immunrendszert is erősíti. Rákereshetsz a Google-ban, leírásokban sok mindenre választ kaphatsz!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook