Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
383. Lujzi85 (válaszként erre: 378. - Bendeguz62)
2012. júl. 2. 23:14
Én is azt gondolom, hogy ha könnyebb könnyebb lennék kicsit, nem lenne olyan nehéz mozgatni magam, és akkor jöhetne egy kis izomépítés (na azért nem akarok kockás hasat, vagy ilyesmi, csak szép formákat). Most olyan puhány vagyok, hogy a vízből alig bírtam felkapaszkodni a vízibiciklire, se karizmom, se hasizmom nem volt elég jó formában hozzá, de a mai sikeres, kajában visszafogott nap után, azt gondolom képes leszek én nemsoká kinyomni magam egy pillanat alatt a fedélzetre.
382. Rafi82
2012. júl. 2. 18:12

Sziasztok

Én is próbáltam a hoodiaspryt nekem nem vállt be, remélem a gyógyszer sikerülni fog.

381. tixtina (válaszként erre: 380. - Bendeguz62)
2012. júl. 2. 16:34

Ezen a spinningen én is gondolkodtam,milyen lehet:D

Mennyit kell ott tekerni?

Ebben a forróságban biztos nem megyek:DD

380. bendeguz62 (válaszként erre: 379. - Tixtina)
2012. júl. 2. 15:00
Hát arra kíváncsi vagyok mi lesz spinningen? Este 8-ra megyek, egész nap egy klíma alatt ülök, és még így is melegem van :)Két klímával próbálkoznak , de a múltkor is majdnem hőgutát kaptunk.
379. tixtina
2012. júl. 2. 14:14

Na,én 20 perc szobabicajozást bírok ki max.ebben a 29 fokos szobában-azt is ventilátorral:DD

Kezdésnek bőven elég.Már három napja nem fújtam,mivel egyáltalán nem vagyok éhes ebben a forróságban szerencsére.Külön öröm számomra,hogy még az édességet sem kívánom,elvagyok zöldségen és húson:)

378. bendeguz62 (válaszként erre: 377. - Lujzi85)
2012. júl. 2. 14:10

Sziasztok!

Egy éve szépen lefogytam a spray-vel. semmilyen mellékhatást nem észleltem , hacsak nem azt, hogy olvadnak le a kilók. Azt javaslom minden étkezésnél pár falat után tartsál szünetet. Negyedóra múlva majdnem mindig úgy éreztem már nem is vagyok annyira éhes , hogy folytassam az evést. Azonkívűl zöldség gyümi, műzli, husi sajt jöhet. Mindenből kicsit. Hagyd ki a sütiket és cukros kajákat. Üditőket, gyümölcsleveket. Hidd el ha elszánt vagy és az első helyre teszed a fogyást akkor sikerülni fog. Sokat kell magaddal foglalkozni, főleg a mit egyek kérdés miatt. Csak akkor történt probléma amikor túlzsúfolt napom volt és már nagyon éhes voltam. Akkor az ember nem gondol a kilóira hanem gyorsan bekap valamit és kész. Na ezt kell megszüntetni. Az evésre időt kell szánni, és megnézni mit eszünk. Csak így lehetsz sikeres. És mozgás, mozgás mozgás. Ha vékonyodsz több kedved is lesz hozzá :))Sok sikert!!!

377. Lujzi85
2012. júl. 2. 11:10

Sziasztok!


Sokat gondolkodtam rajta, hogy kipróbáljam-e, de mivel hiába a nagy hőség, nekem nem ment el az étvágyam, pedig azt hittem milyen jó lesz a nagy melegben nem fogok össze-vissza zabálni, de nem így lett.

Délelőtt mindig jókislány vagyok, reggeli utána tízórai (egy-egy szelet Wasa, vagy Abonett, plusz alma, vagy sajt, vagy sovány sonka, mikor mi), aztán könnyű ebéd, de aztán délután valahogy mindig úgy alakul, hogy bűnbe esek és a kis adag uzsonnából és vacsorából összefüggő csipegetés és zárásként jóadag vacsora alakul, mert "mi lesz velem éjjel", és "vacsora nélkül nem szabad lefeküdni", és "olyan finom, csak még egyet", "most az egyszer még".

Na erről szeretnék leszokni, de mivel mostmár hivatalosan is akaratgyengének tituláltam magam, úgy döntöttem kipróbálom a bogyót. Ma reggel elszántam magam és bevettem az első szemet, ez 9-kor volt, eddig nem érzek semmit, ilyenkor amúgy sem szoktam éhes lenni, nem szédülök, nem fáj a fejem, nem dobog a szívem erősbben mint máskor, tény, hogy a reggeli kávét elővigyázatosságból ma kihagytam, és a reggeli, majd tízórai ugyanúgy megvolt mint eddig. Kíváncsian várom az estét.


Szép napot mindenkinek,

376. Rafi82
2012. júl. 1. 15:39

Sziasztok.

Nekem kedden jön meg a gyógyszer. Remélem be fog válni, ez az utolsó esélyem a fogyásra.

Nagyon fontos lenne hogy fogyjak!!!!

375. tixtina
2012. jún. 29. 16:48

Holnap lesz két hete,hogy használom a Hoodia-t,van olyan nap,mikor nem is fújok,de már két napja azt vettem észre,hogy egyáltalán nem vagyok éhes:DD

Szuper!!Nem is gondoltam volna,hogy ennyire fog hatni!Bevallom elég szkeptikusan álltam hozzá,de ez volt az utolsó mankóm:D

Már mindent kipróbáltam-akupunktúra,biorezonancia,tabletta,turmix,stb..

Eddig ez vált be a legjobban:))

Kíváncsi vagyok,hogy a nyár végére mennyit sikerül leadnom.

374. tixtina (válaszként erre: 373. - Angsana)
2012. jún. 19. 21:35

Nekem az egyetlen problémám az volt,hogy majd szétrobbant a fejem,szédültem--de ez szombaton volt,amikor vettem -így csak keveset használtam. Úgyhogy a nagy melegtől is fájhatott a fejem:o

Négy napja használom,eddig semmi különöset nem tapasztaltam,az étvágyam jelentősen lecsökkent.

Aztán,hogy a kánikulától,vagy a Hoodia-tól,azt egyelőre nem tudom:DD

373. angsana (válaszként erre: 370. - Tixtina)
2012. jún. 19. 20:41

Igen,bármennyire hihetelen ,nekem ezeket a tüneteket produkálta,TEHÁT NEKEM!!.Amióta abbahagytam a sprazéseket semmi bajom, DE SAJNOS NEM IS FOGYTAM! sok ismerősöm is abbahagyta pont a tünetek miatt,, sajnos ezek az információk vélemények sokára jutottak el hozzám,,,semilyen gyógyszert nem szedek,és nem is szedtem tartósan.AZ hogy nekem nem vált be,ez csak az én problémám!

SOK SIKERT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

372. tixtina (válaszként erre: 371. - Bendeguz62)
2012. jún. 18. 17:07
Köszi,hogy leírtad a tapasztalatodat,örülök,hogy ilyen jól lefogytál-gratulálok!
2012. jún. 18. 14:44
Tavaly májusban döntöttem el, hogy ha törik ha szakad én lefogyok kb 5-10 kg-ot. A hoodia spray-t használtam + az akaraterőmet. (akkor már nagyon elszánt voltam) Olyan jól sikerült a dolog , hogy 86kg-ról 69 kg-ra fogytam pár hónap alatt. A hoodia sokat segített. Délben és este használtam. 4-et pumpáltam a nyelvem alá, és utána darabig a számban tartottam majd lenyeltem. Igazából annyi változott, hogy mindent meg bírtam volna enni, de kevesebb étellel is jóllaktam. szerintem ebben rejlik a lényege. A súlyomat azóta is tartom, nem szedtem vissza 1 kg se, pedig már ősz óta nem használom a hoodiát. Nekem bevált, ajánlom mindenkinek, semmilyen mellékhatást nem vettem észre. Mivel lefogytam, sokkal nagyobb kedvvel járok bicózni, gyalogolok, úszok amikor csak lehetőségem adódik. Sőt akkoriban kezdtem spinningelni is, amit nem hagytam abba és így most már ehetek picit többet, mint a fogyókúra idején. Fagyiztam is tegnap, sütizek vendégségben stb és mégse jönnek vissza a kg. Hozzáteszem azért a hétvégén 100 km-t mentem biciklivel, tehát ledolgoztam a kalóriákat.Amig dagadt voltam levegőt sem kaptam, nemhogy órákon keresztül nyomjam a bringa pedálját. Úgyhogy fiuk, lányok nagyon jó dolog leadni a fölös kilókat , egy új világ nyílik meg elöttünk. És sose késő elkezdeni, én is már elmúltam 50 éves és nagyi is vagyok már :)Arról nem beszélve, hogy mennyi bajom volt már (derékfájás, hasfájás, térdbajok, reflux, allergia, visszérgyulladás...stb )Érdekes kevesebb problémám van mint 2 évvel ezelött. Mozgásszervi semmi :)Egyre inkább azt hiszem saját magunk tehetünk a legtöbbet magunkért, és az egészségünkért.A hoodia nem csodaszer, de szerintem segíthet ha mi is akarjuk. Lehet ,hogy bármilyen más szerrel is érdemes próbálkozni és sikerül, csak nem szabad feladni, és sokat kell mozogni.
370. tixtina (válaszként erre: 367. - Angsana)
2012. jún. 17. 00:12

Te jó ég!!Úgy tudom,növényi kivonatot tartalmaz.

Mitől lehetnek ezek a tünetek?

Ma kezdtem el használni,háromszor fújtam,és nem éreztem semmi furcsát.

Az étvágyam elvette,de lehet,hogy a nagy melegtől nem vagyok éhes,csak szomjas:DD

2012. máj. 31. 17:12
Sziasztok! 4 napja szedem a Hoodiát, mellette diéta. Magasvérnyomás miatt alig mertem elkezdeni a szedését, de a vérnyomásom egyáltalán nem magas tőle. Mellékhatásként sem érzek semmi különöset, talán a 2.nap volt egy kis fejfájás, de lehet nem a capsulától. Mikor fogom észrevenni a hatását szerintetek? Mérni 1 hét után szeretném magam.
368. *gyönci* (válaszként erre: 322. - 80fd50bef5)
2012. máj. 25. 22:20

Szia. Ne félj a bogyesztől sem... én 12 kg-ot fogytam tőle 2 hónap alatt... Igaz, most hogy abbahagytam visszajött 2, de még mindig jó. Nekem nem emelte nagyon a vérnyomásom, de azért sokat mértem, és a napi két kávé is megvolt... pedig krónikus betegségem van,(itt nem írom mi)

Ja és a két pici baba nálam is megvan... :)))

367. angsana
2012. ápr. 25. 11:55

1 Hete kezdtem használni a SPRAY-változatot, tegnap előttig nem észleltem semmi mellékhatást, ám mára, mellkasfeszülés, vérnyomás emelkedés, alvászavar de úgy, hogy hajnali 2-kor pörögtem ezerrel, hidegrázás, látásromlás, NEKEM hangsúlyozom TEHÁT-NEKEM EZEKET PRODUKÁLTA.

MARAD A SZIGORÚ DIÉTA ÉS A KARDIÓ!

366. dönci69 (válaszként erre: 351. - Juszufka)
2012. ápr. 21. 08:38
szia még szedted mennxit tudtál fogyni?
365. dönci69 (válaszként erre: 358. - 0532da2111)
2012. ápr. 21. 08:36
sziia én 5 napja szedem,igaz éhes nem vagyok,de semmi különöset nem érzek,talán kicsit felpörget
364. dönci69 (válaszként erre: 359. - B892d196e8)
2012. ápr. 18. 13:28
de a párod melyiket használja a sprayt
363. dönci69 (válaszként erre: 312. - 80fd50bef5)
2012. ápr. 18. 13:27
szia én is ezt tapasztalom,egésznap nem gondolok kajára,de mellette iszom az alma ecetet is
362. b892d196e8 (válaszként erre: 360. - 0532da2111)
2012. ápr. 7. 22:53
Nálad alvászavar van esetleg?
361. b892d196e8 (válaszként erre: 360. - 0532da2111)
2012. ápr. 7. 22:51
Simán tud aludni nem okoz neki gondot:)
360. 0532da2111 (válaszként erre: 359. - B892d196e8)
2012. ápr. 6. 09:32

Örülök,hogy sikerült. :)

Tudtatok aludni tőle és minden rendben volt?

2012. ápr. 6. 07:46

Sziasztok!

A párom használja és remekül bevált.

Én is próbáltam,de nekem viszont nem sajnos:(

2012. ápr. 5. 23:10

Sziasztok!

A ma estém abból állt, hogy a Hoodia tabletta után lelkesedtem, aztán megláttam, hogy bezavar a vérnyomásnak. Sajnos nagyon paranoiás és szerencsétlen vagyok, nem tudnám beszedni ezzel a tudattal, ha maga a tabletta nem is, az agyam biztosan produkálná a tüneteket. :)

Ezért érdekel a spray. Más összetevőkből van, nem tolja fel a vérnyomást?

Nem szeretnék egy pillanatig sem szédülni meg hasonlók. Aki tud valamit erről, kérem, írjon! :)

357. bombe (válaszként erre: 335. - Coni)
2012. ápr. 5. 15:30

Szia!

Én is antidepresszánst szedek, és szeretném kipróbálni a hoodia sprayt. szeretném megkérdezni, hogy már meg e tudtad, hogy lehet e a két dolgot együt használni?

356. piltzne
2012. márc. 13. 12:42

Sziasztok!

Segítsetek nekem eldönteni, hogy a Hoodiet spray alkoholtartalma nem okozhat-e gondot. Pl egy szondázásnál....elég kellemetlen lenne és hallottam már rémtörténetet konyakmeggy, alkoholos kanalas gyógyszer (pl lándzsás útifű szirup) és társai miatt is. Tudja valaki mennyi az alkoholtartalma és ez mérhető-e?

köszönöm

355. PuszedLee (válaszként erre: 354. - Mkjudit)
2012. márc. 11. 11:36
Köszönöm! :) Így kicsit nyugodtabb vagyok. :)
354. mkjudit
2012. márc. 7. 16:20
Én már ezt végig nyomoztam korábban. Állítólag mindkettő ugyanaz, csak a korábban gyártottak még Hoodia néven futnak az újak Hoodiet néven. Mindegy, hogy milyen virág van rajta ,a hatóanyag ugyanaz!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook