Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanács esetleges megcsalás esetén fórum

Tanács esetleges megcsalás esetén (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2010. nov. 26. 21:52
És ha igaz...?
24. Pocok:) (válaszként erre: 20. - Rohiani)
2010. nov. 26. 21:50

kivülről teljesen régi vagyok,semmit nem látni...

Amúgy meg könnyű igy gondolni,én is igy vélekedtem rég,de valami megváltozott,benne lenni nehezebb.

23. anaterra (válaszként erre: 18. - Chrissy28)
2010. nov. 26. 21:49
Igen, az volt az a pont, ami miatt meginogtam.
22. Pocok:) (válaszként erre: 18. - Chrissy28)
2010. nov. 26. 21:49
én a sajátomat irtam..azt kérdezte
21. agis (válaszként erre: 12. - Chrissy28)
2010. nov. 26. 21:49

Szep dolog az oszinteseg, de pont parkapcsolatban keptelen ra az emberek, folga, ha felrelepesrol van szo. Mindegy, ferfi vagy no az illeto, nem fogja bevallni.


Sot, meg o lesz megsertodve, hogs egyaltalan hogy feltetelezhetsz rola ilyet....?

20. rohiani (válaszként erre: 9. - Pocok:))
2010. nov. 26. 21:49

Szerintem meg pont ezzel "kergeted" a másik nőhöz.

Beszélni kell, nem pedig nyomozni és magadba pufogni. Ha meg nem beszél, ködösít, akkor ott már van valami, innentől meg te döntesz, megszoksz vagy megszöksz.

19. Pocok:) (válaszként erre: 15. - Anaterra)
2010. nov. 26. 21:48
ne is mondd..nálunk friss a dolog de ...
18. Chrissy28 (válaszként erre: 9. - Pocok:))
2010. nov. 26. 21:48
Csak barátok, de a nevét nem ismeri fel elsőre?
17. Dóry87 (válaszként erre: 10. - Talian35)
2010. nov. 26. 21:48
Szerintem nem megvádolás, hanem kiváncsiság ha rákérdezz, hogy akkor most mi a szitu...
16. Pocok:) (válaszként erre: 14. - Havran)
2010. nov. 26. 21:48
ez az..egy se vallaná be
15. anaterra (válaszként erre: 9. - Pocok:))
2010. nov. 26. 21:47
A barátnőm ugyanígy járt. Ők is 10 éve voltak együtt. 3 éves kislányuk van. Szegény barátnőm észre se vette, hogy már egy éve csalja őt a párja. Ő is azt hitte minden rendben. Az egész város tudott róla, csak ő nem. Na ez az, amit nem akarok.
14. Havran (válaszként erre: 7. - Bichi)
2010. nov. 26. 21:47
Én sem tudnám magamba tartani,de ha rákérdez szerintetek melyik az a pasi aki bevallja.Nem sok.Probáld meg higgadtan átgondolni,és úgy cselekedj.
2010. nov. 26. 21:46

Én a helyedben megmondanám neki az igazat és az is, hogy a drága szerető kérte meg a barátnőjét, hogy hívjon fel téged!

Megmérgezni nem fogja a kapcsolatotokat ha nem igaz, mert Te őszinte vagy vele!

Ha meg igaz akkor itt az ideje annak, hogy tisztázzátok a dolgot!

2010. nov. 26. 21:46
Szerintem őszinteség az alapja mindennek. Nem tettél semmi rosszat, nem te találtad ki a dolgot. Mondd el, hogy ez történt, és kérdezz rá. Én ezt tenném. Mert különben csak emészted magad rajta, és ez ígyis-úgyis kihat a kapcsolatra, az apró kérdésekkel, bizalmatlansággal.. szerintem az fogja megmérgezni a kapcsolatot. De ez az én véleményem.
2010. nov. 26. 21:46

Szerintem legrövidebb út az egyenes.

Leülnék a párommal és elmondanám, hogy akkor most mi van? Legyél higgadt, mond neki, ha menni akar menjen, ha nem akkor meg legyen őszinte.

Szerintem az a legrosszabb, ha csak magadban őrlődsz a dolgom. Mindet meg kell beszélni rögtön.

10. Talian35 (válaszként erre: 1. - Anaterra)
2010. nov. 26. 21:45
Én azért óvatosan bánnék a dologgal és nem hinném el feltétlenül, inkább mielőtt megvádolnám a párom, megpróbálnék utánajárni. Jártam hasonló cipőben, azt hittem megcsalnak, "bosszút" álltam ami annyira jól sikerült, hogy végül én csaltam meg őt :-D Aztán kiderült, hogy képzelődtem...szóval végül happy end lett, de azért ez nagy önfegyelmet meg nem is tudom mit igényelt a férjemtől.
9. Pocok:) (válaszként erre: 3. - Anaterra)
2010. nov. 26. 21:45

Most megfigyelek stádium van,bár legszivesebben orditanék.

Nem tudom h viszonzott dolog vagy csak a kolleganő nyomul,apa tagad,semmi nincs csak barátok,de én nehezen hiszem...még én voltam a "szemét" h ilyet feltételezek..

Nem tudom mit teszek,de várok és figyelek,közben meg őrlődök.

Tudom nem sokat segitettem:(((((((((((

8. anaterra (válaszként erre: 5. - 8ef78160df)
2010. nov. 26. 21:44
Elviszi:(
2010. nov. 26. 21:44
Hát én biztos nem tartanám magamban. Bár nem is tudnám, nem vagyok az a típus :o)
6. Havran (válaszként erre: 1. - Anaterra)
2010. nov. 26. 21:44
Szerintem is egyenlőre legyél csak résen,hát ha lesz valami történés.Lehet ha kérdőre vonod a párod csak tagadni fog.
2010. nov. 26. 21:43
Figyeld a jeleket! Ha eddig nem némította le a telefont, de most igen, vagy még a wc-re is magával viszi. Ha cigizik, akkor közben nézd meg nem-e telefonál....
4. 8ef78160df (válaszként erre: 1. - Anaterra)
2010. nov. 26. 21:42
Hát egyelőre figyelnék, nem mondanám el a telefont. viszont, ha az egész nem igaz, akár meg is mérgezheti a kapcsolatotokat
2010. nov. 26. 21:42
Te mit teszel?
2. Pocok:) (válaszként erre: 1. - Anaterra)
2010. nov. 26. 21:41
huuu hasonló cipőben járok ámmmmmmmm:((
2010. nov. 26. 21:39

Sziasztok!


Most olyan dologban kérek tanácsot, amiben ezidáig nekem távolinak és lehetetlennek tűnt. 13 éve vagyok együtt a párommal, 3 csemeténkkel kiegyensúlyozott életet éltünk. A mai napig úgy gondolom/gondoltam hogy "be happy" az élet, egészen estig. Telefonon egy ismeretlen nő felhívott engem telefonon és figyelmeztetett engem, hogy a párom megcsal engem a barátnőjével és maga a barátnő kérte meg az ismeretlen telefonálót, hogy szóljon nekem. Többszöri kérésem ellenére sem volt hajlandó bemutatkozni a telefonáló, de viszont a "barátnő" nevét készségesen elárulta és azt is, hogy hol lakik. Aztán azzal búcsúzott, hogy vigyázzak. Ezidáig sosem merült fel bennem ilyen jellegű gondolat, mert többször is átbeszéltük a párommal azt, hogyha megcsalás bekövetkezik bármelyikünk részéről akkor bevalljuk egymásnak, mert sokkal nehezebben bocsátható meg ha hülyének is nézik mellette az embert. Most meg csak pislogok a telefon óta. Nem értem hogy honnan tudta a számomat, és miért figyelmeztetett, ha együtt vannak. Másrészről azért burkoltan rákérdeztem a páromtól, hogy egyáltalán ismer-e ilyen nevű nőt. Magáról a telefonbeszélgetésről nem szóltam neki. Azt mondtam neki, hogy iwiw-en bejelölt XY nevű nő, ismeri-e. Eleinte habozott hogy nem ismer ilyet, aztán rávágta, hogy a munkahelyén az egyik nőt így hívják. Ezek után nem volt kedvem a gyerekek előtt belemenni a témába. Most a tagadás fázisban vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook