Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanult már valaki az ELO távoktató módszerrel valamit?Angol nyelvtanulás érdekelne. fórum

Tanult már valaki az ELO távoktató módszerrel valamit?Angol nyelvtanulás érdekelne. (tudásbázis kérdés)

2012. júl. 13. 16:22
Vannak sokkal érdekesebb tankönyvek, kurzuskönyvek. Plusz megjelentek már tanulókártyák, amik szövegösszefüggésben jelenítik meg a szavakat, a tanulandó nyelvtant stb. Ha valakinek kevés az ideje ezeket is magával tudja vinni mindenhova és hanganyag is van hozzá.
2012. júl. 13. 16:19
Én tanultam, de szerintem nagyon elavult. Leaglábbis az egyszeres könyvvitel szinte semmit nem ért. Angolt tanultam vele korábban, de mit mondjak... A tanítási módszerei elég nagy ellentétben vannak a modern tanulás-módszertannal, illetve ami nekem a gyakorlatban bevált. Pl. az ELO szavakat gyakoroltata, holott már a csapból is az folyik, hogy soha nem önmagában tanuld a szavakat, hanem kifejezésekben vagy mondatokban. Lehetne még sorolni.
14. Cszsuka (válaszként erre: 10. - G.)
2009. szept. 16. 15:48
Menet közben nem emelték nekem sem.
2009. szept. 16. 13:08

Èn németet tanulok vele. A legjobb tematikájú, ha az önálló tanulas mellett döntesz. Èn hallgatom házimunka közben is, kinn a kertben, a buszon stb.

De én a Vaterá szereztem be használtan. A kezdöt 10.000-ért, a középhaladót 15.000-ért. Nem bántam meg.

12. a74de3d08a (válaszként erre: 10. - G.)
2008. szept. 21. 17:31
nem tudom már megmondani, nem emlékszem már rá. ez pár éve történt.
11. Lexike
2008. szept. 21. 17:10
Nekem semmivel. Lehethogy jókor rendeltem a leckéket:) Sőt ami elveszett azt is pótolták. De ez már jó pát éve volt.
10. G.
2008. szept. 21. 17:08
Mennyivel emelkedett menet közben az ár?Mert azért ez fontos.
9. Cszsuka (válaszként erre: 6. - G.)
2008. szept. 21. 16:52
A többiek nem írták, de van lehetőség időnként személyes konzultációra, meghirdetett időpontokban. Ilyenkor be lehet menni és meg lehet beszélni mindent, amit nem értesz.
8. a74de3d08a (válaszként erre: 6. - G.)
2008. szept. 21. 16:03
azt én sem tudom, hogy mennyibe volt a vége, de menet közben egyszerűen árat emeltek és nem volt lehetőség felmondásra. amúgy elég jó a tananyag, a leckéket, ha beküldöd, kijavítva visszaküldik. gondolom, hogy ha a leckében lerod pár sorban a gondodaat, biztos válaszolnak rá. amúgy ahogy az előttem szóló is mondta, nem nagyon fűznek magyarázatot a javításhoz. Önállóan kell tanulni, ha neked ez bejön, akkor lehet, hogy megéri. nekem nem tetszett ez az áremeléses sztori. :-(
7. Lexike (válaszként erre: 6. - G.)
2008. szept. 21. 15:19
Mennyi a vége azt már nem tudom de akkor nem fizettem többet mint ami megvolt hirdetve. Én szerintem csak akkor érdemes elkezdeni ha elég kitartó vagy ( én sajnos nem vagyok, ha nincs számonkérés akkor hagyom) és nagyon szorgalmas. Amikor visszaküldtem a leckéket kijavították, de magyarázatot nem fűztek hozzá, hogy miért volt rossz így magamtól nem mindig jöttem rá, hogy mi volt amit félre értettem.
6. G.
2008. szept. 21. 14:16
Az érdekelne,hogy mennyibe volt a vége?Megéri e velük tanulni,mennyire nehéz az anyag,ha elakadsz,ki tud segíteni?....meg ilyenek érdekelnek.
2008. szept. 21. 12:32

szia!

Én tanultam,de abba is hagytam,nem volt motiváció.Ha vagy olyan szorgalmas,h noszogatás nélkül tanulsz,akkor hajrá:)

Amugy jók a tananyagok!

2008. szept. 21. 10:52
Én francia (középhaladót) tanultam.
2008. szept. 21. 10:47
Én németet tanultam, az alapfokot az alapján tettem le.
2008. szept. 21. 10:44
én tanultam. mi érdekel vele kapcsolatban?
1. G.
2008. szept. 21. 10:40
Tanult már valaki az ELO távoktató módszerrel valamit?Angol nyelvtanulás érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook