Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomban - önző férfiak? fórum

Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomban - önző férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
130. michelle.r (válaszként erre: 127. - Vacsa)
2014. okt. 13. 13:02

Az az, amelyikről daVinci azt a képet festette :P


;))

129. gribedli*** (válaszként erre: 127. - Vacsa)
2014. okt. 13. 12:40
Ez jó! ;)
128. gribedli*** (válaszként erre: 121. - Angelic smile)
2014. okt. 13. 12:39
Engem érdekel az is, csak nem kérdeztem meg soha, illetlenségnek tartom, inkább megpróbálom máshogy kideríteni. Persze, értelek, fontos a másik természete, affinitás, stb. Ne csak egy pénzes tapló legyen, de nem tartom túlzásnak elvárni egy egzisztenciát.
127. vacsa (válaszként erre: 118. - Michelle.r)
2014. okt. 13. 12:30
Az valami prémes állat??? ;)
126. angelic smile (válaszként erre: 52. - B87edf0413)
2014. okt. 13. 12:27
Most hallottam egy hasonlatot, ami rátok nagyon igaz. Te vagy ebben a kapcsolatban a gázpedál, ő pedig a fék.
125. Muraja (válaszként erre: 113. - B87edf0413)
2014. okt. 13. 11:54

Penz , Porsche .. komolyan melyre tud sulyedni az ember !

Sajnalatos ha valaki ilyen modon mind felnött igy kompenzalja a " nem volt gyerekszobam " syndromat .

Es mennyi ilyen kis lelku emberke szaladgal a vilagban szerte szet ?

Hat vivjatok a csatatok de soha sem lesz elerve a gyözeöm mert avval vagy valaki szuletik vagy nem , az boltban nem veszi meg az bisztos .

124. vanjobb
2014. okt. 13. 11:36

Ez a pasi nagyon gáz ÖNZŐ és az is marad, és ordít a sorokból a viselekdéséből, hogy nem szeret téged és talán ki is használ, amit SZÁNDÉKOSAN tesz, talán bosszúból az elődeid miatt.

Beteg emeber mindenképp!

Most akkor ha ti elmentek egy étterembe vagy, egy italbárba akkor is felesbe fizettek?

Ha igen akkor ez nem normális. Azért egy férfi legyen férfi és adjon többet a kapcsolatba mint a fele különben később ha gyerekek lesznek akkor is mindíg felez. Így nem lehet élni gondolkodni.

Én úgy otthagynám egy húzós étteremben vacsora után, hogy csak úgy füstölne.

123. angelic smile (válaszként erre: 113. - B87edf0413)
2014. okt. 13. 11:16

Ezt nagyon egyszuszra írtad le.

Nem is tudom, mit mondhatnék. Én ezt, amit csináltok egymással nem tartom szerelemnek egyikőtök részéről sem.

Szerintem nem fog tudod megváltoztatni és talán nem is így kellene. De ez csak az én véleményem.

2014. okt. 13. 10:36
En mindig utaltam ajandekot kapni ferfitol (meg ugy altalaban) mert sosem talaljak el hogy mit szeretnék aztan meg en erzem kellemetlenul magam. Ezert inkabb ettetmekre, wellness hetvegere/delutanokra koltettem a penzuket. Ajandekot meg vettem magamnak ha akartam. Beallitott volna valamelyik pasim egy hermes sallal tuti mondtam volna hogy szep, szep anyukadnak biztos tetszeni fog :-)
121. angelic smile (válaszként erre: 117. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 13. 10:25

Én örülök, ha hálóinget vagy valami szép melltartót kapok. Ha a méretemet tudja és bizalmasabb a kapcsolat, ebben szerintem semmi rossz nincs. Igaz, kicsit magának is veszi a férfi azt a fehérneműt. :)


"De már bocs ismét nem baszogatásból,de miért kell mindig az anyagiasságra a márkákra kitérni?" Azért kell az anyagiasságra kitérni, mert arról szól ez a fórum. :)


Ne haragudj, de nem látok semmi kivetnivalót Gribedli írásában. Leírtam én is, az, hogy kedveskedik a férfi teljesen normális. Nem volt olyan párom, aki akár egy kis szelet csokit ne hozott volna. Talán egy dologban nem hasonlítunk, engem nem érdekelt, mennyit keres az illető, mennyi pénze van. (A férjem, amikor megismerkedtünk nem állt olyan jól anyagilag, most viszont gyakorlatilag ő tart el minket és mindenünk megvan. De ha most ezért belémkötsz és dobok egy hátast lassan 5 hónapos terhesen! :DDD)

120. gribedli*** (válaszként erre: 118. - Michelle.r)
2014. okt. 13. 09:52
Jaj, akkor van, aki megért:)))
119. gribedli*** (válaszként erre: 117. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 13. 09:49

Ki tért ki erre? A fórum indító kérdése az anyagiakról szól, csak hozzátettem, hogy szerintem ez a pasi csak duma. Nem konkrét, de nem is olyan az anyagi helyzete, ahogy beállítja, ráadásul ha valaki nem szereti, hogy a pénze miatt tapad rá valaki más, akkor nem fogja mondani neki, hogy mennyi pénze van.


Egyáltalán nem gondolom, hogy a hoxán ne lenne sok jómódú ember, abszolút elképzelhető, sőt, de nem fitogtatom, hogy mi van nekem, vagy mi nincs. Beszélek márkákról mert jól ismerem őket, de teszek különbséget az üres márkanév és a minőségi márka között. De mondjuk tőlem egyszer sem olvashattad, hogy milyen kocsim van, szóval nem fitogtatom, sem az árát, sem a típust, ezért nem értem, miért jutott ez eszedbe?

118. michelle.r (válaszként erre: 115. - Gribedli***)
2014. okt. 13. 09:49

Hermes, mi?? A fene a jó dolgodat :)) Nekem is nagy kedvencem.


:)

117. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 115. - Gribedli***)
2014. okt. 13. 09:19
Nem megsértődésről beszélek. De én akkor sem tudnék örülni egy hálóingnek sem. A fehérnemüimről és hálóingemről had gondoskodjak már én. És nem képmutatás ez. Nálam tuti nem. Kendő meg..jah. De már bocs ismét nem baszogatásból,de miért kell mindig az anyagiasságra a márkákra kitérni? Attól,hogy te vagy én vagy bárki itt a hoxán milyen anyagi körülmények közt él még nem kell szerintem. Sokan élnek ám jól és sokan kevésbé jól. Itt a hoxán is van ilyen is olyan is. Én sosem szerettem ha valaki erről beszél ha nem is folyton,de sokszor. Ha valaki értékes anélkül is az,hogy sorolná,hogy milye van.
116. gribedli*** (válaszként erre: 113. - B87edf0413)
2014. okt. 13. 09:18

Még mindig kétlem, hogy ez a pasas ne lenne egy magamutogató, hazudozó p.cs.


Ha nemsokára veszélyben forog az állása, nehezen gyűjt ő össze egy porsche-ra, sőt, fenntartani (biztosítás!), és mellette még másra is költeni, teszem azt, lakás, ház mond valamit?


Nem tudom, mi a foglalkozása, de egy porsche minyima 80 ezer euro körül mozog (ez mondjuk csak 4 kerékkel, opciók nélküli, az összes többit, cd, bőrülés, belső pc külön kell fizetni a 80-on felül). Nem elég megvenni, de utána is kell rá költeni.


Emellett főhősünk nem tud megengedni magának egy lángost. A kocsi nagyon rossz befektetés, mert ennek romlik a leggyorsabban az ára, gondolj bele, már miután kijössz a vadiúj kocsiddal 5 perccel a megvétel után, 20%-al kevesebbért tudnád csak eladni újból. Általában az összes vagyon értékének ne haladja meg az 5-8%át mert jobb a többit más befektetésben tartani, az igazán gazdag embereknek a jó kocsijukon kívül is van nagyon sok mindenük, stabilabb formában tartják a pénzt. Ha valakinél meghaladja a vagyon 30%át a kocsi értéke, pláne, csak az van neki de saját lakás/ház nincs, akkor eléggé kiegyensúlyozatlan a gazdasági helyzete, mondhatni egy szegény azok között, akik hozzá hasonlóan keresnek és "csak" egy kisebb bmw-vel, audival járnak, a többi pénzt másban tartják.


Elgondolkodtató még, hogy ahogy mondtad, neki aprópénz kifizetni a te nyaralásodat is, na, akiben van egy kis klasszis, az nem fog kiakadni, sőt, természetesnek veszi, hogy állja a nyaralást, ha tényleg aprópénz.


Úgy gondolom, a csávó nagyon ellentmondásos, ezt nem annak köszönheti, hogy az exe lehúzta, ez saját kicsinyessége.

115. gribedli*** (válaszként erre: 98. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 13. 08:54

A hálóinget minek nevezhetem? Ez is beleértve. Én jó ajándéknak tartok egy fehérneműt, ha már volt szex, felesleges megjátszani utólag az apácát. A másik, amit írtam, kendő (pl hermés, vagy egy kasmírkendő vagy ilyesmi), abban az esetben, ha a fehérnemű még túl nyomulós lenne, mert esetleg még olyan fázisban vannak, hogy nem volt szex.


Szerintem baromira képmutatás megsértődni fehérneműn, ha már előtte egy jó ideje kipróbáltak egy csomó pózt a káma szutrából, nem?:D

114. gribedli*** (válaszként erre: 112. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 13. 08:46

Nem veszem bacogatásnak, 3 komoly exem volt, ezért muszáj többesszámot használnom, együtt is éltem velük és jól

szituáltak voltak és egyik sem volt smucig, nem viselkedtek így, ahogy a fórumindító leírja a pasiját. Igen, ahogy megismertem a férjemet, azóta együtt vagyunk. A másik kettő együtt élés is komoly volt, csak nem működött, ezért volt az, hogy elég hamar végetért, de mindegyik bemutatott anyunak, családnak, csak szerintem én túl fiatal voltam még ehhez, vagy nem illettünk össze, vagy mindkettő. Mivel a férjemet is fiatalon ismertem meg, később rájöttem, hogy végülis akkor mégsem a korom a baj, ha vele meg működik.


Amik nem voltak komoly kapcsolatok, azt is eléggé megválogattam, nem titkolom, hogy anyagias vagyok. Nem vagyok lehúzós, csak azért én is kerestem valamennyit és volt egy szint, amit elvártam a másiktól is (nemcsak anyagit, de azt is). Dolgoztam és eltartottam magam, a másik is bizonyítson ebben szerintem, szint a szinttel, nem hiszem, hogy ez túl sok, amit elvár az ember attól akivel mondjuk lehet hogy csak pár randi lesz (nem tudhatjuk soha), de hát annak is adjuk meg a módját;)))

2014. okt. 13. 01:22

Első és utolsó csata

Én soha, soha többé nem fogok Ádiért többet tenni, itt és most megígérem. Ez az utolsó, és ha nem fog változni EZEK után, ami ma megtörtént, akkor feladom: nem kérek az energiavámpírságából.


No, hát indult azzal, hogy jött, hogy én mennyi fa.ságot mondtam tegnap. Mondtam, hogy nem, az nem az volt. Az nagyonis igaz volt. És azt mondtam, amit gondoltam. Nagyon nagyot veszekedtünk, jött azzal, hogy ha így gondolom, akkor hagyjuk az egészet a fenébe. Jó, mondom okés, hagyjuk, DE soha nem hall felőlem, rólam, soha nem állok Vele ezután szóba, örökre eltűnök. Elkezdett csapkodni, hogy jó, akkor menjek. Na, mondom Te fogod megbánni... aztán jött, hogy mégsem, de...

Mondtam Neki, hogy az a nagy baj, hogy még a saját anyjában sem bízik meg, és csak ül a szar pénze tetején, nincsenek barátai, nincsenek olyanok, akikben bízhat majd. Mondtam, hogy választhatja ezt nyugodtan, de akkor nem lesznek olyan közös emlékei, amiket mondjuk velem is megélt, így is lehet természetesen élni. Beáll a szar Porschéjével a garázsába, megöleli a harmónikáját, mert ezekben bízhat csak meg és valószínű, így lesz akkor boldog, ha ezt választotta. Vagy pedig megbízik bennem. Nem jövőre, mert nem. A bizalom nem az évekkel alakul ki egy kapcsolatban, én vagy bízom Benne, vagy pedig azt mondom, hogy minden pasi egyforma. Én bízom Benne, nem kételkedek abban, hogy megcsal. És Neki is bíznia KELL bennem. Nem holnaptól. Visszamenőleg. Nincs apelláta, mert a saját anyjában nem bízik 30 év alatt, akkor bennem SOHA nem fog, de Tóth Ilonkában sem meg Szabó Jucikában sem. És akkor ismét egyedül marad.

Mondtam Neki azt is, hogy 3 közül választhat:


A: bizalom mostantól (akár visszamenőleg is), és ha bukik, akkor bukik... de bíznia KELL, mert lehet, elszalasztja. És akkor a bizalommal együtt jár az összeköltözés és a közös jövő is akkor, HA minden jól alakul. A bizalom kiépítése azzal, hogy én nem várom el Tőle, hogy fizet nekem, DE segít abban, hogy külföldön munkát találjak, és így tudjam én is finanszírozni a közös élményeinket. És ebbe a "csomagba" beletartozik az apró kis figyelmesség, nem nagy ajándékok, kis kedvességek.


B: oké, éljünk úgy, hogy nem tudjuk, mi lesz, nevezzük úgy, hogy nyitott kapcsolat. DE ebbe belefér az, hogy én itthon nem csak Rá várok, és ha el akar menni velem bárhová, azt Neki finanszíroznia kell, mert én a 150ezres fizumból azt nem fogom tudni, és miért adjak én Neki, ha Ő nem tesz a kapcsolatunkért, nem bízik bennem.



C: lelépek úgy az életéből, hogy Anita soha nem is létezik. Nincs lelkizés, nincs szex, ha hazalátogat, semmi sincs. Tudom, hogy ettől fél a legjobban azután, hogy a pénze elvesztésétől retteg a legjobban :))) szóval tudom azt, hogy ezt nem meri választani.



na, jött nekem nagy csapkodva, hogy akkor legyen a C, mert én számító kis szutyok vagyok. Mondom okés, de akkor SEMMI nem marad belőlem, a jó emlékek sem, és tudom, hogy nem most fogok hiányozni Neki, hanem 2-3 nap múlva... és ezt nagyon jól tudja Ő is, hiába csapkod.

Na, itt kiakadt, hogy milyen szemét vagyok, és hogy én Őt le akarom húzni, mint az összes többi ember. Mondom NEM!!!! Félreért!!! Épp az, hogy ezt nem akarom, nekem az, hogy bízik bennem többet ér bármennyi pénznél.

No, itt jött azzal, hogy ÉN FELEMLEGETTEM AZT IS, HOGY ITT MEGHÍVTAM MISKOLCON ERRE MEG ARRA. Mondom mivan?????????????????????? Na, mondom Te mész a fenébe, és soha nem is ismertelek! SOHA! Mikor mondtam bármikor is ilyet? Mikor még azt is eltitkoltam, hogy mennyibe kerültek a jegyek, nemhogy azt, hogy mennyibe kerülnek egyáltalán. Na, itt nekem betelt a pohár, mondtam, hogy takarodjon az életemből örökre, ha ezt gondolja rólam, de előbb mondja el, mikor mondtam Neki ezt. Na, innentől úgy ment össze, hogy eskü öröm volt nézni!

Innentől megvolt a grabanca, és már nem engedtem. Mondta, hogy nem akar elveszíteni. Én meg azt, hogy az én Porschém a becsületem, többet ér, mint bármi. És leesett Neki, legalábbis úgy tűnt. Ekkor azt mondta, hogy próbáljuk meg, és szeretne megtanulni bízni. Bennem. Nem kell Neki más. Hát, ennyiben maradtunk. Ha holnap is így folytatjuk, akkor nyert ügyem van. Ha nem, feladom, mert nem lehet majd ebből kizökkenteni. Hát, ennyi. Megérte fennmaradni, pedig 5-kor kelek...

112. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 94. - Gribedli***)
2014. okt. 12. 20:17
Nem baszogatásból,de jó sok jól szituált exed lehetett. Vagy nagyon korán kezdted? :D Már elég régóta a férjeddel élsz nem?
111. unom (válaszként erre: 110. - Érdekes73)
2014. okt. 12. 20:16
Simán :D
110. Érdekes73 (válaszként erre: 105. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 20:15
Hogy lehet távkapcsolatba veszekedni ?
109. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 107. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 20:12
Nem irigyellek baszki.
108. vacsa (válaszként erre: 105. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 20:11

Nem szeret.


De ha szerinted igen, akkor boríts és lássuk mit reagál.

107. b87edf0413 (válaszként erre: 106. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 12. 20:11
Én is ettől tartok.
106. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 105. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 20:09
Ki hisztizik. Szerintem nem te. Kemény leszek,de : nem fog marasztalni.
105. b87edf0413 (válaszként erre: 104. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 12. 20:06
Be kellene keményíteni, mert akkor bizony kiderülne, mennyire akar és szeret engem... én úgy érzem, szeret, csak mostanában sok a vita, a hiszti.
104. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 102. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 20:01
Akkor azt is tudod mit kell tenned mi a megoldás. Tudom,hogy k..va nehéz. De muszáj. Mond meg neki,hogy átgondoltad ezuttal te és szereted,de jogtalanul haragszik és neked van igazad . Tetszik neki vagy sem. És ,hogy akkor legyen szives a sportáskádat a cuccaidal együtt vissza hozni. Persze nem mondhatom meg,hogy mit csinálj,mondj neki,de én ezt tenném.
103. vacsa (válaszként erre: 99. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 19:59

Duma sajnos... :((

Ennek egy életen át kell működni. Működhet is.

Csak gondold el hogy összeköltöztök, ő meg úgy van vele hogy minek udvaroljon? Minek kedveskedjen? Már megvagy neki...


Kifulladt a dolog. Elég hamar. Ő már nem feccöl bele energiát:(

102. b87edf0413 (válaszként erre: 100. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 12. 19:57
Tudom, sajnos...
101. Érdekes73 (válaszként erre: 99. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 19:56
Ahhoz képest hogy távkapcsolat mesterien manipulál...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook