Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomban - önző férfiak? fórum

Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomban - önző férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
10. SDitti (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 13:03

Hm-hm! Én megértelek. Viszont nem anyagi szempontból közelítem meg a dolgot: Tudom maradi vagyok, de egy nőnek (ha udvarolnak neki) jólesik egy kis törődés, meglepetés, szeretet. Nem kellenek ehhez nagy dolgok, egy doboz bon-bon, könyv, fagyi stb.


Ha már mondtad neki, hogy zavar (ez már alapjában véve furcsa helyzet, hogy meg kell mondani neki, hisz ez tényleg olyan, mint ha elvárnád/bírálnád/kikövetelnéd) és nem mutat hajlandóságot, ne erőltesd! Vagy fogadd el vagy... nem hiszem, hogy ez ok lenne a szakításra.


Élt ő Magyarországon? Lehet, hogy nincs tisztában az itteni helyzettel. Nyaraláskor, kiránduláskor ne menj bele olyan úticélba, amely neked anyagilag nagyon megerőltető lenne. Ő pedig ebbe lesz kénytelen beletörődni.


Valóban apróságnak tűnik ez a gond, de valójában nem az, mégpedig azért nem, mert ha komolyabbra fordul a kapcsolat, akkor se lesz ez másképp, sőt idővel jobban kijönnek az ember rossz tulajdonságai.

9. szomatikus marker (válaszként erre: 8. - C12d5dcd66)
2014. okt. 11. 13:03
Szerintem ,csak ilyen:))Az is lehet,nem is vette még észre ,hogy ez probléma a lánynál:))
8. c12d5dcd66 (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 12:58

Szerintem az utolsó mondatban ott van a válasz a kétségeidet illetően.


Valószínűleg volt tapasztalata pár lehúzós csajjal, és utálná, ha az derülne ki, hogy te is a pénzére utazol.

Ha egyre többet lesztek együtt, és mindinkább megismer, hogy te nem a pénzéért vagy vele, akkor biztos örömmel fog neked ajándékokat adni.

7. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 12:55

..mit szeretnél, hogy kapj? Konkrétan mire gondolsz?

És te mit vittél eddig?

Ha csokin és más édességen kívül nagyobb ajándékot is vettél/vittél neki, akkor egy jó ideig ne vigyél semmit. Vagy észre veszi, vagy nem ezt a gesztust is :))


Az 5 hónap még nagyon gyengusz", épp hogy az elején vagytok és nem illő megjegyzésekkel kommentálni, max ha neked is tetszik amiket vesz magának.

6. szomatikus marker (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 12:52
Gondolom ,ez is valami töröld le regisztrálás lesz:))Nem értem ,szeretnél lépést tartani az anyagi helyzetével?:))Nehéz lesz ,nem kell jóslás hozzá!XD
5. michelle.r (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 12:47

Egyrészt nem egyformán vagyunk szocializálva, van aki azt hozza otthonról, hogy bármilyen apróságot, de ha látogatóba megy, nem üres kézzel megy, valamit visz. Másoknál természetes, hogy nem viszenek.


Csatlakozom vacsához, ne turkálj a zsebében. Másrészt észre sem veszed, de minden mondatodból süt, hogy bizony elvárod, hogy vegyen neked ezt-azt ;))

4. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 12:46
Ha nem várod el az ajándékot, akkor miért bosszant, hogy nem kapsz?
2014. okt. 11. 12:44
Nagyon sok párnál akik együtt élnek is,külön kassza van....Én nem gondolom,hogy egy szimpla kapcsolatnál bármi közöm is lehetne a párom anyagi helyzetéhez....ha ennyire nem tudsz a helyzettel megbékélni,lépj tovább...
2. vacsa (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 12:41
Sztem semmi közöd az anyagi helyzetéhez.
2014. okt. 11. 12:31

Sziasztok! Kíváncsi vagyok, ismeretlen emberek hogyan látják a dolgaimat, véleményeteket várom.


Nagyon szeretem a Párom, de vannak dolgok, melyeken sürgősen változtatni szeretnék, amíg nem késő. Nem, nem a "hagyd a fenébe" hozzászólásokra várok...


Szóval 5 hónapja vagyunk együtt. Távkapcsolat, jó nagy távolsággal, de igyekszünk minél több időt együtt tölteni (5 hónapja vagyunk együtt, de ebből majdnem 2 hónapot töltöttünk együtt, szóval a Németország-Magyarország viszonylat egész jól működik...)

Úgy érzem, ha együtt vagyunk minden rendben működik, jó Vele a szex, nagyon egy húron pendülünk, sokat nevetünk, jók a közös programjaink is.


Egy dolog aggaszt. A srác a tízszeresét keresi, mint én és rettenetesen önző.

Mindig ígérget, hogy ezt vesz majd nekem meg azt (nem várom el, Ő mondja magától), mégsem kapom meg soha. Most is két hónapig nem láttuk egymást, lejött hozzám és nem hozott semmit. Pedig mikor én mentem hozzá nem mentem üres kézzel, nemrég voltam a Szüleinél is, az egész családnak vittem kis apróságokat.

Ő viszont magának mindent megvesz, nagyon drága, minőségi dolgokban jár. Nemrég vett magának egy nagyon drága hangszert (nem tud rajta játszani, csak megtetszett Neki).

Zavar ez a dolog, és nem tudom, hogy jelezzem felé, hogy azért ez egy picit furcsa...


Már elkezdtem Neki mondani, hogy picit zavar ez, mert pl. nyaralni is úgy mentünk, hogy felesben fizettünk. Ő simán megtehetné, hogy picit beszáll, nem hagyja, hogy én fizessek, de erre eddig nem sok ilyen eset fordult elő.


Mit tegyek?


Ő arra hivatkozott, hogy az előző kapcsolatai miatt van megtörve és nehezen bízik emberekben.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook