Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Talpmasszázsra megyek, kicsit fura lesz a masszőrnek, hogy... fórum

Talpmasszázsra megyek, kicsit fura lesz a masszőrnek, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8
92. b9e097a9f6 (válaszként erre: 87. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 6. 10:01

Igazából azon kéne elgondolkoznod, hogy mi az, ami ebben téged ennyire zavar ekkora ellenérzés vált ki benned.


Nekem tetszik ez? Nem.

Zavar? Nem, mert nem árt vele. Annyi minden nem tetszik ezen a világon, mégsem érzem magamat rosszul, vagy dühösnek tőle.

91. tumbo2 (válaszként erre: 87. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 6. 09:57
nem normális?állítólag isten mindenkit a saját képmására teremtett.a régi gazdag rómaiak is kisfiúkkal háltak,akkor az volt a normális,most más.
90. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 87. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 6. 09:54

"aki másnak született legyen tisztában azzal, hogy amit ő képvisel, az nem normális,"


nem normális?

Most komolyan, mi a normális manapság?

Miért ítélkezünk mások felett?

Mi kárt okoz benned, hogy festi a körmeit?

Ok, én elfogadom a te nézetedet a te világod normalitásáról,

én nálad sokkal humánusabb alak vagyok.

megdumáltuk, nem látjuk egyformán ezt a dolgot.

Mást én nem akarok hozzátenni, azt hiszem.-)

kösz a beszélgetést,legyen szép napod..-)

89. 71ddaa07fa (válaszként erre: 84. - PöttyösPanka)
2023. márc. 6. 09:48

,,A saját testedben úgy élni, ahogy jól érzed benne magad, jó."


Mondjuk nekem hajfétisem van és az okoz örömöt számomra, akkor érzem magam jól a testemben, ha a női hajakat megfoghatom, túrkálhatok bennük.

Akkor én ezt tegyem meg, mert nekem így jó, azzal ne foglalkozzak, hogy nem elfogadott dolog? Nézzem a magam érdekeit, másokkal ne foglalkozzak ezentúl?

88. cicosz
2023. márc. 6. 09:34
Ezért kell a pálinka
87. 71ddaa07fa (válaszként erre: 82. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 6. 09:33

Mindent és mindenkit elfogadok, amíg nem kérkedik a másságával az aberráltságával. Írtam, hogy otthon a lakásában azt csinál amit akar. Hordhatja a női ruhákat, lakkozhatja a körmét, ám, mikor kimozdul a lakásából próbáljon meg úgy viselkedni, ami az elvárás.


Jelenleg nálunk nem az a trend, hogy egy férfi festi a lábujján a körmeit. Amennyiben így mászkál az utcán, így megy strandra, masszőrhöz stb..., akkor úgy gondolom direkt fel szeretné hívni a másságára mások figyelmét. Ne csodálkozzon, ha ezért megszólják.


Az a baj -ahogy Te is írod- hogy sokan nem értenek egyet sok dologgal, de nem mernek ezért szólni, mert félnek, őket fogják megszólni, hogy nem elég elfogadóak. Sajnos ide vezetett ez a nagy liberalizmus.


Természetesen nem olyan szeretnék lenni, mint dédöreganyáink, akik a sátánt vélték felfedezni egy hosszú hajú férfiban, vagy kígyót békát kiáltottak az olyan hölgyekre, akik strandon merészebb bikinit hordtak, ami elől hátul, többet mutatott a testük egyes részeiből.


Az aki másnak született legyen tisztában azzal, hogy amit ő képvisel, az nem normális, ezért ott hódoljon ennek a másságának, ahol ezzel senkit nem zavar, esetleg az lássa, aki hasonlóan gondolkodik, mint ő.

86. tumbo2 (válaszként erre: 78. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 6. 09:22
ilyen mindig is volt,legföljebb titkolták,mert megégették,mint boszorkányt.persze 2000 évig jó volt.az isten akarta,hogy hova születtél hogy bizonyos napokon mit szabad enni,hogyan kell öltözködni,hány napig kell gyászt viselni.meg a többi,aki nem fogadta el kivetette a közösség.mondjuk a nőknek sokáig nem volt szabad nadrágot viselni,viszont a férfiak hordhattak tógát,kiltet.de ki mondta,hogy be kell vezetni.ha neked jólesik,akkor szólj meg másokat.
85. globus (válaszként erre: 79. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 6. 09:14

Szerintem ennek úgy kellene lennie, ahogy a legtöbb szokásunk kialakul.

Eleinte egyet látunk, talán mosolygunk, furcsálljuk. Legközelebb ismerősnek tűnik, itána láttam már ilyent, sokadjára kit érdekel...

Tehát nagyobb eséllyel hétköznapiasodnának a másságok, ha csendben, folyamatosan történnének, beolvadnának lassan. Vörös posztó rázására még ösztönlény bika is ugrik.

Tulajdonképpen ugyanezt írja mindenki itt.

84. PöttyösPanka (válaszként erre: 78. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 6. 09:14
A nők megkövezése az elfogadás szöges ellentéte. A saját dolgoddal foglalkozni jó. A saját testedben úgy élni, ahogy jól érzed benne magad, jó. Megpróbálni másokra ráerőltetni az akaratodat, főleg erőszakkal, rossz. Ahelyett, hogy a saját életeddel foglalkoznál, az energiáidat mások utálatába fektetni rossz. Főleg akkor, ha olyan dolog miatt utálod őket, amivel ők nem ártanak neked. Maximum a szépérzékedet. De mindig lehet másfelé nézni.
83. tumbo2 (válaszként erre: 79. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 6. 09:13
tökéletesen igazad van,én a mindenki csináljon azt,amit akar,míg mást nem bánt vele.az én szememet nem bántja egy meleg parádé,de miért is nézném,ha nem érdekel. azt nagyon nem szeretem,ha más mondja meg,hogy nekem mi a jó.legyen az pap,vagy politikus.idéznék egy színészt,aki nemrég halt meg,ehhez az ételhez bizonyos bor illene,de én az igyál hozzá ami jólesik pártján állok.ez persze nem olyan dolog,mint,hogy a más vallásúaknak,világnézetűnek esünk neki,néha még tettlegesen is.hát a végső megoldásról ne is beszéljünk.
82. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 81. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 6. 09:11

Én tisztelem a Te véleményedet, a saját véleménye természetesen mindenkinek ettől meglehet.

Nem akarom én megváltoztatni, hogy a te ízlésedbe mi fér bele és mi nem.

csak azt akartam itt leírni, hogy légy másokkal elfogadóbb, hisz te a saját szemszögedből ítélsz, a mások elfogadása nélkül.

Sok dologgal én sem értek egyet, nem is helyeslem, de ettől a világnak van egy trendje, az elfogadóbb társadalmak az én megítélésem szerint többre vitték, mint a maradiak.

81. 71ddaa07fa (válaszként erre: 79. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 6. 09:00

Miért is kellene számomra elfogadni azt , ami az én ízlésembe nem fér bele?

Úgy látom ti sem akarjátok elfogadni, hogy én nem vagyok elfogadó. Egyébként nem győzködnétek. :))

2023. márc. 6. 08:59
Olvastam néhány világvége elméletet, de nem gondoltam volna, hogy a meteoritok, földrengések, klímaváltozás, atomfegyverek, űrlények, stb. helyett egy körömlakk fogja a vesztünket okozni.
79. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 78. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 6. 08:55

Magyarország lakossága elég kirekesztő volt mindig a kisebbségekkel szemben.

természetes, hogy ahány ház, annyi szokás, ezt nem vitatom.

Valahol az is elfogadott ha hűtlenség miatt halálra kövezik a nőt.

maradi szokások, mennyivel szebb a tolerancia szó, hogy élni és élni hagyni azokat is, akik kicsit eltérnek a társadalom bevett normáitól.

Ezek a bármikor történt üldöztetések a történelem folyamán soha nem vezettek jóra.

Lásd, Hitler jövőképe 1933-tól.

Ne te szabd meg, hogy másnak mi legyen a jó, hogy a te ízlésed lenne a mérce, mi a jó és mi nem.

a világ ettől sokkal színesebb, vannak szebb szegletei, és léteznek sajnos maradi köztársaságok.

Én így látom ezt a dolgot.

Téged biztosan zavar pl. egy meleg parádé, én meg egyszerűen nem megyek arra, ahol ők akkor felvonulnak, mert elfogadom, hogy ilyen is van, ettől is színes egy világ.

Kedves balkáni kobra, én nem összeveszni akarok veled,csak nyitni a horizontodat, hogy lehet másképp is látni valamit.

78. 71ddaa07fa (válaszként erre: 77. - Lolita2112)
2023. márc. 6. 08:03

Rendben, de ahol mi élünk nem Ausztrália, Egyesült Államok, Észak-Korea, Irak vagy Katar.

Ne másokat próbáljunk majmolni, hanem ahhoz igazodjunk, ami itt a szokás.

Mert, ez jól működött 2000 évig. Addig a férfi, férfi volt a nő pedig nő. Azóta jött el nálunk is ez a szabadosság, hogy nézzük el mindenkinek, ha majmot csinál magából, és ne szóljuk meg, mert máshol az ilyen dolog elfogadott.

Valahol az is elfogadott ha hűtlenség miatt halálra kövezik a nőt. Most akkor ezt is vezessük be nálunk , is mert máshol elfogadott?

Azt gondolom nem nagy dolog, ha valaki férfinak születik, akkor az utcán nem női ruhákban mászkál, nem festi a körmét a lábán, hanem, ha van ilyen defektje, azt otthon éli ki. Amennyiben megszólják, pedig ne csodálkozzon, ne sértődjön meg, mert ő megy szembe a forgalommal.

77. lolita2112 (válaszként erre: 76. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 6. 02:32
egyetertek veled,mert ausztraliaban sem erdekel senkitsem mit viselsz,hogy kifested e magadat.....hany tetovalas van rajtad.....
2023. márc. 5. 22:25

Ha a világ más országában élsz, az elsősorban a gondolkodásodat fejleszti.

Kitágul a világlátásod – és itt valójában arra gondolok, hogy kilépsz egy egysíkú, egyoldalú gondolkodásmódból, és hagyod, hogy számodra teljesen új gondolatok, vélemények, hitek és meggyőződések hassanak rád.

Más emberek irányában a toleranciát kell megtanulni.

Az USA-ban senki nem csodálkozik azon, hogy mi van rajtad, mit viselsz, milyen színűek a körmeid.

Mindenki élje úgy az életét ahogy neki az a legjobb.

Nekem ettől semmi sem rosszabb.

75. Főnix3 (válaszként erre: 74. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 5. 22:18
Lehet többen néznének sportot. :P
74. 71ddaa07fa (válaszként erre: 73. - Főnix3)
2023. márc. 5. 22:15

Maradjunk annyiban egyik sem normális dolog. Az sem, ha valaki nem bír parancsolni a vágyainak és az sem, ha férfiként úgy megy el egy masszőrhöz, hogy lábain ott virít a lakk.

Az, hogy mi volt ez előtt x évszázaddal a kutyát nem érdekli.

Ezek alapján ma is meztelenül versenyezhetnének a sportolók, hiszen régen ez volt a trend.

73. Főnix3 (válaszként erre: 71. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 5. 22:12

A kettő határozottan nem ugyan az, ne túlozd el. :D


Egy festett lábkörmöt, lehet észre sem vennék, bár szerintem a masztizó fickó mellett is elmennék, amilyen vakon járok az utcán. :D

72. Főnix3 (válaszként erre: 65. - 824b9e39d8)
2023. márc. 5. 22:08

Értem mire gondolsz. :) Igazat is adok neked , részben. :)

Az ember válasszon társnak férfias férfit, ha erre vágyik, én is így tettem, de sok meleg , biszex barátom, ismerősöm van és nagyon értékes, jó emberek.

71. 71ddaa07fa (válaszként erre: 69. - Főnix3)
2023. márc. 5. 22:06

Miért?

Ez nem egy skatulyából való kitörni vágyó személy?

70. 71ddaa07fa (válaszként erre: 68. - Főnix3)
2023. márc. 5. 22:02
Lehet akkor én járok rossz helyeken, mert én a 47 életévem alatt összesen egy ilyen embert láttam. De rájöttem rögtön, hogy neki valami cúg van a kupájában, mert együtt ette a rúd szalámit a kutyájával. Egy harapás Morzsi egy harapás az emberünk.
69. Főnix3 (válaszként erre: 67. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 5. 22:02

Adnék neki zsepit.. :DD

Bocs! Bugyuta kérdésre, bugyuta válasszal tudok szolgálni. :D

A maszturbálás nem azonos, egy kifestett lábközömmel. :D

68. Főnix3 (válaszként erre: 64. - 71ddaa07fa)
2023. márc. 5. 21:59

Azok az emberek mutogatnak, pletykálnak, akiknek sivár/boldogtalan az élete. Akik rendben vannak,kiegyensúlyozottak,boldog az életük, nem fognak kiakadni, ha egy férfi, kifestett körömmel, esetleg női szandálban megy ki az utcára.

Nap mint nap látok ilyen férfiakat, banki dolgozó, buszsofőr, én nem mutogattam,pletykáltam és nem gondolkodtam azon, hogy beteg e az illető.

Neki ez jó, nekem ettől nem rosszabb, hát élje úgy az életét, ahogy neki a legjobb. :) Túl rövid az élet, ki kell használni minden apró pillanatot, hogy egy csepp boldogságot csempésszünk bele.

Én így gondolkodok.

67. 71ddaa07fa (válaszként erre: 63. - Főnix3)
2023. márc. 5. 21:57

Skatulya és skatulya közt is van különbség.

Te akkor azt is helyénvalónak tartanád, ha egy férfi meglátna téged, nyáron, lenge ruhában és elkezdené markolászni a pöcsét előtted?

Odamennél hozzá és megveregetnéd a vállát, hogy ez az így tovább?

66. Nancy Ann (válaszként erre: 11. - Babyapocakban)
2023. márc. 5. 21:55

A masszőrt szerintem két dolog érdekli:van-e olyan betegséged,állapotod,ami miatt esetleg kontraindikált a masszázs,illetve tiszta,ápolt vagy-e.

Ezen felül,hogy hupilila-e a hajad,tangabugyit hordasz-e férfiként vagy tulipirosra van festve a lábkörmód,azt valószínű pókerarccal fogadja.Egy gombás lábköröm valószínű nagyobb hatást váltana ki.

65. 824b9e39d8 (válaszként erre: 63. - Főnix3)
2023. márc. 5. 21:54

Szerintem nem elfogadhatóbb két meleg nő. Vagy elfogadhatatlanabb két meleg férfi.

Én csupán csak azt mondtam, hogy bár de, tök elfogadható, nem férfias dolog. Semmi baj sincs azzal, hogy nem férfias. De a többség pont emiatt nem fogja befogadni. Mert: “Egy férfi igenis legyen férfias.”

Hétköznapi emberekkel is sokkal kevésbé elnéző a nagy többség, mint a sztárokkal.

64. 71ddaa07fa (válaszként erre: 61. - Főnix3)
2023. márc. 5. 21:44

Ez a vallomás is valószínű egy olyan felhasználó elméjéből fakadt, aki nagyon unatkozott és azt mondj kicsit pukkasszunk már polgárt.

Mert fenntartom, hogy akinek van egy ilyen mániája az kiéli otthon négy fal között. Kilakkozza a lábujjait, és otthon csodálja magát. Egy olyan személy, aki valamit ad magára és szeretné, hogy még komolyan vennék az nem tesz ilyent. Mert elképzelhető, hogy az a masszőr egy pletykás személy, és mondjuk ha egy kisvárosban működteti a vállalkozását valószínű egy hét múlva mindenki tudni fogja hogy XY fejében nincs valami rendben mert férfi létére lakkozza a lábán a körmét. Kinek jó az, ha ujjal mutogatnának rá?

63. Főnix3 (válaszként erre: 62. - 824b9e39d8)
2023. márc. 5. 21:43

Véleményem szerint nem az a lényeg,hogy nem a "férfiasság mintaképe", ahogy írtam korábban,az önkifejezésről szól. Én szeretem az olyan embereket, akik fel merik vállalni, hogy nem férnek bele azokba a skatulyákba , amibe a társadalom bele akarja szorítani. :) Nagyon sok önbizalom is kell ehhez!


Most az, hogy nőies/férfias vagy sem, hetero,meleg vagy biszex, nem mindegy? A lényeg, hogy sokak titkolják az ilyen -olyan vágyaikat, mert félnek a következményektől. Egy meleg férfi nem viselhet szoknyát az utcán anélkül, hogy ne aláznák meg, egy nő, ha férfias, az persze nem gond. Miért elfogadottabb két meleg nő ?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook