Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tanulás fórum

Tanulás (beszélgetős fórum)


2008. dec. 27. 09:31
az etikét egész életünkben "tanuljuk2 SZOKÁSAINKKAL ÉS KUDARCAINKKAL EGYÜTT
2008. dec. 9. 16:50
Sziasztok!Nem olvasgattam a fórumot csak kíváncsi lennék h van-e közöttetek olyan aki tanult etikát????Ha igen,tudna nekem segíteni?
2. daroki (válaszként erre: 1. - Cservenák Vali)
2008. szept. 25. 19:26

Szia!


Sztem az nem baj,hogy amikor hazaér a suliból,akkor nem ül le egyből tanulni.Gondolom nem napközis,hogyha tanulnia kell otthon.Igaz attól még előfordulhat,hogy otthon is kell vele tanulni.

A nagyfiam úgy szokta csinálni,hogy amikor hazajön,akkor eszik,iszik,zenét hallgat,kicsit gépezik,stb...Aztán neki ül tanulni.Mindig iktat be kisebb szünetet a leckék,feladatok között.Ha vmi nehezebben megy neki vagy nem érdekli,akkor besegítek neki.Az én lelkemnek is jobb,hogyha tudom,hogy felkészülten megy másnap a suliba:)

2008. szept. 25. 18:33
10 éves lányomnak nem az az első,hogy ha hazajön az iskolából és hozzáfogjon tanulni,hanem mindenmással foglalkozik. Ha kérem őt,hogy légyszives fogjál hozzá tanulni,akkor elkezd nagyon hisztizni,kiabálni,veszekedni. Nem tudom,hogyan szoktasam rá arra,hogy minden hiszti nélkül.fogjon hozzá tanulni.Minden tananyagban kell neki segíteni,de főleg a matakban. A verseket gyorsan megtanulja de a többi azt nehezen.Kérek tanácsokat és hozzászólást

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook