Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomban - önző férfiak? fórum

Tanácstalan vagyok a párkapcsolatomban - önző férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
100. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 99. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 19:55
Te full szerelmes vagy egy olyan emberbe aki ezt nem érdemli meg és csak hülyére vesz téged.
99. b87edf0413 (válaszként erre: 97. - Vacsa)
2014. okt. 12. 19:52

Kedves Vacsa, tudod, én most úgy érzem, hogy Ádi nekem olyan tesó-szerető-apa-cinkos-gyermek-lelki társ, és még több is ettől. Régen rengeteget beszélgettünk, 6-8 órákat. Alig akart elengedni aludni. Mára ez megváltozott. Azt mondta, amiatt, mert már megismertük egymást, és túl van az udvarlási korszakon. Szeret, de valahogy attól fél, hogy ez a távolság tönkretesz bennünket, hogy én ezt nem fogom bírni idegileg. Nagyon nehéz. :(

Viszont most nagyon fel van háborodva, jogosan-jogtalanul... nem tudom eldönteni igazán, hogy joggal teszi-e ezt vagy sem. Én úgy érzem, nem.

98. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 91. - Gribedli***)
2014. okt. 12. 19:47
Elsőre fehérnemü?? Nekem nagyon nem tetszene ha elsőre fehérnemüt kapnék egy faszitól.
97. vacsa (válaszként erre: 88. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 19:45

Mit ad neked ez a kapcsolat, ez a férfi?

Nyugodtan írd össze. A legapróbb dolgokig.


Aztán írd össze hogy mik az elvárásaid, mitől lennél boldog?

Az igazat írd. Senki sem fogja látni, csak te.


Hasonlítsd össze mennyit teljesít ő az elvárásaidból.


Aztán gondolkozz el azon, hogy kell-e ez neked. Ennél csak kevésbé lesz kedves, figyelmes...

96. b87edf0413 (válaszként erre: 94. - Gribedli***)
2014. okt. 12. 19:43
Nagyon ritka az ilyen férfi manapság--- sajnos...
95. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 83. - 3a5c305959)
2014. okt. 12. 19:40
30 éves...mi az,hogy ennyi idősen?
94. gribedli*** (válaszként erre: 93. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 19:35

Ja, jó, akkor megvan róla a véleményem. Igazán csajozós duma, hogy ő azonnal az összeköltözésre hajt, de hamagyorsan meggondolta magát, mert bizonytalan. Azt mondja, hogy nem szereti, ha a pénzt nézik rajta, de egyből azzal kezd, hogy mennyit keres. Ez a pasas sok szaft, semmi husi, nem konkrét.


Mikor összejöttem a férjemmel (de az exeim se sajnálták tőlem az ajándékokat és soha nem feleztünk randin, hanem mindent ők, holott megengedhettem magamnak, de lovagiasak voltak), nem sokkal rá szülinapom volt és kaptam ajándékot, szuper randit. Nem sokkal rá jött a karácsony és akkor már ékszert (ráadásul megjegyezte, hogy egyszer mondtam, melyik a kedvenc márkám és azt).


Az meg, hogy össze akart költözni minél hamarabb, magáért beszélt, nem hezitált, nem mondta, hogy jajistenem, elbizonytalanodott, konkrét volt és szavát betartotta.

93. b87edf0413 (válaszként erre: 91. - Gribedli***)
2014. okt. 12. 19:24
Ő mondta. Én sosem turkáltam senki zsebében.
92. gribedli*** (válaszként erre: 13. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 19:16
Ebben igazad van, figyeljen rád, stb. Épp ezért nem értem, hogy miért vagy még vele? Gondolod, hogy ha most nem figyel rád, később fog? Bocs, hiába kérted, hogy ne mondjuk, hogy hagyd a francba, de nem tudok elvonatkoztatni. Aki figyelmes, az már kezdetekben is az. Aki nem szereti, hogy csak a pénzt látják benne, az nem úgy csinál, hogy nem vesz semmilyen ajándékot, hanem úgy, hogy nem mondja el, mennyit keres. Ajándékot, azt vesz, akkor is. Max, ha skótabb típus, akkor kisebb kaliberű ajándék, de nem felejti el az alkalmakat. Mondjuk nem tudom, hogy ha veled fizettette a lángost, nem arról van-e szó, hogy hazudik is arról, amennyit keres? Esetleg a jó cuccai meg mind hamisítvány?
91. gribedli*** (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 19:05

Azt, hogy 10x annyit keres, ő mondta, vagy te kérdezted? Szerintem ilyen rövid idő, ráadásul együtt élés nélkül picit pofátlanság megkérdezni, az ő részéről meg, ha tényleg igaz, hogy nem szeretné, nem szereti, hogy a pénzt látják benne, nem mondja el. Ha elmondja mégis, felvágás, emellett osztozkodni a nyaraláson bunkóság.


Én pl nem turkálok más zsebében és nem szeretem, ha idejekorán beszél róla vagy villog. Úgyis valamennyire általánosságokból megsaccolom, foglalkozás, cuccai. Ennyi idő együttjárás után egy tényleg jólszituált pasitól már kapsz ajándékot, ékszert is, szerintem alap. Elsőre nem illik ékszer, inkább fehérnemű, vagy szép kendő, vagy ilyenek, de második ajándékozásra már illik.


Ez nem jelenti azt, hogy megkérdezheted, mennyit keres, abszolút nem illik, tegyél lakatot a szádra, amennyit kikövetkeztetsz egyedül, azzal elégedj meg! Összeköltözésnél már szokás, kell, mert a közös életet ki kell számolni valamennyire, ott már kell az őszinteség, de addig úgymond közötök nincs hozzá, hogy a másik mennyit keres. Azért mondom, vannak jelek, hogy mennyi lehet, csak ne legyen faggatózás.

2014. okt. 12. 18:15
Ne legyél már ennyire önbizalomhiányos! Mert ez az. Azt gondolod csak egy ilyen utolsó,nagyképü,smucig bal..aszt érdemelsz. Pedig nagyon nem!
89. Csigusz 79 (válaszként erre: 88. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 15:23

Figyelj,ha ő ugy èrzi hogy te is anyagias vagy mint a többiek akkor ne kaparj már ennyire utánna,ez olyan megalázó. Vagy meddig akarsz még bizonyítani? Amig azt nem kéri hogy térdepelj le és könyörögve kérd hogy higyje el?vagy még elfogy a pénzed őrá amit inkább másra költenél?

Az hogy elvitte a sporttáskád még nem jelent semmit.

2014. okt. 12. 15:17
Az a baj, hogy egyszer igen, egyszer nem... mivel 2 hét múlva mennék ki Hozzá, ezért összecsomagoltam egy sporttáskányi cuccot, hogy vigye ki nekem, ne én cipeljem. Kérdeztem, mi van azzal. Mondta, hogy kivitte magával... akkor ezek szerint nem akar szakítani? Vagy ki tudja... jajj, de messze van még a beígért 8-fél9...
87. Csigusz 79 (válaszként erre: 81. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 15:04
Kimondta a lényeget. Nincs keresnivalótok egymás mellett,tehetsz te bármit,ha ő ezt így látja nincs mit tenni,engedd el mert nem erre van szükséged.
86. SDitti (válaszként erre: 81. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 13:56
Azért majd írd meg, mi lett veletek!
85. angelic smile (válaszként erre: 81. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 11:37

Ezért szakít? :OOO Ez most komoly? Akkor drága nem is szeret. A szakítás oka, hogy gyengédségre, szeretetre vágysz? Hol van a lehúzás abban, ha valaki egy kis (ISMÉTLEM KIS!!!) figyelmességre vágyik?


Ha szakítani fog veled, egy pillanatig se bánd. Egy ilyen ember miatt feladni mindent? Ne haragudj, de azt hiszem jobb, ha most derül ki milyen, mintha itthon mindent felégettél volna magad miatt. Szeresd magad! :)

84. b87edf0413 (válaszként erre: 82. - 3a5c305959)
2014. okt. 12. 09:25

Ironica, állítólag nincs ilyen, ezt Ő mondta. Én nagyon nem értek ehhez...


A másik meg... lehet úgy lesz a jó.

83. 3a5c305959 (válaszként erre: 81. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 09:21
Hat en megertem ot. O ilyen ember, lehet nem akar valtozni es ennyi idosen mar eleg valoszinu hogy megha akarna sem tudna. Ne keseregj ratja, majd talalsz magadnak itt egy rendes magyar férfit, o meg keres kint egy hozzavalo not.
82. 3a5c305959 (válaszként erre: 80. - B87edf0413)
2014. okt. 12. 09:19

Hogyhogy nem letezik kettos allampolgarsag? Nem ugy volt hogy lazitanak a nemet allampolgarsagi torvenyeken?

En ugy tudtam Nemetorszag nem tiltja hogy Eu-s allampolgarok kettos allampolgarok legyenek.

2014. okt. 12. 07:41
Tegnap elmondtam Neki, hogy mi bánt. Mindent, amit itt olvastatok. Rettenetesen rossz néven vette, és azt mondta, csalódott bennem. Szerintem szakítani akar. Ma megy vissza, azt mondta, este megbeszéljük, de úgy érzi, így nincs keresnivalónk egymás mellett, ha így látom a dolgokat. Nagyon sokat csalódott az emberekben, hogy mindenki a pénzt látja benne, és most úgy érzi, én is ilyen lettem... hát, nem tudom, hogy erre mit is mondjak. Nagyon fájna, ha otthagyna, de nem lenne igaza! Most próbálok várni, nem zaklatni Őt, megvárom, mi lesz...
80. b87edf0413 (válaszként erre: 77. - Jstefan)
2014. okt. 12. 07:36
Ő kettős állampolgár, azaz már nem létezik ilyen, de leginkább németnek vallja magát. Amit írtál JStefan az nagyon igaz Rá. Iszonyat sokat dolgozott azért, amije van, és nagyon félti azt. Nehezen enged magához közel bárkit is.
79. Amby (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 23:36
Hagyd a fenébe.
78. 3a5c305959 (válaszként erre: 77. - Jstefan)
2014. okt. 11. 23:32
Szerintem a srac magyar.
77. jstefan (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 22:10

Ha jól olvastam akkor a fiú német. Fogadd el őt ilyennek vagy tanítsd meg magyarul viselkedni! Mi németek ilyenek vagyunk!!!

Önzők,beképzeltek,erőszakosak,irigyek,uralkodók,magas az egónk, nehezen lehúzhatók,törtetők,precízek,okosak,megfontoltak,őrülten bulizósak,gátlástalanok,harácsolók,elvárjuk hogy más fizessen de nem viszonozzuk,elvárjuk hogy szolgáljanak minket, mindenkit alárendeltnek tekintünk ,ha szükséges radikálisak,agresszívek vagyunk,ezért minden országban nagyon sokan gyűlölnek minket,ezeket a hibáinkat az őseinktől örököltük !!! Mindezek ellenére imádjuk a magyar lányokat,és általában a magyarokat! A kék szemünk ,és a szőke hajunk megtévesztő lehet!

Azt fogadd el jó tanácsként hogy a fiú soha nem fog téged egyenrangú partnerének tekinteni ezért ezt vedd figyelembe komolyabb kapcsolat esetén ,tudom vannak kivételek de nagyon kevés van belőlük! Nekem sikerült megváltozni de nem teljesen, sokszor előtör belőlem a német, de megtanultam magyarul kezelni a helyzeteket. Jobban szeretek külföldön is magyar lenni mert akkor jobban szeretnek az emberek,voltam külföldön olyan helyzetben hogy a német szóra köptek egyet, a magyar beszédre kedvesek segítőkészek voltak. Ha összeházasodsz a német fiúval akkor fizetni fogsz ha neked szívességet tesz,de ő elvárja hogy szolgája legyél! A német csajokkal ezt nem merné megtenni mert ők is kemények,határozottak,és nem tűrik el a megalázást!!! A magyarok nagyon sok mindent eltűrnek általában, a nyíltan magyargyűlölő közszereplőknek akik milliárdokkal meglopták, megnyomorították őket a cipőjüket csókolgatják a vidéki öreg nénikék, döbbenetes ez a szolgai hozzáállás!!! Szólj rá a barátodra hogy a magyaroknál mik az alapvető elvárások tanulja meg, ne légy csicska!!!

76. sanyinak (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 21:54
Közöld vele, hogy Te nem engedheted meg sajnos magadnak, hogy ilyen gyakran találkozzatok, mert nincs rá pénzed.
75. angelic smile (válaszként erre: 74. - Kisj)
2014. okt. 11. 21:49
De elolvastad a többit is?
74. kisj (válaszként erre: 73. - Angelic smile)
2014. okt. 11. 20:47

"Nem, nem a "hagyd a fenébe" hozzászólásokra várok... "


fórumindító 1. hozzászólása.


Ha nem tudsz valamit, csak szóljál.

73. angelic smile (válaszként erre: 72. - Kisj)
2014. okt. 11. 20:41
???
72. kisj (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2014. okt. 11. 20:30

Tudod mit mondok neked?

Nem, ne hagyd a fenébe semmiképp!!!


Szívd meg te saját magad,első kézből, mert alanyi jogon ez neked jár.

Ne hagyd ki, fergetegesen jó önismereti tréning lesz.

71. Érdekes73 (válaszként erre: 69. - Érdekes73)
2014. okt. 11. 19:33
Kieg. a wellnesig még nem jutottam azzal viszont egyértelműen nagyon gáz egy hímnemű akinél nem kérdés a lapát...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook