Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanács esetleges megcsalás esetén fórum

Tanács esetleges megcsalás esetén (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2010. dec. 2. 12:47
*Nálam
174. tücsimücsi (válaszként erre: 173. - Pocok:))
2010. dec. 2. 12:47
Nekem már a csók is annak számítana.
173. Pocok:)
2010. dec. 2. 12:46
Közben azon gondolkodom kinek mi számithat megcsalásnak????
172. bared
2010. nov. 28. 12:30
én is, de azért folyamatában leírhatnád, hogy mennek a dolgok,.... érdekelne a folytatás is:-))
171. Botuska (válaszként erre: 168. - Anaterra)
2010. nov. 28. 00:42
Őszintén remélem hogy rendeződik és jóra fordul.
170. Talian35 (válaszként erre: 168. - Anaterra)
2010. nov. 27. 21:54

Örülök, hogy minden oké, sok boldogságot Nektek :-)


A gyerekeknek kifinomult antennájuk van ám erre!

169. noraelizabet (válaszként erre: 168. - Anaterra)
2010. nov. 27. 21:44
Örülök ,hogy így alakult! :)
2010. nov. 27. 21:06

Reggel beszéltem a párommal. Már a beszélgetés elején kezdett realizálódni a dolog, hogy talán nincs probléma. Mikor kerek perec rákérdeztem a dologra, ő egyértelmű jelzéseket adott, akár a mondandót nézve, akár a jelzéseit. Én most hiszek neki. Jobban mondva hinni akarok, mert ez nem mehet tönkre. Szerintem a gyerekek is észrevehették rajtam a dolgot, mert a középső gyerkőcöm ma folyton azt csinálja, hogy összeboronál minket (páromat, engemet) átkarol és puszilgat. Pedig a gyerekeknek semmit nem mondtam.

Köszönöm nektek, hogy figyeltetek rám és tanácsokkal láttatok el!:)

167. 8ef78160df (válaszként erre: 120. - Pahet a vadász)
2010. nov. 27. 20:24
úgy tudom, hogy törölték
166. Talian35 (válaszként erre: 162. - Szilvamama)
2010. nov. 27. 20:11
Azért bevallhatjuk mi nők, hogy a gyerekek születésével az esetek nagy hányadában csökkennek az együttlétek, háttérbe szorul a férj. Persze ez természetes, a férfinak ezt meg kell érteni, csak kérdés, hogy marad-e még neki valami?
165. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Anaterra)
2010. nov. 27. 17:37

Mi a legújabb helyzet??


Írjál!!

2010. nov. 27. 17:34
Vajon mi van a topik nyítóval? Azt mondta ma elbeszélgetnek.Én drukkolok neki,hogy jó felé süljön el a dolog!
163. Havran (válaszként erre: 153. - B73e24f31f)
2010. nov. 27. 15:29
ki mondta,hogy fotot felraktam????Szó sincs ilyenről.
162. Szilvamama (válaszként erre: 159. - Pahet a vadász)
2010. nov. 27. 11:42
Igen, ez a másik. Én itthon munka mellett biztosítottam a biztos hátteret (főzés, mosás, vasalás, tehát teljes ellátás), és itt van a kislány is, a nő meg biztosított neki mást. Ennyi.
161. Szilvamama (válaszként erre: 158. - Noraelizabet)
2010. nov. 27. 11:40
Tudod mit mondott az én 25 éves húgom? (Akit nem tartottam addíg pasi ügyekben nagyon jártasnak) Azt akarja, hogy te mondd ki a döntő szót, mert tudja, hogy kiteszed, ha kiderül, hogy viszonya van. Igaza volt. Azóta elolvastam Csernus Férfi című könyvét, és ő is azt írja, hogy a férfiak gyávák. Inkább nem borítanak, hazudnak, csalnak, okot adnak rá, hogy dobják ki őket. És a lekük máris könnyebb: nem én hagytam, el, ő dobott ki. Csak azt felejtik el, hogy mi volt a kiváltó ok ... Hatalmasat csalódtam, tudtam, hogy a férfiak ilyenek, de az én férjem tuti nem. Ááááá, dehogy! Sok időnek kell eltelnie ahhoz, hogy én ehy pasiban még egyszer megbízzak.
160. Szilvamama (válaszként erre: 155. - Pocok:))
2010. nov. 27. 11:35
A kulcsszó: "olyan hibátlannak tűnik minden". Így utólag visszagondolva, az eszem már tudta, csak a szívem nem akarta elfogadni, hogy félrejár ... Kitartás! (Mondom én, akit 2,5 hete hagyott el a férje)
159. Pahet a vadász (válaszként erre: 158. - Noraelizabet)
2010. nov. 27. 11:12
mert kényelmes...biztos pontok vagyunk, akihez "haza" lehet jönni...
2010. nov. 27. 11:00
Nem értem,hogy a férfiak miért nem lépnek ki önmaguktól a kapcsolatból miért jó nekik,hogy a párjukat hintáztatják,hülyének nézik,mikor előbb-utóbb úgy is kiderül minden és borul a bili!
157. Pahet a vadász (válaszként erre: 156. - 3e97c47bc4)
2010. nov. 27. 10:50

Most már odafigyel, hogy rendesen megtörölje....

Az a baj, hogy amikor rájövünk, megbocsájtunk, akkor semmi mást nem érünk el ezzel, mint hogy onnantól kezdve óvatosabb lesz...ezt tapasztaltam...

2010. nov. 27. 10:14

Én már nem bízok senkiben sem. Valamelyik fórumon olvastam, hogy csináltak egy kísérletet, amikor 10 pasihoz odament a nő, és közülük csak 1 utasította vissza, mert éppen nagyon szerelemes volt a barátnőjébe. (Megjegyzem a nőkhöz is odament 1 pasi, és 1 sem ment bele a szexbe.)

És ha eltelik x év, esetleg valami probléma van éppen? - márpedig nincs kapcsolat ahol minden happy lenne.

Én egyszer véletlenül észrevettem, hogy a férjemnek az alsógatyóján volt egy folt. Elkezdtem nézegetni. Ez a foltos gatya heti 2-3x megjelent. Igaz, abban az időben elég sivár volt a házaséletünk, az évi 3-4 alkalommal... (fáradt volt, beteg, éppen nem kívánta...) 1-2 évig viszonylag rendszeresen néztem, aztán végre hajlandó volt leülni velem beszélgetni.

Megbeszéltük a házaséletünket, a problémákat, úgy éreztem, hogy most már tiszta lappal tudjuk folytatni. S rá pár napra, ismét mosáshoz készítettem elő a ruhákat, kíváncsiságból megnéztem, és olyan volt... :(

Aznap ugyanúgy megterítettem, de a kaja helyett a gatyát tettem a tányérba, úgy, hogy jól látszódjon a nyom.

Azt mondta, hogy nem tudja, mi lehet, hogy mostanában nincs minden ott rendben vele, de higyjem el, hogy mióta ismer, még csak nem is csókolózott mással.

Ami érdekes a folytatásban, hogy azóta nem volt foltos gatya... Előtte évekig!

A mai napig nem tudom, hogy mit higyjek... A szívem mond valamit, az eszem pedig pont az ellenkezőjét.

155. Pocok:) (válaszként erre: 154. - Szilvamama)
2010. nov. 27. 10:06

Együtt érzek,pont igy vagyunk,annyi különbséggel h nem tudom mi tart köztük,tart e.

Ismerős h még ők sértődnek meg.

Itt vívódok mert a fiam imádja,és olyan hibátlannak tűnik minden:(((

Hogy lehetnek ilyen köcsögök:(((((((((((((

Nem értem..és nálunk a csaj is egy 2 gyerekes anyuka,és irogat neki h hiányzik meg csak rá gondol.

Majdnem visszairtam neki h a férjére meg a 2 gyerekére kellene gondolni...

2010. nov. 27. 09:43
Látom nem vagyok egyedül a problémámmal ... Az én férjem nagyon ügyesen csinálta, mindíg volt indok, és kifogás, hogy miért nem ér haza időben, vagy kell elmennie néhány órára. Gyanakodtam, rákérdeztem, tagadott. Még szinte ő sértődött meg, hogy minek kell rögtön kombinálni. Aztán valaki felnyitotta a szemem. Megkértem, hogy költözzön el. Most elég sz.r a lelkiállapotom, ő a nővel él per pillanat, őt választotta, én itt maradtam egy 4 évessel. Állítólag már fél éve tartott a kapcsolat, mire én is megtudtam. Igaz, hogy a feleség tudja meg legkésőbb. Nem tudom, hogy meddig élte volna ezt a kettős életet, ha én nem küldöm el. Tipikusan az történt, hogy addíg húzta, míg én döntöttem. Az életemet mertem volna rábízni, soha nem gondoltam volna, hogy ez velem is megtörténhet. Most nyakig ülök benne ....
153. b73e24f31f (válaszként erre: 133. - Havran)
2010. nov. 27. 06:32
Miért csináltok ilyet???? Másról készült fotót az ő beleegyezése nélkül nincsen joga senkinek sem felrakni sehová tetszik vagy nem tetszik! Ti mit szólnátok, ha valaki ezt tenné veletek? Nem ez a helyes út a problémák rendezésére!
152. b73e24f31f (válaszként erre: 56. - Talian35)
2010. nov. 27. 06:19
Már hogy ne lenne???? Azon van rajta minden könyvelés! Különben honnan tudnád, hogy mire mennyit vonnak le a bruttóból?
151. 0d717b184a (válaszként erre: 150. - Pahet a vadász)
2010. nov. 26. 23:43

nem is szabad hagyni

sose

150. Pahet a vadász (válaszként erre: 148. - Bared)
2010. nov. 26. 23:22
igen, nekem is ez volt a tanulópénz....ma már tudom, h soha nem bocsájtok meg ilyet...és nem nézhet hülyének egy faszi sem...mert nem engedem...
149. Pahet a vadász (válaszként erre: 145. - Fibonacci)
2010. nov. 26. 23:19
igazad van, tudom...csak mikor várod a csodát, mert elhiszed amiket mond, mert szereted, akkor ez igazán szarul tud esni...még azt sem szabad elhinni amit kérdez...sajnos
148. bared
2010. nov. 26. 23:19

nekem az első házasságom egy ilyen "kicsit félredugok" sztori miatt ment tönkre...

soha többet nem adnék lehetőséget rá://

147. Havran (válaszként erre: 145. - Fibonacci)
2010. nov. 26. 23:17
Tényleg gondolj arra, milyen jó hogy megszabadultál tőle.Kutyából nem lesz szalámi.vagy mi.
146. Pahet a vadász (válaszként erre: 141. - Bared)
2010. nov. 26. 23:15
de bolond vagy:D de köszi:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook