Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomban - önző férfiak? fórum

Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomban - önző férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
70. Érdekes73 (válaszként erre: 42. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 19:26

30 évesen készáru nem fog megváltozni :(

Ha nem olyan amilyenre vágysz tovább kell lépni...

69. Érdekes73 (válaszként erre: 8. - C12d5dcd66)
2014. okt. 11. 19:21
Ha elvárná az ajándékokat ebbe a helyzetbe nem olyan önzetlen :)
68. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - 16b5d6ae34)
2014. okt. 11. 19:20
:)
67. angelic smile (válaszként erre: 59. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 19:02

Én a helyedben nem adnék fel semmit itthon, pláne nem egy álom-állást. Gondold át kérlek! :(

Én azt hiszem, most pont abban az időszakban vagytok, amikor még dúlnia kellene a szerelemnek. De a részéről mi bizonyítja ezt? Te egy nagyon aranyos lány lehetsz, pont ezért hiszek benne, hogy hasonló a hasonlót vonzza, és ha jól belegondolsz te is egy ilyen pasira vágysz. Igaz vagy igaz? :)

Még valamin gondolkozz el! Én hiszek a sorsban. Hiszem, hogy minden okkal történik. Az, hogy így alakult, talán a sors keze, ad neked időt, hogy átgondold, valóban így képzeled el a hátralévő idődet, egy ilyen pasival?

66. vacsa (válaszként erre: 52. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 16:23

Szóval öt hónapja ismered, ő már többször elbizonytalanodott ezidő alatt. Szerinted ilyen a szerelem? De komolyan...

Ha nálad ez még a hormonok által vezérelt rózsaszín ködös időszak, akkor meg tudlak érteni... De csak akkor.

Ha józan ésszel gondolkozol, akkor látnod kell hogy ez nem szerelem. Részéről 100%-ig biztos hogy nem.

65. Csigusz 79 (válaszként erre: 49. - Vacsa)
2014. okt. 11. 16:12

"hanem hogy meglátja és eszébe jut hogy én szeretem és hoz nekem"


Ez a lényeg!egy mondatba belefért :)

2014. okt. 11. 16:05
Gondolom azért igyekszel azért volt a wellnes és a többi is mert nagyon tetszik neked és bizonyitani akarod,hogy te nem lehúzós vagy mint az előzőek(ha! azok voltak). Na,de ennyi legyen elég. Bizonyitottál és egyébként meg szügségetelen volt.
2014. okt. 11. 15:54

Nah én tuti lelépnék egy ilyentől!


5 hónap nem sok még és ennyi idő után ha nem vesz semmi komoly dolgot az teljesen normális,de az,hogy elvitted wellneselni mindent te fizettél ő meg tényleg egy szál virágot nem vesz és egy lángosra meghiv hát baszki....Ez nem férfi!!


Az,hogy néhány apróságot "elvársz" az normális mivel a wellnest is te fizetted! Nem te vagy a lehúzós hanem ő! És nem magyarázat az,hogy mert az előző csajai lehúzták. Ezek után úgy gondolom megvoltak az okaik,hogy miért és megérdemelte.

Főleg,hogy nincsenek anyagi problémái nyilván tudja,hogy jobban keres nálad...na ez már nálam az undoritó kategória már bocs.

62. b87edf0413 (válaszként erre: 60. - 6b006fc769)
2014. okt. 11. 14:52
Igen, akár ez is. De nem igazán volt ilyen sem.
61. c12d5dcd66 (válaszként erre: 60. - 6b006fc769)
2014. okt. 11. 14:49
Egy falevél is megteszi.
60. 6b006fc769 (válaszként erre: 22. - C12d5dcd66)
2014. okt. 11. 14:48
Még filléres csoki sem kell. Szedjen valahol egy szál virágot. Szerintem.
59. b87edf0413 (válaszként erre: 57. - 2585941dc1)
2014. okt. 11. 14:35
Cunka, nagyon sok magyar van így kint. Gyerekek nem látják hónapokig az édesapjukat. Sajnos ez így van, ezt hívják távkapcsolatnak. Nyáron viszont végig együtt lehettünk, ahogy egyikünknek lesz szabadsága, egyből megyünk. Nem egyszerű megoldani, de vannak dolgok, amik összekötnek bennünket. Ilyenek a közös beszélgetések (melyek talán nem sok családban fordulnak elő, hogy napi szinten 4-5 órát beszélgessenek a felek) és azok az órák, amelyeket kettesben tudunk tölteni. Úgy érzem, hogy nem ez teszi működésképtelenné a dolgokat, hogy elválaszt bennünket párszáz kilométer. Manapság az emberek közti nulla kommunikáció aggasztóbb. Én is pl. most ennek áldozata vagyok, hogy nem merem elmondani, mi bánt igazán. És ez akkor is meglenne, ha a Párom a szomszéd szobában ülne. Itt nem a jelenlegi távkapcsolattal van a probléma, az úgy érzem jól működik.
58. 2585941dc1 (válaszként erre: 56. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 14:32
Sok sikert kívánok neked..
2014. okt. 11. 14:30
5 hónapos kapcsolatban 2 hónapja nem látott? Úristen...nem értem a női társaimat..nehari érte..de ez hol kapcsolat? Jézusom borogass!!!!!!!!!!
56. b87edf0413 (válaszként erre: 55. - 2585941dc1)
2014. okt. 11. 14:30
Hát, majd meglátjuk, mi lesz... én szeretem Őt nagyon. Hogy Ő hogyan gondolja, az meg a jövő zenéje.
55. 2585941dc1 (válaszként erre: 52. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 14:27

Halott az egész és ő erre épít..lépj tovább. Nem fog ő lépni az biztos, másik meg az hogy ha kicsit is fontos vagy önmagadnak akkor maradsz a valagadon,mert fordított esetben ő vajon lépne érted? Nem tenném én érte tűzbe a kezem,( vajon te)? mert nem éves kapcsolat és nincs közös gyerek ami összeköt és senki és semmi nem éri meg..


Tele vagy bizonytalansággal és csak megerősítést vársz a fórumozó emberektől, hogy merj lépni jobbra, vagy balra..szerelem, szerelem sötét verem..de még ő az ő életét szereli a tied romokban hever? Ne legyél buta..menjen csak..enged menni..ha választ akartál, remélem látatlanba is eleget tettem a kérésednek.

Valami azt súgja nekem ez számodra biztosan nem a nagyon nagy ő..és így már értem a pasi miért hárít, kényelmes..jah és bocsi a kegyetlen valóságot, de nem veled tervez.ez 100 millió százalék. ( Bocs) !

54. b87edf0413 (válaszként erre: 49. - Vacsa)
2014. okt. 11. 14:23

Vacsa, most öntöttem ki a lelkem a "sógornőmnek"... mondta, hogy a párom "nem az a romantikus fazon", de ha nagyon akar, akkor meg tudja magát erőltetni. Mindenképp el fogom Neki mondani, és kíváncsian várom, hogy 2 hét múlva mi lesz. Nagyon kényes a téma, de most kellene szólni Neki mindenképp...


Tudom, hogy sokat csalódott, de én is. Mégis bízom a férfiakban.

53. b87edf0413 (válaszként erre: 47. - Angelic smile)
2014. okt. 11. 14:21
Angelic, az előző párom (az anyukája segítségével), de mindig meglepett valamivel, napszaktól, ünneptől függetlenül. Kis apróságok. Csoki, virág, volt, hogy varratott nekem egy plüssbrekit, mert a Muppet Show az egyik kedvencem. És úgy jött haza vele, hogy a bejárati ajtóban bábozott nekem vele. :) 35 évesen :) Nincsenek nagy elvárások, de ezek a dolgok teszik a szürke napokat olyan aranyossá, kedvessé, meghitté. Én is ezen vagyok, mindig kedveskedek Neki a kedvenc kajáival, mikor eljöttem Tőle nyáron, akkor pl. mindenhová eldugdostam a kedvenc csokiját, és hozzá kis levélkéket. Nagyon örült ennek. Én meg most itt szomorkodom, hogy ennyit nem érek Neki, hogy figyelmességből vett volna nekem valami picikét, csak mert 2 hónapig nem látott, csak mert szeret...
52. b87edf0413 (válaszként erre: 46. - 2585941dc1)
2014. okt. 11. 14:16
Cunka, mikor megismerkedtünk a neten ez volt az első kikötése, hogy csak akkor menne bele, ha kiköltözöm Hozzá egy x idő után. Tervben van, de sok dolog közbejött. Előszöris az, hogy Ő bizonytalan lett. Még sosem élt együtt senkivel, eléggé begubózott ott kint, valahol félt magától, azt mondja, hogy nem minden napja olyan, mint ahogy én látom Őt. Megbeszéltük, hogy ám, legyen, próbáljuk meg... ekkor jött közbe valami: én kaptam egy olyan álláslehetőséget, ami visszautasíthatatlan volt. Pedagógus vagyok, eddig 15 évig 10 hónapos szerződéseim voltak, most kaptam egy végleges álláslehetőséget, ráadásul egy olyan suliban, ahol megtiszteltetés tanítani. Hogy is mondjam... ez most rosszul jött :) mert mikor augusztus közepén még nem volt semmi, akkor azt mondta nekem Ő, hogy szeptembertől vár, próbáljuk meg :) Na, hát most ez így várat magára. Közben Ő meg megijedt a felelősségtől. Hogy mi lesz, ha mégis kimegyek Hozzá, mindent feladva itt, és ha véget ér a kapcsolatunk majd 2-3 hónap múlva. Jött 2 hét, amikor ezt a paráját próbáltam orvosolni, hogy majd lesz valami... mire véget ért Nála, bejött egy másik baj: november 1-től felmond a munkahelyén, mert ellehetetlenítette az új főnöke ezt az egészet, és Ő nem tud ilyen feltételek közt maradni. Ez a tárgyalás még a héten lesz, de összegezve: bizonytalanná vált a kintléte. Nem akar hazajönni, de az is lehet, hogy a januárt már Norvégiában kezdi, az is lehet, kint marad Németországban, de egyelőre bizonytalan a saját jövője is, most egyelőre púp lennék a hátán. Úgy vagyok ezzel, hogy várok. Várom a januárt, hogy mit hoz a jövő, és ha úgy érzem, érdemes menni, akkor feladom az itteni dolgokat. Mert sajnos nekem kell majd lépnem, úgy érzem.
51. Slyte (válaszként erre: 44. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 14:13
Szerintem beszélj vele, mondd el neki, hogy felétek mi illik, és mi esne jól ajándékozás, figyelmesség terén. Elmondhatod, hogy mennyire rosszul esik neked a viselkedése.
50. angelic smile (válaszként erre: 46. - 2585941dc1)
2014. okt. 11. 14:09

"Egy őszinte beszélgetés rátok férne."

Teljesen egyetértek veled!

49. vacsa (válaszként erre: 42. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 14:09

Két eset lehetséges.


1., nem szeret

2., szeret, de "nem az a fajta" aki úgy tudja kimutatni, ahogy te szeretnéd


Lényegében mindegy melyik, mert így nem tesz boldoggá.


Teljesen jogosak az elvárásaid. Mi 21 év után is veszünk apróságokat... Nem az a fontos hogy 70 forintos csoki, hanem hogy meglátja és eszébe jut hogy én szeretem és hoz nekem. Én is ugyanígy :) Ez így normális.

48. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 14:09
Szerintem 5 honap utan eleg ritka hogy valaki mar kozos kasszan van. Szoktatok étterembe járni? Ott is felezte mindig? A nyaralasnal normalis hogy feleztek, ha neked nem telik akkor menjetek oltan helyre amit te is megengedhetsz magadnak.
47. angelic smile (válaszként erre: 44. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 14:08

Nekem ebben sajnos nincs tapasztalatom. Minden barátom figyelmes volt. Akinek nem volt sok pénze, attól is kaptam egy kis szelet csokit és annak is ugyanúgy tudtam örülni.

Nem tudom, mennyi idős a srác, lehet-e még rajta egyáltalán formálni. Azért 30-35 felett -valljuk be!- elég nehéz.

Én az őszinte beszélgetések híve vagyok. Ha valami problémám volt a másikkal -persze tapintatosan, de- mindig elmondtam. Szerintem érthető, hogy ez téged zavar. Elég elején vagytok a kapcsolatnak, hogy az "udvarlási fázis" már lezáródjon. És tulajdonképpen a kedveskedésnek később is jelen kellene lennie.

46. 2585941dc1 (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 14:05

Szia! Beszélgess vele, mert nem önző, csak óvatos..gondolom volt előtted kapcsolta és sejtéseim szerint jól le lett húzva, de mindenképpen ki használva és most igyekszik tanulni a hibájából. 5 hónap után sem kell várni csodát, másik meg ideig jól működik a táv kapcsolt, de mondjuk te miért nem élsz már Németbe? Érdekelne, csak egyszerű kérdés, ha már a kapcsolati nehézségedet fórumra viszed és ez teljesen rosszindulat nélkül szimpla kíváncsiság.

A kapcsolatod nem reális szerintem, mert ha a pasi úgy gondolná amúgy, hogy komolyan, akkor gondolom udvarolna, de te udvarolsz neki, szóval valahol fél úton fel cserélődtek a szerepek és ez nem önzőség..csupán csak adnak..fogadd el!


Egy őszinte beszélgetés rátok férne.

45. angelic smile (válaszként erre: 42. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 14:04
Szerintem ne magyarázkodj! Aki akarta, az már úgyis megértette, aki pedig csak piszkálódni van itt, azzal én nem is foglalkoznék. Csak hagyd figyelmen kívül! :)
44. b87edf0413 (válaszként erre: 43. - Angelic smile)
2014. okt. 11. 14:04
Angelic, sajnos jellemző az emberekre :) Itt eddig csak nézelődtem, nagy levegő kellett ahhoz, hogy ezt kiírjam magamból, de bánt és javaslatokat várok. Ha valaki járt ilyen cipőben. Nem tudom, hogyan vezessem rá Őt, ha egyáltalán rávezethető. Apum a mai napig figyelmetlen, Anyum mégis szereti. Viszont még gyerekcipőben jár a kapcsolatunk ahhoz, hogy ezt egész életben lenyeljük, igyekszünk igazodni a másikhoz, eddig egész jól ment is. :) Úgy érzem, ezen nem bukhatunk meg, emiatt írtam, hogy hátha valakinek van hasonló tapasztalata, javaslata. :)
2014. okt. 11. 13:59

Sosem értettem, miért kell rögtön leszólni a másikat. Nagyon nehéz neten keresztül elmondani az érzelmeinket, könnyen félreérthető. Néha még ha velünk szembe ül valaki és úgy mond valamit, azt is félreértjük.


Neked ködelőttem csak azt tudom javasolni, hogy ne szólj egy szót sem! Amikor kimész hozzá, figyeld meg mennyire figyelmes veled. Én úgy gondolom, hogy a párkapcsolathoz a kedveskedés is hozzátartozik. Ha valaki egy tábla csokit vesz, már az is jólesik. De hogy üres kézzel jöjjön, az nem illik.

Amikor hazajössz értékeld a kint eltöltött időt és hasonlítsd össze azzal, amit minimális szinten elvártál tőle. Ezek után dönts! Lehet, hogy egy ilyen pasiba -5 hónap ide vagy oda- nem feccölnék sok energiát. Ha már most sem figyelmes, mi lesz évek múlva?

42. b87edf0413 (válaszként erre: 41. - 2cc786c515)
2014. okt. 11. 13:55
Nekem majd csak nyáron. Most volt az Ő 30. szülinapja, meglepetésbulit szerveztünk Neki. Tőlem nem kapott nagy dolgokat: egy fotókönyvet készítettem Neki a közös képeinkből, illetve (állítólag) ügyesen rajzolok, egy portrét kapott tőlem, meg sütöttem Neki egy személyre szóló tortát. Nagyon örült neki :) Higgyétek el, nem az anyagi dolgok érdekelnek... sokan írták ezt az elején. én sokkal jobban becsülöm a kis személyes figyelmességeket. Épp ezeket hiányolom belőle. Hogy én tudom, ha valakit szeretek mindig szeretnék Neki örömet okozni. És olyan jó lenne a lelkemnek, ha a másik is így tenne.
41. 2cc786c515 (válaszként erre: 40. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 13:37

Születésnap/névnapod lesz a közeljövőben? Talán majd itt is elválik.


Tökéletesen megértem amit írsz. Ez lenne a minimum. Nem napi szinten találkoztok és ilyenkor egy karácsonnyal is felér(hetne) az együttlétetek. Mindkettőtöknek törekednie kellene erre.


Kitartást, 2 hét múlva hátha...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook