Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok a ceglédi kórház szülészetéről? fórum

Tapasztalatok a ceglédi kórház szülészetéről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. 2cb29de033 (válaszként erre: 13. - Tari)
2009. júl. 25. 10:00
Szia, nekem nem volt fogadott orvosom, s mégis úgy bántak velem, hogy - ismételni tudom magam - le a kalappal. :)
13. tari (válaszként erre: 9. - Nacsilla)
2009. júl. 25. 08:36

Szia!

Sajnos nem mindenkinek van pénze fogadott orvosra!

Tisztában vagyok vele, ha lett volna fogadott dokim akkor más lett volna a dörgés!


Ez van, ha lesz második akkor is "állam bácsi" fog fizetni értünk! mert nem lesz több pénzünk mint most van!

Amúgy akkor is ugyanolyan ellátást kéne nyújtaniuk mindenkinek!


De már túl vagyunk rajta!

Egy a lényeg, hogy a babucim egészséges!:)

12. 2cb29de033 (válaszként erre: 10. - Nacsilla)
2009. júl. 25. 08:28
Hát igen.. :( azzal én is megjártam, s ráadásul császáros voltam. :S
2009. júl. 25. 08:28

Sziasztok!

Én 2004. decemberében szültem ott, és le a kalappal! Csak jót tudok mondani. :)

2009. júl. 25. 08:11

Bocs egyetlen negatívum!!!!


VALAKI SZERELJE MÁR LE AZT A HÜJE ZUHANYKABINT!!!!

(másodpercgombos és ott kell szenvedni vele,és kényelmetlen)

2009. júl. 25. 08:10

sziasztok!mindkét gyermekemet ott szültem,és ha lenne még egy nem is gondolkodnék rajta hogy legközelebb is ott szüljek.

mint minden más kórházban itt is pozítívum hogyha van fogadott orvosod,hiszen persze hogy úgymond jobban viselkednek veled mint akiért úgymond az állambácsi fizet:-)a mai világban csak pénzért kapsz törődést,és ez nem csak a szülészeti ágra vonatkozik...de ez is más téma.

Nagyon kedvesek aranyosak.

modern a szülőszoba,a mai viszonyokhoz mérten.3 óránként a kicsivel lehetsz-sőt ha kéred már az első nap végétől ott lehet veled.szülésznőm nem volt fogadott de az elsőnél 2,a másodiknál 3 műszakváltás is volt és mind az 5 szülésznő aki velem volt,maximálisan helyt ált és nagyon rendes ill.kedves volt.

akinek kérdése van tegye fel nyugodtan szívesen válaszolok

8. tari
2009. júl. 24. 18:01

Sziasztok!


Én Márc. 5-én szültem a ceglédi kórházban!

Ott dolgozom ápolónőként, de Nekem akkor sincs jó véleményem a szülészetről!


Lehet hogy mi pont rosszkor voltunk rossz helyen de ha kértem fintorogtak, nem néztek jó szemmel az emberre ezek után inkább nem kértem semmit!

Természetesen mint mindenhol itt is vannak kivételek!

Amúgy kérés nélkül is segíteniük kéne, főleg első szülő anyukáknak!Ahol a húgom szült(Pesten) ott természetes volt nekik, hogy segítsenek és tanácsokat adjanak!Itt 1-2 csecsemős és szülésznő volt segítőkész!

7. ani7911 (válaszként erre: 6. - Serendipity)
2009. júl. 24. 14:45

Szia! Én május 15-én szültem a ceglédi kórházban a kisfiamat. Bennem nem maradt negatív élmény a kórházzal kapcsolatban. Fogadott orvosnál szültem, viszont szülésznőt nem fogadtam, és nagyon aranyosak voltak velem végig. A csecsemős nővérekre sem tudok rosszat mondani. Egyetlenegy volt bunkócska, a nevét nem tudom. A többi nővér viszont segítőkész volt, csak kérni kell őket.

A babákat ki lehet kérni magad mellé, egyébként kb. 3 óránként kihozzák őket szopizni.

Ha valamire kiváncsi vagy, kérdezz nyugodtan.

2009. júl. 21. 19:04

Sziasztok!

Én sem döntöttem még, hogy hol szüljek, de felmerült a Ceglédi Kórház is... Amikor először mondtam egy ismerősömnek, hogy szóba került, hogy akár ott is szülhetnék, akkor azt mondta, hogy oda semmiképpen ne menjek...

Utánanéztem egy picit a véleményeknek a neten is, és sajnos semmi jót sem olvastam róla... :(

A 20-30 véleményből egyetlenegy volt, ami semlegesnek bizonyult, de a többi mind színtiszta fröcsögés a kórház szülészetéről... Én ezt nem értem... Tényleg ennyire rossz a helyzet abban a kórházban, vagy "véletlenül" mindenki ott gazdagodott rossz tapasztalatokkal? Nem igazán hiszem, hogy ennyi véleménynek ne lehetne hinni...


Pedig tetszene a kórház, szívesen szülnék ott, állítólag megkapta a bababarát-kórház címet is, de mégis tartok tőle ennyi negatív vélemény után...


Ha valaki az utóbbi egy évben szült a Ceglédi Kórházban, megköszönném, ha leírná a véleményét, sokat segítene vele!


Nagyon köszönöm Nektek előre is!

2009. júl. 18. 23:57
Sziasztok!Én egy ideig itt dolgoztam mint szülésznő,de nem gondoltam,hogy ennyire negatív véleményeket olvasok itt az osztályról és a dolgozóiról.Sajnos mostanában egyre nehezebb helyzetben kell maximálisan helytállni,és ez nem könnyű.Sokszor türelmetlenek mind a két oldalon (betegek és dolgozók).Remélem egyszer javulni fog ez az áldatlan állapot,addig is minden babát várónak jó egészséget és sok boldogságot kívánok!
4. S_ancsa (válaszként erre: 2. - Szucsibi)
2008. máj. 21. 11:15

Ja és még azt is szeretném megkérdezni, hogy azt külön kérned kell, hogy a babával együtt legyél vagy ez hogy megy?


Köszi

3. S_ancsa (válaszként erre: 2. - Szucsibi)
2008. máj. 21. 11:13

Szia szucsibi!


Azt szeretném kérdezni, hogy pontosan hogy történt a felvételetek, mikor indultatok el a kórházba, volt fogadott orvosod? Gondolom előzször őt kell hívni. Lehet hogy hülye kérdés, de szülhetsz a saját hálóingedben, vagy adnak valami eldobhatós hálóinget vagy ilyesmit? Párod, vagy segítőd végig bent lehetett veled? Vajúdáshoz vannak segédeszközök, gondolok itt labdára, bordásfalra meg ilyesmi, vagy csak a séta segíthet? Beöntést egyből kaptál vagy vajon ez mitől függ?

Bocs, hogy ilyen badarságokat kérdezek, de ez még az első babónk, előre is köszi a választ.

2008. máj. 13. 22:29
Szia! Nekem mindkét kisfiam ott született. Én meg voltam elégedve. Jó, hogy már van lehetőség a picivel együtt lenni, a nővérkék is kedvesek. Ha valami konkrétan érdekel kérdezz nyugodtan.
2008. máj. 7. 20:16
Sziasztok, akinek van tapasztalata írja már meg, a ceglédi kórház szülészete milyen.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook