Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok a ceglédi kórház szülészetéről? fórum

Tapasztalatok a ceglédi kórház szülészetéről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
104. Neska70 (válaszként erre: 103. - Hercegnő.88)
2019. szept. 15. 23:51

Szia!

Nem szülészeti, hanem nőgyógyászati területen érdeklődöm.

103. Hercegnő.88 (válaszként erre: 102. - Neska70)
2019. szept. 13. 17:01
Én úgy tudom, ő már nem vállal szülést.
102. Neska70
2019. szept. 9. 09:41

Dr. Endrődy Tamás főorvosról tudnátok véleményeket adni?

Jó és rossz tapasztalatok is érdekelnének.

Köszönöm!

101. Nikita600 (válaszként erre: 99. - Edinaszocs)
2019. jún. 2. 20:35
Szia! Neked ki volt a választott dokid? Kit ajánlasz? És végül ki lett a szülésznő? Milyen a ceglédi kórház szülészete? Minden rendben volt?
2019. jún. 2. 20:33
Sziasztok! Jól kihalt ez a fórum. De hátha. 8 hetes babaváró vagyok. Most fogok Ceglédre költözni. Viszont elképzelésem sincs, hogy ki a legjobb doki. Pedig hamarosan választanom kell. Minden infót szívesen fogadok!
2019. jan. 3. 17:50
Üdv, érdeklődnék, hogy a ceglédi kórházban, szülésznőt kit ajánlotok? Esetleg elérhetőséggel! S.o.s lenne! :) első babánkat február közepére várjuk és ma mondta a dokim hogyha szeretnék szülésznőt akkor gyorsan keressem fel! Mivel most költöztem ide, így nem tudom ki lenne jó! Szép napot nektek
98. Gubika
2016. jún. 20. 15:35
Sziasztok!Dr.Danis Dávidhoz nem tud valaki elérhetőséget?Sehol nem találok!Köszönöm
97. sgrb (válaszként erre: 95. - Manó163)
2016. febr. 17. 18:49

Szia!

Van, az SZTK-ban az első emeleten, péntek délután 1től, érkezési sorrend van!

96. 1d334fe33f (válaszként erre: 94. - Ehike)
2016. jan. 30. 18:06

Szia!


Hátha még olvasod.


Nekem az első fiammal nem volt fogadott orvosom.

Császároztak,Dr.Kopár és Dr.Jakobovics Ákos műtött.Rendesek voltak,nem volt semmi gond.

Ajánlom viszont Dr.Endrődi Tamást,második fiammal Ő volt a fogadott dokim,nagyon elégedett voltam vele.Hátha Ő lesz ügyeletben ha szülsz.

2015. dec. 28. 08:15
Sziasztok! Valaki tudja, hogy a Danis doktornak van - e magánrendelése? Hol rendel? Elérhetősége? Előre is köszönöm a segítségeteket! :)
94. ehike
2015. aug. 20. 20:20

Van olyan aki 2016 februárjában szül?Én 16ra vagyok kiírva viszont fogadott orvosom nincs!Szült így valaki Cegléden?

Tapasztalatok??

2015. márc. 4. 22:14
Én is kellemesen csalódtam a ceglédi kórházban...sajnos rossz tapasztalatom van a nőgyógyászati osztályról. Ennek ellenére itt helyben szültem decemberben a fiam. Szintén Dömőkné Kálló Éva segítette a szülésem, Bihal doktornővel jó kis csapat volt. Merem ajánlani a kórházat, sajnos a rossz hírek gyorsabban terjednek.
92. Edinaroli (válaszként erre: 91. - Misibrigi)
2015. márc. 4. 16:46
Kedves misibrigi, örülök, hogy végre más is így vélekedik a ceglédi szülészetről. :) Én szerettem ott lenni,mindkét fiammal csak pozitív tapasztalatokkal távoztam. Én DrKopárnál és Dömőkné Kálló Évikénél szültem, de Vörösné Évikére is emlékszem, nagyon kedves volt ő is. És mennyire igazad van a kérem-köszönömmel!!!! Ugyanezt tapasztaltam én is. :)
2015. febr. 27. 20:37
Sziasztok! Szeretném veletek megosztani az én szülés-tapasztalatomat és a ceglédi kórház szülészetéről és az ott dolgozókról a véleményemet. Mikor a párommal megtudtuk, hogy babánk lesz, hiába élünk kecskeméten, és hiába nyílt meg nemrég a kecskeméti kórház új szülészeti részlege, mi mégis Ceglédet választottuk. Elősorban az orvos miatt. Danis Dávid volt a dokink. Nagyon figyelmes és alapos. Fiatal, így átérzi a mai fiatal szülők félelmeit, bármiről lehet kérdezni. Nagyon aggódós kismama voltam, nem egészen készültünk még a szülői szerepre, épp ezért nagyon sokat aggodalmaskodtam azon, hogy miden rendben legyen a babával. A doktort bármikor hívhattam, bármilyen kérdéssel fordulhattam hozzá. Hétvégén, este, bármikor. Ha épp nem tudta felvenni a telefont, vissza hívott. Laza volt, nem riogatott minket feleslegesen semmivel. Többes számban beszélt mindig. "Megcsináljuk, megszüljük..."-ettől az ember még nagyobb biztonságban érezte magát. Minden vizsgálatot elrendelt, mindent észben tartott. Ahogy közeledett a szülés időpontja, kezdtem félni tőle. Mindig nyugtatott, elmondta mire számítsak. Ekkor megismerkedtünk a szülésznőnkkel, Vörösné Tóth Évikét. Nagyon nagyon féltem a szüléstől, nagyon nem szeretem a kórházakat, a tűt, félek minden ilyesmitől és szörnyen pánikolós vagyok. Ahogy megláttam Évikét, máris oldódott a feszültségem. Derüs, mosolygós kedves nő jött felém. Rögtön tegező hangnemre váltott, így egyszerűbb volt mindenkinek. Ők ketten Danis Dáviddal már összeszokott csapatot alkotnak. Félszavakból is megértik, mit akar a másik, ettől szintén nőtt a bizalmam. Ők ketten egy folyton mosolygós bandát alkotnak, sok viccelődéssel, ami tereli a figyelmet arról a tényről, hogy kórházban vagyunk. Viszont szakmailag azonnal mindent lereagálnak, mindent észrevesznek. Éreztem, minden rendben lesz. Évike a várandóságom utolsó szakaszában csatlakozott hozzánk, de az öszes fájás mérésen ott volt, felsegített az ágyra, ott ült mellettem, közben megbeszéltük, mi történt a legutóbbi találkozásunk óta. Azonnal megérezte, ha feszült voltam, vagy fáradt. Számot cseréltünk, közösségi oldalon is tartottuk a kapcsolatot. Ha épp nem volt miért találkoznunk, interneten érdeklődött hogylétem felől. Még arra is volt ereje, figyelme, hogy bíztasson, nem híztam sokat, jó ez így. A szülés napján hajnalban hívtam, hogy beindult a dolog. Hamarabb bent volt a kórházban, mint mi. Danis Dávid épp ügyeletes volt. Aznap tele volt a szülészet, mégis rendszeresen rám nézett, kérdezte, minden rendben van-e. A szülőszobán is jó kedv és humor fogadott, ami mellett szinte fel sem tűnt az aggódó odafigyelés és a sok munka, amit végig csináltak. Évike egész nap mellettem volt, a szabadnapját töltötte.Még arra is odafigyelt, hogy a férjem egyen és igyon a nagy aggódás közepette. 12 órát vajúdtam, ami után császármetszéssel született meg a kislányom. Danis doktor negyed óra alatt összehívta a csapatot, megbeszéltük, mi fog töténni. A műtőben mindenki kedves és türelmes volt. Évike tájékoztatta a páromat, nyugtatta őt is, engem is. Fényképezte a babát, és a műtét után gondoskodott róla, hogy a párom a kezébe foghassa, majd behozta hozzám is, amikor már a két órás megfigyelést töltöttem. A doki is és Évike is felkísértek a gyermekágyra. Évike kipakolta a bőröndömből a szükséges dolgaimat, mindent a kezem ügyébe pakolt, hogy a legnagyobb kényelemben töltsem a 12 órás fekvést. Nagyon-nagyon meg vagyok mindkettőjükkel elégedve, és csak ajánlani tudom őket midenkinek,aki választás előtt áll e téren! Nagyon sokat köszönhetek nekik, és hálás vagyok. Mindketten meglátogattak a kórházi tartózkodásom idején. És beszéltem velük azóta is, hogy itthon vagyunk. A kórházról is külön szeretnék írni. A körülmények valóban nem a legjobbak. Ami a berendezést illeti. De kibírható. Az ott dolgozó nővérek és csecsemősök viszont remek munkát végeznek. Kevesen vannak, sok a dolog, egész műszak alatt szinte csak rohannak. Velem nagyon rendes volt mindenki. Igaz, én nem balhéztam semmin. Ahogy láttam a dolgokat, valóban előfordul, hogy nem úgy szólnak az emberhez, ahogy azt el lehet várni. Viszont a bent lévő kismamáknak nagyon kevés százaléka tudja a "kérem" és "köszönöm" szavakat használni. Én kértem és köszöntem, és kaptam segítséget, jó szót. A takarító néni is minden nap teljesítette feladatát. Ami másnapig történt a fürdővel és wc-vel, arról nem ők tehetnek. Ha valaki nem tudja használni rendeltetés szerűen a mosdót, arról nem a kórház tehet. És bizony szégyen, de sokan nem tudják. Mint írtam, rendes volt mindenki. Egy gárda volt, akik nem voltak szimpatikusak. Náluk nem használt a kedvesség, éjszakásban nem foglakoztak semmivel és senkivel. Kifejezetten dühös voltam, azér, ahogy bántak az emberekkel. A szobatársam rosszul volt, de nem érdekelte őket. A babák üvöltöttek, a csecsemős a tv-t hangosította. Nem adta ki a síró babát, hogy megetethessem. Rajtuk kívül minden jó volt. Összegezve nagyon szép kilenc hónap és szép szülés élmény után elégedetten tértem haza az újszülöttemmel. Valószínüleg a második babámat is ott fogom világra hozni majd.
90. Sargarigo (válaszként erre: 86. - Tari)
2015. jan. 21. 14:13
A színesbőrű magyar emberekre(roma)gondoltam,nyílván van köztük normális a higiéniás szabályokat betartó becsületes ember is.Akkor amikor én élveztem a kórház vendégszeretetét,az igénytelenebb emberek voltak többségben.:(viszont májusban 3 ágyas szobába kerültem és a körülmények is jók voltak,gyorsan eltelt az 5 nap.Igaz simán szültem,és a babával is minden rendben volt.Tavaly ősztől a kórház készít minden újszülöttről képeket,ez szuper ötlet volt!A honlapon megtekinthetők a képek.
89. Sargarigo (válaszként erre: 82. - Sargarigo)
2015. jan. 21. 14:07
A színesbőrű magyar emberekre(roma)gondoltam,nyílván van köztük normális a higiéniás szabályokat betartó becsületes ember is.Akkor amikor én élveztem a kórház vendégszeretetét,az igénytelenebb emberek voltak többségben.:(viszont májusban 3 ágyas szobába kerültem és a körülmények is jók voltak,gyorsan eltelt az 5 nap.Igaz simán szültem,és a babával is minden rendben volt.Tavaly ősztől a kórház készít minden újszülöttről képeket,ez szuper ötlet volt!A honlapon megtekinthetők a képek.
88. siba22
2014. máj. 29. 10:26
Hát sikerült utána járnom a Ceglédi jórház szülészetének.Egy nem túl rég / kb 2 hete / ott szült anyuka jó ismerősöm. Sajnos császáros lett a szülés. A császár után flegma volt mindenki vele és éreztették vele ha nincs pénz le van tojva. Ezt más korábban ott szült volt osztály társam is megerősítette. Köszönöm ebből én nem kérek azaz nem kérünk. Mi sem vagyunk bőséggel ellátva a pénzből. Szerencsére a volt MÁV most Honvéd kórházba van lehetőségem gondozásra járni és szülni. Itt jól felkészült szakemberek vannak és maga a kórház is igen jól felszerelt. A héten jártam is egy doktornőnél aki kedves,közvetlen és rengeteg empátiával rendelkezik :) Hát ennyi.
87. siba22
2014. máj. 18. 12:11
Sziiasztok!Érdeklődnék,hogy mit tudtok a Ceglédi kórházban szülésznő fogadásról.Igaz nem most,de itt fogok szülni.Viszont nem túl sok jó tapasztalatom van a fogadott orvosokról.Soha többet nem szeretnék ilyet.Nagy fiam születése után megfogadtam ha még egyszer szülni fogok szülésznőt fogadok.
86. tari (válaszként erre: 82. - Sargarigo)
2014. jan. 28. 03:40
Szia!Szinesbőrüt a romákra vagy négerekre érted?A magyart gondolom magadra és nem a magyar állampolgár de roma származásúra vagy lehetséges, hogy mégis a négerekre gondolsz mint szinesbőrű!?Csak kíváncsi vagyok mert én dolgoztam abban a kórházban és rengeteg magyar állampolgár romával de néger beteggel vagy szülő nővel nem igazán taliztam!Szerintem ezen a megjegyzésen sok roma nő joggal sértődhetne meg akik nem rosszabbak mint bármelyik általad magyarnak mondott szülő nő!
85. Ffanny
2013. nov. 6. 14:17
sziasztok igen koszonom tegnap kaptam rola informaciot.
84. Sargarigo (válaszként erre: 71. - Ffanny)
2013. okt. 30. 13:50

Szia!

MInden hónap utolsó csütörtökjén van szülésfelkészítő a kórházban asszem 15-tól.Érdemes elmenni,megmutatnak mindent hogy zajlik,mire kell felkészülni.DE kérdezz rá a kórház aulájában.Terhestorna is van a kórház tornatermében.

83. Sargarigo (válaszként erre: 74. - 525294bccc)
2013. okt. 30. 13:44

Szia!

Kérheted hogy veled legyen a baba,van egyágyas háromágyas szoba,de a többágyas szobában is biztosítanak babaágyat.Előnye hogy bármikor etetheted,egyébként 3 óránként viszik a babákat,viszont tudsz pihenni,mert az első 1-2 napban mozogni is alig tudsz.

2013. okt. 30. 13:41

Sziasztok!


ÉN egy hetet volam benn,túlhordtam a fiamat,tehát mindkét osztályon voltam.Nekem semmi gondom nem volt,választott dokim volt(Danis D)és szülésznőm.Mindkettővel meg voltam elégedve,a nővérek is segítőkészek voltak,én úgy tudom hogy ha aznap 18-ig szülsz az már 1 napnak számít.Én csütörtökön fél 5-kor szültem normál úton,nem volt semmi baj hétfőn délben már mehettünk haza.Én külön szobában voltam,de ha legközelebb szülök(május)3 ágyasban szeretnék menni.Hátrány hogy sok a szinesbőrű,az ember ilyen helyen ki van szolgáltatva.A közös fürdő iszonyat,van egy zuhanyzós wc-s részleg az kultúrált,a magyarok oda járnak fürödni.A szülészet felszerelt,van minden hó csütörtökjén szülésfelkészítő, 15:00-tól volt,az is nagyon jó.Érdemes első babásként menni!

81. Rencsi! (válaszként erre: 80. - 525294bccc)
2013. okt. 23. 14:38
Mind a kettő 5 nap.
80. 525294bccc (válaszként erre: 79. - Rencsi!)
2013. okt. 23. 09:46
Ennyi jót olvasva a Kopárról,örülök hogy őt választottam! Tényleg nagyon rendes,és mindig mindent elmagyaráz normálisan, amúgy sem vagyok már egy mai csirke,de így nyugodtabban megyek szülni :D És hány napra engednek haza császár és sima szülés után?
79. Rencsi! (válaszként erre: 76. - Edinaroli)
2013. okt. 22. 19:47
Én is a Kopár dr-urat választanám,a Jakubovics miatt én is fogadott orvost szeretnék,őt nem fogom engedni h hozzám nyúljon!
78. Rencsi! (válaszként erre: 74. - 525294bccc)
2013. okt. 22. 19:39
Ha kéred,akkor kint lehet veled,sőt még örülnek is ha kikéred!
77. Edinaroli (válaszként erre: 74. - 525294bccc)
2013. okt. 22. 13:06
Ha kéred, a babád ott lehet veled, hacsak nem sárgul be és fény alá kell tenni.
2013. okt. 22. 13:05
De a Jakubovics (vagy ki) az tényleg egy mogorva!!!! Nekem mindkétszer Dr Kopár Zoltán volt megfogadva, és elmondhatom, hogy egy önzetlen, emberi, segítőkész orvos, és nem csak a fogadott kismamáival!!!!!
2013. okt. 22. 13:03
Kérdezzetek! Én 2szer szültem ott és én szerettem ott lenni. Egy rossz szót nem mondhatok.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook